Apple стверджує, що нові європейські правила знизять вартість атак на iPhone

Керівник відділу захисту даних Apple Гері Девіс нещодавно в інтерв’ю iCulture висловив занепокоєння, що хакери можуть скористатися вразливими місцями після запровадження нових європейських правил. Apple довелося внести деякі зміни у свою екосистему, щоб відповідати вимогам Європейського закону про цифрові ринки (DMA). Щоб дізнатися про деякі зміни, які впровадила Apple, натисніть тут. Пан Девіс сказав, що він побоюється, що атакувати користувачів iPhone може стати дешевше.

European rules

Уривки з інтерв’ю з Девісом

Наше занепокоєння пов’язане з тим, що “вартість” атак на системи iOS знижується, про що ми чітко заявили в офіційному документі. Хакери можуть атакувати користувачів iPhone через сторонні маркетплейси або інші способи оплати. Це означає, що нам потрібно боротися з цими типами атак, з якими ми ніколи раніше не стикалися.

В цілому, вартість розробки вразливостей в iOS залишається високою, і наша команда Security Labs старанно працює над тим, щоб підвищити вартість атак, щоб зловмисники більше не розглядали iOS як прибуткову ціль.

Це наш поточний виклик. Ми просто не знаємо, як це буде відбуватися. Тому ми показуємо спеціальний екран з додатковою інформацією користувачам, які завантажують додатки з цих сторонніх джерел. У поєднанні з процесом нотаріального посвідчення ми сподіваємося, що користувачі зможуть зберігати таку ж впевненість.

Зміни в магазині додатків Apple в Європі: Шлюз для хакерів?

Нещодавній крок Apple щодо впровадження значних змін у своєму європейському магазині додатків викликав суперечки та занепокоєння щодо потенційних ризиків для безпеки та підвищеної вразливості до хакерських атак. Ці зміни, відповідно до Закону про цифрові ринки (DMA) Європейського Союзу, спрямовані на підвищення конкуренції та розширення споживчого вибору, дозволяючи користувачам завантажувати додатки для iPhone з інших джерел, окрім Apple, та надаючи альтернативні способи оплати. Однак на тлі цих намірів Apple висловлює занепокоєння і попереджає про наслідки цих змін для безпеки.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua