Caviar представила iPhone 15 Pro з дизайном “Apple Vision Pro” за приголомшливою ціною

Для деяких з нас навіть iPhone Pro за стандартною ціною є розкішшю. Однак для когось це зовсім не так. Caviar орієнтується саме на таких людей, випускаючи свої телефони iPhone 15 Pro з новим дизайном. Caviar – це бренд преміумкастомізації, відомий своїми екстравагантними тематичними версіями популярних продуктів за розкішною ціною. Їхній останній продукт – серія iPhone 15 Pro, створена на основі мови дизайну Apple Vision Pro.

Модифікований iPhone нагадує гарнітуру Vision Pro. На задній панелі модифікованих телефонів можна побачити певні елементи Vision Pro. Наприклад, ви можете побачити круглі вентиляційні отвори Vision Pro, а також помаранчеві підсвічування. А нижня частина телефону натхненна передньою частиною гарнітури.

Caviar представила iPhone 15 Pro з "Apple Vision Pro" Дизайн за приголомшливою ціною

Хоча телефони можуть бути схожими на Vision Pro, вони не підтримують просторове відтворення відео або будь-які інші фантастичні функції. Він не пропонує нічого нового в апаратному забезпеченні, але при цьому робить пристрій унікальним завдяки дизайну, натхненному Vision Pro. Перш ніж ви закохаєтесь в цей iPhone, розроблений Caviar, поговорім про ціни.

iPhone 15 Pro з дизайном Vision Pro має високу ціну

Стартова ціна на тематичний iPhone 15 Pro становить $8 060. Це базова модель, тоді як ви можете перейти до iPhone 15 Pro Max з 1 ТБ пам’яті за величезну ціну – $9560. Якщо у вас вже є iPhone, ви можете попросити Caviar модифікувати його за $5,910. Однак компанія планує модифікувати лише 99 одиниць, тож вам слід поквапитися. Нарешті, для тих, хто серйозно шукає тематичний iPhone Vision Pro, є знижка 15% при оплаті криптовалютою. Ну, хоч щось!

З усім тим, нові модифіковані iPhone Caviar виглядають круто, особливо для власників Vision Pro. Однак, платити близько $10 000 за iPhone з просто кращим естетичним виглядом – це те, про що можуть думати лише обрані люди!

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
3
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: