Sennheiser Accentum Plus проти Sennheiser Accentum: Вибір правильних навушників із шумозаглушенням

Не можна заперечувати, що Sennheiser має одну з найбільших колекцій навушників на ринку. Однак, якщо ви шукаєте навушники з функцією шумозаглушення, то найкраще почати з лінійки Accentum. Але питання в тому, яка пара краще між Sennheiser Accentum Plus та Sennheiser Accentum?

Очевидно, що обидва навушники мають першокласні характеристики. Але є деякі відмінності, які роблять Sennheiser Accentum Plus і Accentum відмінними один від одного. І ви можете дізнатися більше про ці відмінності, продовживши читання.

Ціна і доступність

Поговоримо про ціну. Оригінальний Sennheiser Accentum має стартову ціну $179 (159 фунтів / 299 австралійських доларів), що робить його більш доступним варіантом. На відміну від неї, новіша модель Accentum Plus коштує 229 доларів (199 фунтів / 399 австралійських доларів). Обидві моделі доступні в чорному та білому кольорах.

Річ у тому, що оскільки якість звуку в цих двох навушниках досить схожа, оригінальні Accentum пропонують кращу ціну, якщо у вас обмежений бюджет. Однак це не означає, що вони кращі за Plus. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, які нові функції пропонує Accentum Plus.

Sennheiser Accentum Plus проти Sennheiser Accentum: Дизайн

І Accentum, і Accentum Plus мають чистий естетичний вигляд преміумкласу. Вони мають міцний пластиковий каркас, зручні шкіряні амбушури і впізнавані дугоподібні наголов’я. Ці навушники навіть доступні в однакових чорному та білому кольорах.

Sennheiser Accentum Plus

Отже, чим же вони відрізняються? Accentum Plus мають дещо сучасніший вигляд. Ці навушники мають сенсорну панель управління, одну кнопку і сріблясті емблеми. Оригінальні Accentum мають багато кнопок і чорні емблеми. Обидві моделі постачаються з чохлом для перенесення. Проте жоден з навушників не розв’язує проблему невеликої сили затискання, яку ви можете помітити під час тривалих сеансів прослуховування. Це може спричинити втому під час тривалого прослуховування.

Carrying Case

Елементи керування

Accentum Plus займає провідні позиції за зручністю управління, коли справа доходить до елементів керування. Вони оснащені зручним сенсорним управлінням. Зокрема, права чашка навушників має сенсорну панель. Ця панель розпізнає різні жести, зокрема дотики, свайпи та тривале утримання. З її допомогою можна керувати відтворенням, дзвінками, гучністю, цифровим асистентом і навіть режимами прослуховування.

Оригінальний Accentum використовує більш традиційний підхід. Він має чотири фізичні кнопки. Ці кнопки керують гучністю, відтворенням/дзвінками, живленням/сполученням і голосовою активацією. Функціональність надійна, але маленький розмір кнопок може бути незручним. Крім того, багатофункціональність однієї кнопки може призвести до плутанини.

Sennheiser Accentum Plus проти Sennheiser Accentum: Звук

І Sennheiser Accentum, і Accentum Plus мають схоже звучання. Ви отримуєте тепле, деталізоване звучання з насиченими басами та чистими середніми частотами. Звук відмінний навіть у треках з високими басами.

Sound of Sennheiser Accentum Plus

Sennheiser також пропонує кілька зручних опцій налаштування. Вони допомагають пристосувати звук до ваших уподобань. Існує пресет Bass Boost для посилення низьких частот без шкоди для чистоти звуку на сцені. Ви також отримуєте пресет Podcast для посилення вокалу. Крім того, є 5-смуговий еквалайзер для точного налаштування частот. Ви також можете вибирати з ряду попередньо встановлених режимів для різних жанрів.

Але ці навушники відрізняються технологією передачі даних Bluetooth. У звичайних Sennheiser Accentum використовується aptX HD. Це забезпечує високоякісну передачу звуку і низьку затримку для безперебійної передачі відео. Accentum Plus робить ще один крок вперед, використовуючи aptX Adaptive. Він пропонує ще більшу деталізацію, масштабованість і незначне поліпшення чіткості.

Активне шумозаглушення

І Accentum, і Accentum Plus вражають своїми можливостями шумозаглушення. Оригінальна модель здивувала багатьох тим, що відповідала специфікаціям популярних навушників середнього класу. Вони навіть можуть перевершити деякі навушники високого класу. Навушники чудово пригнічують низькі частоти та гуркіт. Вони також можуть послаблювати високочастотні звуки, такі як дитячий плач і свист. Режим Sennheiser Transparency дозволяє вам залишатися в курсі навколишнього оточення, коли це необхідно.

Але Sennheiser Accentum Plus в цьому аспекті перевершують усі інші. Вони можуть похвалитися технологією Adaptive ANC. Ця інтелектуальна функція налаштовує шумозаглушення залежно від вашого оточення. Наприклад, під час поїздок на роботу вона усуває всі види відвабливих елементів, включаючи шум двигуна, оголошення і вуличні звуки. Крім того, ви можете налаштувати рівень шумозаглушення. За допомогою режиму прозорості ви можете контролювати, скільки шуму блокується або пропускається через режим прозорості.

AXH Performance of Accemtum Plus

Sennheiser Accentum Plus проти Sennheiser Accentum: Підключення та час роботи від акумулятора

І Accentum, і Accentum Plus чудово підходять для телефонних розмов. Вони забезпечують чітку, гучну розмову з мінімальними перешкодами фонового шуму. Навіть стійкість до вітру є першокласною.

Sennheiser також не поскупився на час автономної роботи. Обидва навушники працюють 50 годин на одному заряді. Функція швидкої зарядки також залишається вражаючою. Вона може забезпечити 5 годин відтворення після 10-хвилинної зарядки. Це найкращий у своєму класі час автономної роботи, особливо порівняно з такими конкурентами, як Bose QuietComfort Ultra (24 години) і Sony WH-1000XM5 (до 40 годин). У реальних умовах використання ви можете розраховувати приблизно на 10 днів помірного прослуховування (4 години на день) до того, як знадобиться підзарядка. Майте на увазі, що такі функції, як звукові зони і високий рівень гучності, можуть скоротити час відтворення приблизно на 3 години.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua