Spotify випустив музичне відео в бета-версії в деяких регіонах

Музичний стрімінговий сервіс Spotify недавно зробив важливу заяву, яка вразила меломанів по всьому світу. Компанія почала випускати музичні відео для користувачів Spotify Premium у бета-версії в 11 країнах. Це відкриває новий спосіб знайомства з улюбленими піснями та виконавцями для користувачів. Цей крок є значним у стратегії Spotify і може змінити спосіб споживання музики онлайн.

Нова функція музичних відео на Spotify

Нова функція музичних відео на Spotify дозволяє користувачам переглядати музичні відео разом з улюбленими піснями. Тепер, коли користувач відтворює пісню на Spotify, він може переглянути відеокліп, що супроводжує її, що робить досвід прослуховування більш насиченим. Бета-версія містить відео таких виконавців як Ед Ширан, Doja Cat, Ice Spice та інших.

Spotify випустив бета-версію музичного відео для преміум-користувачів

Країни з доступом до бета-версії функції музичних відео

Бета-версія функції музичних відео на Spotify доступна в 11 країнах, включаючи Великобританію, Німеччину, Італію, Нідерланди, Польщу, Швецію, Бразилію, Колумбію, Філіппіни, Індонезію та Кенію. Це обмежене розгортання дозволяє Spotify отримувати відгуки від користувачів та вдосконалювати функціонал перед розширенням на інші країни.

Отримання доступу до функції музичних відео

Для отримання доступу до нової функції музичних відео на Spotify користувачам потрібно просто оновити додаток до останньої бета-версії. Після цього вони зможуть переглядати відео разом з улюбленими піснями. Користувачі також можуть перейти на підтримувані музичні треки, натиснувши кнопку “Перемикнути на відео” на своєму пристрої iOS, Android або настільному комп’ютері.

Майбутнє стрімінгової музики

Додавання музичних відео на Spotify вказує на поступ у розвитку стрімінгової музики. Це новаторське рішення може залучити нових користувачів та зробити Spotify більш конкурентоспроможним на ринку. Разом з іншими інноваціями ця функція робить Spotify унікальним та цікавим для меломанів.

Запуск Spotify музичних відео в бета-режимі в 11 країнах відкриває новий етап у розвитку компанії. З урахуванням можливостей перегляду відео разом з піснями та створенням відеоплейлистів, Spotify революціонізує спосіб споживання музики в Інтернеті, надаючи меломанам захопливий досвід.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
4
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 5 оцінок, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua