Nova Poshta тепер пропонує можливість доставки замовлень з українського OLX до Польщі

Nova Poshta

Тепер українці, що знаходяться в Польщі, можуть замовляти товари з маркетплейса OLX Україна та отримувати їх у будь-якому відділенні Nova Poshta. Ця послуга доступна за умови, що вартість товару не перевищує 1800 грн.

Щоб скористатися цією послугою, необхідно мати український номер телефону та українську банківську картку. Термін доставлення до Польщі становить від 3 днів після підтвердження угоди з продавцем. Важливо зазначити, що ця послуга доступна лише для товарів, які дозволено пересилати через кордон.

Для замовлення товару з маркетплейса OLX до відділення Nova Poshta в Польщі потрібно виконати наступні кроки:

  1. Вибрати товар на сайті або у додатку olx.ua, вартістю до 1800 грн.
  2. Натиснути кнопку “Купити із доставленням” та вибрати опцію “Нова пошта в Польщу”.
  3. Заповнити свої ПІБ українською та вибрати місто та відділення Nova Poshta в Польщі.
  4. Оплатити на сайті вартість доставлення товару та збір за сервіс “Безпечна угода” українською банківською карткою онлайн.
  5. Очікувати підтвердження угоди від продавця та доставлення вашого замовлення до відділення в Польщі.

Найпопулярнішими категоріями замовлень наразі є одяг, книги та дрібна техніка.

Варто відзначити, що в Польщі діє 40 відділень Nova Poshta, здійснюється власна кур’єрське доставлення по всій країні, а також є можливість отримувати та відправляти посилки в Україну через поштомати InPost. Додаткову інформацію про доставлення товарів з OLX Україна в Польщу можна отримати за посиланням.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: