Snapdragon 8 Gen 4 Vs Bionic A18 Vs Dimension 9400 – битва мобільних чипсетів

У постійно мінливому ландшафті мобільних технологій боротьба чипсетів продовжує посилюватися, оскільки Qualcomm, MediaTek та Apple представляють свої останні пропозиції – Snapdragon 8 Gen 4, Dimensity 9400 та Apple Bionic A18. Ці новітні процесори обіцяють перевизначити стандарти продуктивності смартфонів, відкриваючи нову еру швидкості, ефективності та інновацій. Приєднуйтесь до нас, щоб заглибитися у всебічне порівняння цих потужних чипсетів на основі того, що ми знаємо на сьогодні.

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4

Очікується, що Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 принесе значний прогрес у продуктивності, потенційно перевершивши чипсет A18 від Apple. Нещодавні витоки свідчать про вражаючі результати Snapdragon 8 Gen 4 в бенчмарках, вказуючи на одноядерний результат 3500 балів, що перевищує прогнозований максимум 3300 балів для чипсета A18. Очікується, що цей чіп буде оснащений власними ядрами Qualcomm Oryon, що забезпечить конкурентну перевагу над його попередниками та потенційно підвищить швидкість і ефективність.

Mobile chipset battle

Результати тестування та деталі продуктивності

 • Одноядерна продуктивність: Очікується, що Snapdragon 8 Gen 4 досягне 3500 балів в одноядерному тесті, демонструючи значний стрибок у продуктивності порівняно з попередніми моделями.
 • Багатоядерна продуктивність: Звіти вказують на те, що Snapdragon 8 Gen 4 покаже відмінні результати в багатоядерних тестах, досягнувши вражаючого багатоядерного балу, який може перевершити своїх конкурентів.
 • Продуктивність графічного процесора: Очікується, що Snapdragon 8 Gen 4 матиме швидший графічний процесор, що розширить можливості обробки графіки та потенційно покращить ігровий досвід.
 • Тактова частота: За чутками, основне ядро Snapdragon 8 Gen 4 має пікову тактову частоту 4,3 ГГц, що значно вище, ніж у його попередників, що може призвести до підвищеного енергоспоживання і потенційних проблем з нагріванням.
 • Виробничий процес: Вважається, що цей чипсет є першим чипом Qualcomm, виготовленим за 3-нм технологічним процесом, що свідчить про прогрес у мініатюризації та ефективності.

Здається, Qualcomm має намір підвищити продуктивність за допомогою Snapdragon 8 Gen 4. Notebookcheck повідомляє, що пікова тактова частота основного ядра становить 4,3 ГГц. Таке значне збільшення в порівнянні з 3,30 ГГц ядрами Cortex-X4 Snapdragon 8 Gen 3 може призвести до збільшення енергоспоживання. У звіті згадується потенційне падіння напруги на 1,3 В, що викликає занепокоєння щодо потенційних проблем з нагріванням телефонів на базі Snapdragon 8 Gen 4, які можуть вплинути на якість роботи користувачів. Крім того, одноядерний результат у 3500 балів видається значним стрибком порівняно з 2187 балами, отриманими Samsung Galaxy S24 Ultra. Таким чином, хоча поєднання кастомних ядер і більш досконалого виробничого процесу може поставити Snapdragon 8 Gen 4 попереду A18, фактичний запас продуктивності може бути нижчим, ніж очікується у звіті.

Bionic A18

За даними Notebookcheck, Apple Bionic A18 набирає 3300 балів в одноядерному бенчмарку. Існують припущення, що цей чипсет буде використаний в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max. Він привернув до себе значну увагу завдяки витоку результатів тестування, які натякають на значне підвищення продуктивності порівняно з попередником, A17 Pro.

A17 Bionic

Оцінки в бенчмарках

 • Як повідомляється, A18 Pro набрав 3300 балів в одноядерному тесті та 8200 балів в багатоядерному тесті Geekbench 6.
 • Ці результати є значним поліпшенням у порівнянні з A17 Pro, який набрав 2898 балів в одноядерних і 7201 бал в багатоядерних тестах.
 • У порівнянні з чипсетом Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4, A18 Pro відстає як в одноядерній, так і в багатоядерній продуктивності. Однак він випереджає чипсет Apple M3, який використовується в 14-дюймовому MacBook Pro.

Чип Bionic A18 – це, по суті, оновлена версія A17 Pro, виготовлена за більш надійним 3-нм техпроцесом. Він пропонує кращу одноядерну продуктивність у порівнянні з A17 Pro. Результати бенчмарків з витоків показують приріст одноядерної продуктивності на 20,77%. Чипсет A18 буде використовувати 3-нм техпроцес другого покоління, відомий як N3E від TSMC. Очікується, що він буде більш ефективним і економічним, ніж техпроцес попереднього покоління, який використовувався для A17 Pro. За чутками, нейронний движок у чипсеті A18 матиме значно більше ядер, ніж його попередник, що покращить можливості штучного інтелекту в лінійці iPhone 16.

Dimensity 9400

Процесор MediaTek Dimensity 9400 готовий стати значним гравцем на арені мобільних чипсетів, пропонуючи помітні поліпшення в порівнянні зі своїми попередниками та конкурентами. Нижче наведені ключові показники продуктивності в тестах і апаратні деталі Dimensity 9400 на основі наданих результатів пошуку:

Mobile chipset battle

Оцінки в тестах

GeekBench 6:

 • Одноядерний: Dimensity 9400 набрав 2700 балів, випередивши Snapdragon 8 Gen 3 на 17,7% і Dimensity 9300 на 19,3%.
 • Багатоядерний: Багатоядерна оцінка досягла 9800 балів, випередивши Snapdragon 8 Gen 3 на 39,5%, Dimensity 9300 на 24,7% і Apple A17 Pro на 35,5%.

Результати AnTuTu:

 • В цілому: Dimension 9400 набрав більше балів, ніж Snapdragon 8 Gen 4, з розбивкою, що показує на 12% вищий бал CPU і на 7% вищий бал GPU.

Dimensity 9400 має універсальний дизайн ядра без неефективних ядер, що складається з 1 ядра Cortex-X5, 3 ядер Cortex-X4 і 4 ядер Cortex-A720. Він поставляється з новим графічним процесором ARM Immortalis G9xx (імовірно G920) і покращує свою продуктивність порівняно з попередником, досягаючи 110 кадрів в секунду в бенчмарку GFXBench в грі Aztec Ruins.

Висновок

Snapdragon 8 Gen 4, Bionic A18 та Dimensity 9400 є грізними суперниками на арені мобільних чипсетів, кожен з яких демонструє свої сильні сторони та інновації. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 вражає очікуваним покращенням продуктивності завдяки спеціальним ядрам Oryon та швидшому графічному процесору, хоча існують занепокоєння щодо потенційних проблем з нагріванням через вищу тактову частоту. Bionic A18 від Apple, виготовлений за надійним 3-нм техпроцесом, обіцяє помітний приріст продуктивності порівняно з попередником, використовуючи нейронний движок зі значно більшою кількістю ядер для покращення можливостей штучного інтелекту, хоча за результатами тестів він дещо відстає від Snapdragon 8 Gen 4.

Тим часом MediaTek Dimensity 9400 стає ключовим гравцем, який може похвалитися вражаючими одноядерними та багатоядерними показниками продуктивності, високопродуктивним дизайном ядра та потужним графічним процесором Immortalis G9xx, що позиціює його як сильного конкурента в ландшафті мобільних чипсетів. Оскільки конкуренція посилюється, споживачі можуть очікувати на постійні інновації та вдосконалення технології мобільних процесорів, які сприятимуть еволюції смартфонів у бік підвищення швидкості, ефективності та загального користувацького досвіду.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: