Компанія Huawei отримала статус «Кращого роботодавця» в Європі за 2024 рік

Це вже п’ятий рік поспіль, коли компанія здобуває це визнання від Інституту кращих роботодавців, який є лідером у сфері сертифікації управління персоналом.

Поміж індивідуальних визнань у 16 європейських країнах – Австрії, Бельгії, Франції, Німеччині, Греції, Угорщині, Італії, Ірландії, Нідерландах, Португалії, Польщі, Румунії, Іспанії, Швейцарії, Швеції та Великобританії.

Інститут кращих роботодавців сертифікував понад 2300 організацій у 121 країні/регіоні, де разом працює понад 12 мільйонів людей у всьому світі.

Патрік Рендел, регіональний менеджер DACH & CEE, Top Employers Institute, наголосив: «Top Employers Institute визнає Huawei Europe роботодавцем із фантастичними можливостями для розвитку кар’єри на всіх рівнях. Huawei має на 15% більше результатів за всіма рейтингами Top Employers».

Визнання найкращим роботодавцем за версією Інституту є визнанням відданості Huawei талантам у Європі та у всьому світі. У 2024 році компанія планує продовжувати вдосконалювати практику розвитку талантів, підбору персоналу та управління.

Леслі Уайт, заступник віцепрезидента з кадрів Huawei European Region, заявив: «Талант є важливою складовою нашої бізнес-стратегії в Європі та в усьому світі. Ми раді бути визнаними найкращим роботодавцем у Європі п’ятий рік поспіль. Компанія Huawei працює в Європі понад 20 років, і ми зрозуміли, що для наших бізнес-операцій і успіху надзвичайно важливо продемонструвати передову практику управління персоналом на глобальній платформі. За допомогою цього процесу сертифікації Huawei продемонструвала, як вона виглядає унікальну цінність людей і працює з ними різними способами, щоб забезпечити залучення, утримання та розвиток талантів. Ми продовжуватимемо створювати більше можливостей для підтримки талантів у Європі для розвитку їх кар’єри в Huawei».

Huawei підтримує середовище, яке заохочує інновації як усередині компанії в її європейських офісах, так і в усьому світі, а також у ширшій технологічній екосистемі, в якій вона працює. Компанія має кілька ініціатив у цій сфері, таких як ICT Academy, Seeds for the Future та Huawei Graduate Program. Нещодавно компанія оголосила, що Seeds for the Future у Європейському регіоні, відбудеться в Римі, Італія, у 2024 році.

Довідка

Компанія Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення у різних сферах (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, digital power), компанія інвестує значні ресурси в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 207 000 співробітників у більше ніж 170 країнах, які обслуговують 3 мільярди клієнтів і споживачів у всьому світі. Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність із 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності «Хуавей Україна» охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток. Упродовж 2022-2023 років компанія разом із партнерами проводила комплексні проєкти з надання гуманітарної та технічної підтримки по всій Україні й активно розвивала екосистему у сфері освіти. Дізнайтеся більше на сайті: huawei.com/ua.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: