Microsoft Xbox попереджає про “шахрайство через сканування QR-кодів” – радимо користувачам бути уважними!

QR-коди широко використовуються в нашому щоденному житті на різних платформах, таких як флаєри, білборди та електронні листи. Проте не всі QR-коди безпечні для сканування. Кіберзлочинці розробили різні шахрайські схеми, які можуть призвести до крадіжки особистих даних та фінансових втрат для нетямущих користувачів. Останнім часом Microsoft Xbox підкреслила ризики, пов’язані зі скануванням QR-кодів, нагадуючи гравцям бути обережними та не вірити спекуляціям про низькі ціни на товари, що улагоджуються через QR-коди.

Шахрайство з QR-кодами

Як відбувається шахрайство з QR-кодами

Microsoft отримала скарги від гравців з Китаю щодо шахрайських дій через QR-коди, які поширюються на соціальних мережах та пропонують низькі ціни на товари пов’язані з Xbox. Компанія рекомендує уникати нестандартних платіжних процесів та застерігає від шахрайства з QR-кодами.

Поширені види шахрайства з QR-кодами

1. Фішингові електронні листи: Кіберзлочинці використовують фішингові електронні листи з QR-кодами, щоб обманом отримати конфіденційну інформацію користувачів.

2. Шахрайство з безконтактними платежами: Зловмисники створюють фальшиві QR-коди для обману в громадських місцях.

3. Шахрайство з доставляння посилок: Небажані посилки з QR-кодами спрямовують до шкідливих вебсайтів.

4. Крадіжка криптовалюти: Використовують QR-коди для обману щодо криптовалютних транзакцій.

Заходи безпеки при використанні QR-кодів

Для уникнення ризиків шахрайства з QR-кодами важливо використовувати надійні генератори, перевіряти легітимність вебсайтів та уникаючи передачі особистої інформації через неперевірені джерела. Поширюйте обережність та уникайте підозрілих схем з QR-кодами.

Microsoft припиняє випуск Xbox Series S

Повідомлення про підозрілу активність

При отриманні підозрілих листів або стиканні з випадками шахрайства через QR-коди важливо не переходити за посиланнями або сканувати коди. Користувачам рекомендується повідомляти про такі випадки і вживати заходів безпеки.

Висновок

Шахрайство з QR-кодами наголошує на важливості обережності та заходів безпеки при використанні цієї технології. Поширюючи свідомість та вживаючи заходів, користувачі можуть уникнути крадіжок та зберегти свої дані в безпеці.

What’s your Reaction?
Cool
5
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: