Google Android 14 QPR2 видаляє інформацію API про акумулятор

Оновлення Android 14 QPR2 від Google викликало дискусії через навмисне видалення API Pixel “Інформація про батарею”. Це може вплинути на те, як користувачі відстежують стан та продуктивність акумулятора свого пристрою. У відповідь на критику на сайті Google Android Public Tracker, інженер Google підтвердив, що “Google додала API “Інформація про батарею” в Android 14 QPR1, але видалила відповідні функції в QPR2″. Інженер підтвердив, що наразі компанія планує лише додавати відповідні функції до Pixel 8a та наступних моделей.

Google Android 14 QPR2

Минулого року популярний розробник Мішаал Рахман заявив, що Google представить API BatteryManager в системі Android 14. Він стверджував, що ця функція може відображати кількість циклів заряджання, стан заряджання, дату виготовлення, дату першого використання, стратегію заряджання, стан роботи та іншу цінну інформацію. Однак він дав зрозуміти, що не всі моделі можуть використовувати цей API. Рахман сказав, що наразі він обмежений моделями Pixel, які працюють на Android 14 Beta 2 і вище.

У той час розробник @narektor використовував API BatteryManager для створення програми з відкритим вихідним кодом для контролю стану акумулятора під назвою Batt. Додаток використовує API Android 14, щоб надавати користувачам статистичні дані про стан акумулятора. Ті, хто хоче спробувати цю програму від @narektor, можуть отримати доступ до неї на GitLab.

Вплив на користувачів

Вплив API інформації про акумулятор з оновлення Google Android 14 QPR2 на користувачів є значним, оскільки він полягає у навмисному видаленні сторінки “Інформація про акумулятор” на пристроях Pixel. Ця функція, запроваджена в Android 14 QPR1, дозволяла користувачам відстежувати стан акумулятора, відображаючи такі дані, як “Дата виготовлення” та “Кількість циклів”. Попри її корисність, Google вирішила видалити цю функцію в оновленні QPR2, підтвердивши, що це було навмисне видалення, а не баг.

Видалення цієї функції викликало дискусії серед користувачів, деякі з них запитували, чому робочу функцію, яка працювала протягом декількох місяців, було видалено. Користувачі цінували цю функцію за те, що вона надавала цінну інформацію про стан та стан акумулятора, наприклад, відсоток “максимальної місткості” та попередження про те, що акумулятор потребує уваги.

Крім того, рішення Google видалити цю функцію викликало занепокоєння щодо процесу контролю якості перед виправленням пристроїв. Користувачі зазначають, що будь-які проблеми з точністю підрахунку циклів мали б бути виявлені під час попереднього перегляду, а не в стабільних версіях. Загалом, видалення сторінки з інформацією про батарею в оновленні Android 14 QPR2 залишило користувачів без зручного способу відстежувати стан батареї, що спричинило дискусії про важливість таких функцій для обслуговування пристроїв і зручності користування ними.

Google Android 14 QPR2

Реакція та очікування користувачів

Користувачі Pixel висловили здивування і занепокоєння з приводу цієї зміни, оскільки моніторинг стану батареї має вирішальне значення для оптимізації використання пристрою і його довговічності. Очікувалося, що Google покращить функції, пов’язані з акумулятором, а не видалить їх.

Майбутні наслідки

Хоча Google не надала детальних причин видалення цього API, це викликає питання щодо підходу компанії до управління акумуляторами в майбутніх оновленнях. Користувачі можуть очікувати на альтернативні рішення або функції, які компенсують втрату детальної інформації про батарею.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: