На стартових екранах з’являється оновлений логотип Android

У вересні 2023 року компанія Google представила значне оновлення свого культового стилю Android. Воно містило оновлений логотип з великою літерою “А” і новий талісман. Це більш виразна, тривимірна версія улюбленого “Багдроїда”, якого ніжно прозвали “Ботом”. Хоча початковий запуск був зосереджений на логотипі та здебільшого двовимірному “Боті”, останні події свідчать про появу повністю тривимірного логотипа Android на деяких смартфонах.

Новий вимір для Android: Презентація 3D-логотипу

Копірайт зображення: 9to5google

Поступове відкриття

Перший проблиск нового брендингу Android непомітно з’явився на завантажувальному екрані Samsung Galaxy S24, випущеного наприкінці 2023 року. З’явилася оновлена іконка, але “Бот” залишився двовимірним значком. Невдовзі оновлений логотип також з’явився на пристроях Google Pixel.

Однак останні події натякають на подальшу еволюцію. Під час запуску на деяких смартфонах користувачі повідомляють, що бачать тривимірного “Бота”, розташованого під знайомим логотипом “Powered by Android”. Така тривимірна візуалізація знаменує собою значний відхід від раніше використовуваних двовимірних зображень.

Початкові спостереження та варіації дизайну

Новий 3D-логотип вперше був помічений на HONOR Magic6 Pro та Xiaomi 14 Ultra. Цікаво, що між цими двома моделями є невеликі відмінності в дизайні, що вказує на те, що остаточний, стандартизований дизайн ще не був повністю затверджений.

Обмежена доступність цього 3D-логотипу ще більше підкреслює його ранню стадію. Він відсутній на нещодавно випущених пристроях, таких як Nothing Phone (2a) та OnePlus 12. Це свідчить про цілеспрямоване розгортання або безперервний процес вдосконалення.

Поворотний момент для брендингу Android

Хоча широкого впровадження 3D-логотипу ще не відбулося, його присутність означає потенційний переломний момент для брендингу Android. З 2020 року, коли логотип “Powered by Android” отримав останнє оновлення разом з Android 10, не відбулося жодних значних візуальних змін. Впровадження 3D-елементу додає відчуття сучасності та динамізму. Це потенційно відображає природу екосистеми Android, що постійно розвивається.

Забігаючи наперед: Широке впровадження та узгодженість дизайну

Майбутня траєкторія розвитку 3D-логотипу залежить від кількох факторів. Більш широке розгортання на різних пристроях Android закріпить його статус офіційного представництва та підвищить впізнаваність бренду. Крім того, досягнення узгодженості дизайну серед різних виробників матиме вирішальне значення для забезпечення єдиної візуальної мови для бренду Android.

Ця нова 3D емблема є потенційним кроком до більш привабливої та багатогранної ідентичності Android. Оскільки технології продовжують розвиватися, ми можемо очікувати подальших удосконалень та інтеграцій, які бездоганно поєднуватимуть фізичні та цифрові аспекти використання Android. Буде цікаво подивитися, як цей 3D-елемент розвиватиметься в ширшій екосистемі Android і чи стане він постійним елементом візуального ландшафту платформи.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua