Оновлення WhatsApp: повернулися бокові свайпи для безперешкодної навігації

Користувачі WhatsApp можуть пам’ятати часи, коли вкладки програми розташовувалися у верхній частині інтерфейсу. Однак, прагнучи до більш уніфікованого підходу до дизайну, схожого на інтерфейс iPhone, минулого року WhatsApp почав переходити на макет, що нагадує макет пристроїв на базі Android. Цей перехід передбачав переміщення вкладок до нижньої навігаційної панелі та вилучення можливості для користувачів проводити пальцем убік для переходу між різними розділами програми.

Еволюція інтерфейсу WhatsApp: Повернення свайпів убік

WhatsApp Chats

Однак зараз ситуація змінилася. WhatsApp знову повертає можливість легко переходити між вкладками, що дозволяє плавно переміщатися між чатами, новинами, спільнотами та дзвінками без необхідності вручну натискати кожну кнопку. Функціональність залишається такою ж, як і раніше, але вкладки тепер розташовані внизу екрана, а не вгорі.

Раніше WhatsApp слідував рекомендаціям Material Design, які не заохочували бічні рухи для переходу між режимами перегляду, що призвело до вилучення жесту свайпу для навігації по вкладках. Нещодавнє повернення свайпів у бік означає відхід від цієї традиції, дозволяючи користувачам легко перемикатися між розділами за допомогою простого жесту.

Ця зміна відображає реакцію на відгуки користувачів, які прагнули відновити цей зручний метод навігації. Мета-інженери прислухалися до цих прохань і вирішили повернутися до попередньої функціональності, щоб надати пріоритет користувацькому досвіду.

Хоча це оновлення наразі розгортається для користувачів, його доступність може залежати від регіону та від того, чи користуються користувачі бета-версією WhatsApp. Тому деяким користувачам, можливо, доведеться покладатися на ручне натискання кнопок, поки оновлення не стане доступним на їхніх пристроях.

Таким чином, рішення WhatsApp повернути свайп убік підкреслює відданість компанії дизайну, орієнтованому на користувача, та реагування на його вподобання. У міру розвитку додатка ці вдосконалення спрямовані на підвищення зручності використання та оптимізацію користувацького досвіду.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: