Оновлення HyperOS від Xiaomi: Попрощайтеся з фоновим відтворенням відео

Значні зміни відбуваються в мобільній екосистемі Xiaomi з розгортанням HyperOS, наступниці давньої операційної системи MIUI. Хоча HyperOS успадкувала багато улюблених функцій від MIUI, таких як налаштування швидкості анімації та управління жестами за допомогою датчика відбитків пальців, одна популярна функція – фонове відтворення відео – буде вилучена.

Кінець епохи: Xiaomi прибирає фонове відтворення відео в HyperOS

Раніше пристрої Xiaomi пропонували унікальну перевагу. Вони дозволяли користувачам згортати відео з YouTube і продовжувати відтворювати аудіо, коли екран вимкнений. Ця функція, вперше представлена в MIUI 12 і перенесена в MIUI 13, MIUI 14 і HyperOS, по суті, забезпечувала безплатний досвід, подібний до YouTube Premium.

Однак нещодавня заява Xiaomi свідчить про зміну напрямку. Посилаючись на “вимоги відповідності”, компанія підтвердила, що можливість згортати відео і слухати у фоновому режимі буде видалена з майбутніх оновлень для пристроїв Xiaomi, Redmi і POCO, що працюють на MIUI 12 і пізніших версіях.

Ця зміна, як повідомляє Mundo Xiaomi, відбуватиметься поступово через майбутні оновлення. Хоча точний графік залишається нерозкритим, кожна модель пристрою отримає своє специфічне оновлення в різний час.

Хоча у деяких користувачів може виникнути спокуса уникнути оновлень, щоб зберегти цю функцію, за це доведеться заплатити. Пропуск оновлень робить пристрої вразливими до порушень безпеки та позбавляє їх нових функцій і підвищень продуктивності, що містяться в оновленнях. Крім того, всі нові телефони Xiaomi постачатимуться з найновішим програмним забезпеченням. Це означає, що фонове відтворення відео не буде доступне на них з самого початку.

Попри цю очевидну невдачу для користувачів, існує легкодоступна і безплатна альтернатива. Використання додатка Xiaomi Music, який пропонує вбудовану функцію фонового відтворення, може ефективно замінити вже відсутню функцію фонового відтворення відео.

Поточна реалізація дозволяє користувачам продовжувати користуватися функцією мінімізації відео, доки не з’явиться відповідне оновлення. Хоча Xiaomi не надала конкретних термінів впровадження, очікується, що оновлення не займе багато часу, щоб досягти користувачів.

Забігаючи наперед: Наслідки та потенційні причини

Видалення фонового відтворення відео на пристроях Xiaomi викликає кілька запитань. Хоча точна причина такого рішення залишається незрозумілою, галузеві припущення вказують на потенційний тиск з боку Google, власника YouTube. Видаляючи цю функцію, Xiaomi, можливо, виконує вимоги Google до сервісу або намагається уникнути проблем з порушенням авторських прав.

Ця зміна також підкреслює динамічний характер екосистеми мобільного програмного забезпечення. Такі виробники, як Xiaomi, повинні орієнтуватися в складному ландшафті, де вподобання користувачів, обмеження платформи та партнерські відносини з іншими компаніями можуть впливати на функціональність програмного забезпечення.

Вплив на користувачів та потенційні обхідні шляхи

Безсумнівно, вилучення фонового відтворення відео розчарує деяких користувачів, які значною мірою покладалися на цю функцію. Однак існування альтернатив, таких як додаток Xiaomi Music, може пом’якшити цей вплив. Крім того, користувачі можуть дослідити сторонні додатки, які пропонують подібні функції, пам’ятаючи про потенційні міркування безпеки при використанні таких додатків.

Висновок: Врівноваження

Рішення Xiaomi вилучити фонове відтворення відео є балансуванням між уподобаннями користувачів, обмеженнями платформи та потенційними міркуваннями щодо дотримання вимог законодавства. Хоча користувачам, можливо, доведеться змінити свої звички або шукати альтернативні рішення, ця зміна підкреслює постійну еволюцію функціональності мобільного програмного забезпечення. Залишається з’ясувати, як користувачі адаптуються до цієї зміни в майбутньому, і чи буде Xiaomi впроваджувати нові функції в майбутньому, щоб заповнити прогалину у функціональності, створену цим видаленням.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: