HMD Global анонсує повернення класичного телефону, можливо, Nokia 3210

День народження Nokia припадає на травень, і цього року компанія має цікаві плани, щоб зробити святкування ще більш особливим. Незважаючи на зміщення фокусу на смартфони, Nokia все ще час від часу випускає функціональні телефони, що допомагає підтримувати свою лояльну фан-базу. Напередодні дня народження Nokia, HMD Global, компанія, що стоїть за Nokia, анонсувала новий функціональний телефон, можливо, культовий Nokia 3210. Давайте зануримося в деталі.

HMD Global дражнила майбутній реліз на своєму офіційному акаунті X (раніше Twitter), натякаючи на повернення “ікони” в травні. Супровідне зображення демонструє функціональний телефон у яскравому жовтому кольорі. Також було створено веб-сторінку, на якій можна дізнатися більше деталей про цей таємничий телефон.

Який культовий телефон Nokia повертається у травні?

Тизер припускає, що “ікона” повернеться, що викликає припущення про Nokia 3310. Відомий своєю довговічністю та величезною кількістю шанувальників, Nokia 3310 може стати культовим телефоном, який повернеться в травні цього року.

Nokia 3210 2024 Edition

Однак, придивившись уважніше до дражливого зображення, можна виявити деякі цікаві деталі. 8-розрядна версія має одну камеру зі світлодіодним підсвічуванням під нею, що є відступом від дизайну Nokia 3310. Це свідчить про можливий поворот у дизайні майбутнього телефону, натякаючи на те, що це може бути зовсім не Nokia 3310.

Nokia 3210 4G 2024 Model

Твіт був опублікований в день народження Nokia 3210, натякаючи на можливе повернення цієї культової моделі. Присутність повітряної кульки на зображенні збігається з особливим днем народження Nokia 3210 – 18 березня. У той час як Nokia 3310 вже бачив відродження у 2017 році, майбутній телефон у травні може бути справді Nokia 3210 2024 року. Офіційний показ у травні підтвердить повернення цього улюбленого багатьма функціонального телефону.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: