Чи стане iPhone SE 4 наступним доступним телефоном від Apple, який того вартий?

З початку лютого минулого року ми почали отримувати вірогідні звіти про iPhone SE 4. Велика частина цих звітів надійшла від відомого аналітика Apple Мінг Чі-Куо (Ming Chi-Kuo), який спеціалізується на конкретних подробицях. Наразі очікується, що телефон з’явиться на ринку в березні 2025 року.

Проте на ринку вже зараз є безліч доступних альтернатив Android. Якщо ви користуєтеся продукцією Apple, вам, можливо, не захочеться переходити. У такому випадку iPhone 14 є вашим поточним варіантом для оновлення. Хоча також є можливість придбати стандартний iPhone 15, але він може бути трохи дорожчим. Тож, чому б не зачекати на iPhone SE 4?

Методика дослідження

SellCell зібрав історичні дані про ціни на різні моделі iPhone, включаючи SE 3, SE 2, 15, 14 та 13. Їхній аналіз тенденцій знецінення допомагає розуміти, як SE 4 може утримувати свою вартість в майбутньому.

iPhone SE 4

iPhone SE проти стандартного iPhone – яке зберігає більшу вартість

Історичні дані підтверджують, що моделі iPhone SE втрачають вартість швидше, ніж стандартні iPhone. Наприклад, SE 3 знецінився на 42,6% всього за один місяць, у той час, як iPhone 13 втратив лише 18,7%. Ця тенденція тривала протягом півтора року, де SE 3 втратив більше вартості, ніж iPhone 13 або 14.

Часові рамкиiPhone 13iPhone 14SE 3iPhone 15
1 місяць18.7%33.1%42.6%28.8%
3 місяціБез змін29.9%47.1%27.9%
18 місяців50.0%42.7%64.7%Н/Д

Якщо вам важлива вартість перепродажу, стандартний iPhone може бути кращим варіантом. Але враховуючи популярність iPhone SE серед бюджетних моделей, SE 4 може утримувати вартість краще, особливо з урахуванням припинення виробництва iPhone 13 mini.

iPhone SE 3

В остаточному підсумку, вирішення залежить від ваших пріоритетів. Якщо вам важлива вартість перепродажу, стандартний iPhone може бути кращим вибором. Але якщо ви шукаєте бюджетний варіант, iPhone SE 4 може бути вартий очікування, особливо якщо він заповнить прогалину після зняття з виробництва iPhone 13 mini.

Для отримання додаткової інформації про дослідження компанії SellCell, ви можете переглянути звіт за цим посиланням.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: