Samsung викрив нові функції Microsoft Copilot на сторінці Galaxy Book4 серії

Microsoft планує випустити новий комп’ютер Surface і нові функції Copilot для Windows 11 до кінця цього місяця. Однак Samsung, схоже, не може чекати і вже представила деякі з майбутніх функцій Copilot. У рекламних матеріалах для серії Galaxy Book4 компанія Samsung розкриває деякі з майбутніх функцій Copilot. Зображення, розміщені на офіційному сайті Samsung, підтверджують попередні чутки про деякі функції, які Microsoft розробляє для свого помічника зі штучним інтелектом Copilot. Більшість з цих функцій передбачають використання природної мови для виконання різних завдань, таких як:

  • Нагадайте мені, що Сміт сказав в останніх новинах
  • Скопіювати посилання з повідомлення Сміта
  • Відповісти Шону: “Без проблем!”
  • Скопіювати адресу електронної пошти Printwork
  • Знайти контактну інформацію для Printwork
  • Складіть проект електронного листа до Printworks, щоб запросити пропозицію

Microsoft Copilot Features

Samsung стверджує, що Copilot “може використовувати додатки, узагальнювати текстові повідомлення і навіть надсилати текстові повідомлення безпосередньо з вашого комп’ютера”. Це означає, що додатки Copilot і Phone Link будуть більш глибоко інтегровані на смартфонах Samsung Galaxy. Важливо зазначити, що ці функції наразі недоступні у стабільних версіях Windows 11.

Крім того, в уривку на сайті Samsung також згадується, що нова функція Copilot буде доступна на “серії Galaxy Book4, запуск якої запланований на весну 2024 року”. Невідомо, чи буде інтеграція Phone Link ексклюзивною функцією для пристроїв Galaxy, оскільки Microsoft має історію надання ексклюзивних функцій для пристроїв Samsung.

Рано вранці 22 березня 2024 року компанія проведе спеціальний захід, на якому продемонструє нові пристрої Surface, такі як Surface Pro 10 і Surface Laptop 6, а також анонсує оновлення Copilot і Windows 11.

Microsoft Copilot у серії Galaxy Book4

Microsoft Copilot – це функція, яка покращує зв’язок між ноутбуками Samsung Galaxy Book4 та смартфонами, забезпечуючи безшовну інтеграцію та інтелектуальні можливості. За допомогою Microsoft Copilot користувачі можуть отримати доступ до функцій та інформації смартфона безпосередньо зі свого ПК без необхідності відкривати окремі програми на телефоні. Ця функція дозволяє виконувати такі завдання, як пошук, читання, узагальнення текстових повідомлень і навіть створення та надсилання повідомлень з ПК.

Microsoft Copilot Functions

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua