Підтверджено випуск оновлення Samsung One UI 6.1 для дев’яти моделей. Дізнайтеся про ключові особливості

Компанія Samsung оголосила, що оновлення One UI 6.1 буде доступне для дев’яти її моделей до кінця березня. Оновлення принесе низку нових функцій та вдосконалень користувацького інтерфейсу, що полегшить його персоналізацію та підвищить продуктивність, зберігаючи при цьому безпеку та захист даних. На пресконференції компанія підтвердила, що оновлення One UI 6.1 базується на Android 14 і буде доступне для дев’яти моделей Galaxy. Випуск цього оновлення розпочнеться наприкінці березня 2024 року.

One UI 6.1

Моделі, які отримають One UI 6.1 до кінця березня

У пресрелізі Samsung повідомила, що першими смартфони та планшети Galaxy, які отримають це оновлення, стануть

Samsung планує інтегрувати можливості штучного інтелекту Galaxy у понад 100 мільйонів смартфонів, планшетів та пристроїв Galaxy до кінця 2024 року. Оновлення One UI 6.1 принесе такі функції, як асистент перегляду, асистент чату, круговий пошук, генеративне редагування, миттєве сповільнене відтворення, перекладач, переклад у реальному часі, асистент нотаток та асистент транскрипції на згадані пристрої.

Деякі основні моменти оновлення інтерфейсу Samsung One UI 6.1

Панель швидкого доступу

Панель швидкого доступу має новий макет, який полегшує доступ до функцій, які ви використовуєте найчастіше. Кнопки Wi-Fi та Bluetooth тепер розташовані у верхній частині екрана, в той час, як візуальні функції, такі як темний режим і комфортний для очей екран, переміщені в нижню частину екрана. Інші кнопки швидких налаштувань з’явилися в настроюваній області посередині. Миттєвий доступ до повної панелі швидких налаштувань можна отримати, провівши вниз від верхньої частини екрана.

One UI 6.1

Сповіщення

Сповіщення тепер відображаються у вигляді окремих карток, що полегшує ідентифікацію окремих повідомлень. У налаштуваннях ви можете увімкнути яскравіші іконки сповіщень та сортувати сповіщення за часом, а не за пріоритетом. Годинник на екрані блокування також можна перемістити в потрібне положення.

Головний екран

Іконки ярликів тепер обмежені одним рядком, завдяки чому вони виглядають чистіше і простіше, а слова “Galaxy” і “Samsung” були видалені з назв деяких додатків, щоб зробити їх коротшими та легшими для сканування. Перетягування двома пальцями дозволяє вам почати перетягувати іконки програм або віджети на головному екрані однією рукою, а потім використовувати другу руку для переходу до екрана, куди ви хочете їх перетягнути.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua