Дізнайтеся про цікаві нові можливості, які з’являться у Google Повідомленнях

Як і багато інших додатків Google, Повідомлення проходять A/B-тестування різних функцій. Однак, часто навіть після анонсу цих функцій у стабільній версії клієнта RCS/SMS проходить чимало часу, перш ніж вони офіційно з’являються у стабільній версії.

Ці функції в Повідомленнях були або офіційно анонсовані Google, або помічені бета-користувачами на етапі тестування.

Gemini для Google Messages

Тепер ви можете поспілкуватися з Gemini за допомогою цього чат-бота. Взаємодія була покращена для кращої, коротшої відповіді, особливо для мобільних телефонів. Він включає такі функції, як доступ до розширень Gemini (Gmail, Drive, Maps, YouTube тощо) та створення зображень.

Google повідомив, що тестування цієї версії Gemini розпочнеться наприкінці лютого, спочатку для невеликої групи користувачів, а потім буде випущена більш широка версія. Наразі не було жодних повідомлень від користувачів, які б підтверджували, що ця функція доступна в реальному часі.

Шумозаглушення і настрій голосу для аудіозапису

Повідомлення Google
Копірайт зображення: 9to5Google

У листопаді Google представив функцію Voice Moods, яка дозволяє користувачам візуально змінювати форму звукового сигналу за допомогою смайликів, таких як серце-очі, вогняні кулі або святкові попперси. Всього є дев’ять варіантів, які дозволяють одержувачам чути слова разом із візуальним ефектом, що виражає емоції відправника.

Більш значною зміною є редизайн користувацького інтерфейсу (UI) для запису голосу. Тепер він відкривається у вигляді спеціальної панелі з великими елементами керування, коли ви натискаєте на кнопку. Раніше єдиним варіантом було тривале натискання для продовження запису. До цього додано функцію шумозаглушення, яка підвищує бітрейт і частоту дискретизації. Хоча редизайн вже працює для деяких користувачів, Voice Moods поки що не помічено.

Налаштування бульбашок у повідомленнях Google

Повідомлення Google
Копірайт зображення: 9to5Google

Нова функція дозволить вам персоналізувати колір бульбашки та фон розмови RCS, і ці налаштування будуть синхронізовані між вами і одержувачем. Коли ця функція стане доступною, ви знайдете пункт “Змінити колір” у меню переповнення теми. На вибір пропонується дев’ять варіантів кольорів: “За замовчуванням” (тема Material You Dynamic Color), “Синій”, “Фуксія”, “Зелений”, “Монохромний”, “Помаранчевий”, “Рожевий”, “Фіолетовий” і “Бірюзовий”. Наразі лише невелика кількість користувачів має доступ до Користувацьких бульбашок.

Профілі повідомлень Google

Профілі в Повідомленнях Google дозволяють вам вибрати ім’я та фотографію, які інші користувачі бачитимуть під час розмови. Якщо у людини, з якою ви спілкуєтеся, налаштовано профіль, це зображення буде відображатися в Повідомленнях Google замість будь-яких фотографій контакту, доданих вручну. Важливо зазначити, що Google не може замінити ім’я контакту, яке ви встановили.

Ця функція почала впроваджуватися в середині листопада, і для деяких користувачів вона доступна в налаштуваннях Повідомлень у розділі “Додатково”.

Нові екранні ефекти в Google Повідомленнях

Повідомлення Google
Копірайт зображення: 9to5Google

Ефекти екрана в додатку Google Messages ненадовго перебирають на себе контроль, щоб покращити досвід роботи з повідомленнями. Хоча в листопаді Google пообіцяв понад 15 ефектів, поки що ми бачили лише два з них:

1. “Я люблю тебе” та “З Днем святого Валентина”
2. “Звучить добре”

Gemini Magic Compose

На Pixel 8 Pro та Galaxy S24 пропозиції та переписування повідомлень працюють на пристрої за допомогою Gemini Nano. Однак на всіх інших пристроях розмови надсилаються в хмару для обробки.

Нові фони для RCS

Наприкінці 2023 року Google проводив тести (які згодом були відкликані) для функції фону в розмовах RCS. Дизайн включав кола або бульбашки, що перекриваються, які були помітними, особливо у світлих темах.

Вибір нових одержувачів чату

Повідомлення Google
Копірайт зображення: 9to5Google

Замість спливаючого вікна “Виберіть розмову” користувачі побачили повноекранний інтерфейс “Виберіть одержувачів”. Цей інтерфейс містив “Нещодавні бесіди”, перераховані першими. Під останніми розмовами користувачі можуть знайти повний список контактів, з якими можна розпочати нові розмови. Ця функція була доступна деяким користувачам протягом короткого часу, але згодом її було вилучено.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: