Порівняння Snapdragon 8s Gen 3 і Snapdragon 8 Gen 3: поглиблений аналіз

Qualcomm, провідний виробник чипсетів, нещодавно випустив Snapdragon 8s Gen 3, щоб запропонувати більше можливостей на ринку процесорів високого класу. Цей чіп надає перевагу високій продуктивності, не забуваючи при цьому про доступність. У порівнянні з флагманським Snapdragon 8 Gen 3, це більш бюджетний варіант. Однак споживачі стикаються з плутаниною щодо відмінностей між цими двома процесорами через їхні схожі назви. Попри схожість назв і технологій, що лежать в їх основі, вони мають відмінні риси, пристосовані до різних сегментів ринку.

Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3

На перший погляд, Snapdragon 8s Gen 3 може здатися схожим на Snapdragon 8 Gen 3. Однак між ними є відмінності. Простіше кажучи, Snapdragon 8s Gen 3 можна розглядати як спрощену версію Snapdragon 8 Gen 3. Qualcomm заявляє, що він спеціально розроблений для флагманських смартфонів середнього класу і пропонує продуктивність флагманського рівня за більш доступною ціною.

Snapdragon 8s Gen 3 проти Snapdragon 8 Gen 3: порівняння повних специфікацій

Технологія виробництва та конфігурація процесора

І Snapdragon 8 Gen 3, і Snapdragon 8s Gen 3 побудовані на одному і тому ж 4-нм техпроцесі TSMC, що забезпечує ефективність і продуктивність. Однак, з погляду конфігурації процесора, відмінності помітні. Snapdragon 8 Gen 3 має шість високопродуктивних ядер і два енергоефективних ядра, тоді як Snapdragon 8s Gen 3 включає п’ять високопродуктивних ядер і три енергоефективних ядра.

Однією з основних відмінностей між Snapdragon 8s Gen 3 і Snapdragon 8 Gen 3 є відсутність великого ядра в першому, попри використання однакового 4-нм техпроцесу. Snapdragon 8s Gen 3 включає основне ядро Cortex-X4 з тактовою частотою 3 ГГц, чотири продуктивних ядра Cortex-A720 з тактовою частотою 2,8 ГГц і три енергоефективних ядра Cortex-A520 з тактовою частотою 2 ГГц.

Можливості графічного процесора та продуктивність штучного інтелекту

У той час як Snapdragon 8 Gen 3 оснащений графічним процесором Adreno 750 з підтримкою передових ігрових функцій, Snapdragon 8s Gen 3 поставляється з графічним процесором Adreno 735, якому не вистачає деяких з цих функцій. З усім тим, обидва чипсети пропонують надійні можливості штучного інтелекту, забезпечуючи обробку штучного інтелекту на пристрої та сумісність з різними моделями штучного інтелекту.

Продуктивність модема та підключення

Продуктивність модема суттєво відрізняється між двома чипсетами. Snapdragon 8 Gen 3 інтегрує модем Snapdragon X75 5G з вищою швидкістю завантаження порівняно з модемом Snapdragon X70 5G у Snapdragon 8s Gen 3. Крім того, між ними існують різні варіанти підключення.

Можливості камери та відеозапис

Snapdragon 8 Gen 3 перевершує за функціональністю камери завдяки вдосконаленим функціям на основі штучного інтелекту, тоді як Snapdragon 8s Gen 3 має обмеження в можливостях камери. Перший підтримує вищу роздільну здатність відеозапису порівняно з другим.

Підтримка пам’яті, сховище та діапазон частот

Обидва чипсети підтримують пам’ять LPDDR5X і технологію зберігання даних UFS 4.0, хоча і з невеликими відмінностями в продуктивності. Snapdragon 8 Gen 3 пропонує дещо вищу продуктивність пам’яті порівняно з Snapdragon 8s Gen 3.

Що стосується базової частоти, то Snapdragon 8s Gen 3 використовує базову частоту Snapdragon X70, що призводить до нижчої швидкості завантаження в стільниковій мережі порівняно з Snapdragon 8 Gen 3.

Висновок

Отже, Snapdragon 8s Gen 3 і Snapdragon 8 Gen 3 від Qualcomm націлені на різні сегменти ринку процесорів високого класу. Хоча вони мають спільні базові технології та техпроцеси, їхні функції пристосовані до конкретних вимог користувачів. Snapdragon 8s Gen 3 виділяється як економічно ефективний варіант, призначений для флагманських смартфонів середнього класу, пропонуючи вражаючу продуктивність за більш доступною ціною. Пропонуючи різноманітний асортимент процесорів, Qualcomm дозволяє споживачам приймати обґрунтовані рішення відповідно до їхніх потреб та бюджетних обмежень.

Помітні відмінності в конфігурації процесора, можливостях графічного процесора, продуктивності модема, функціях камери та підтримці пам’яті підкреслюють прагнення Qualcomm надавати універсальні рішення, які задовольняють різноманітні запити користувачів. Різниця між Snapdragon 8s Gen 3 і флагманським Snapdragon 8 Gen 3 заохочує здорову конкуренцію на ринку, надаючи користувачам можливість вибирати процесори, які найкраще відповідають їхнім уподобанням і пріоритетам.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua