Apple Vision Pro відкриває нові можливості для розробників медичних додатків

Apple Vision Pro у поєднанні з visionOS прокладає шлях для розробників медичних додатків до створення інноваційних програм, які раніше було неможливо уявити. Ця революційна технологія змінює ландшафт додатків для здоров’я та оздоровлення, пропонуючи просторовий досвід, який приносить користь користувачам як у клінічних умовах, так і вдома. Сьогодні Apple опублікувала статтю під назвою “Apple Vision Pro відкриває нові можливості для розробників додатків для здоров’я“. У статті розповідається про те, як Apple Vision Pro розширює можливості в медичній сфері та демонструє можливості магазину додатків visionOS App Store. Зараз в магазині додатків доступна велика кількість додатків, пов’язаних зі здоров’ям.

Health Apps

Apple пояснила, як імерсивні додатки, що інтегрують цифровий контент з фізичним світом, можуть революціонізувати навчання медичного персоналу, планування хірургічних операцій і догляд за пацієнтами в клінічних і домашніх умовах. Наприклад, додаток myMako використовує 3D-можливості Vision Pro для покращення хірургічного планування і надає хірургам інтуїтивний і динамічний доступ до передопераційного планування та інформації. CyranoHealth використовує технологію просторових обчислень для проведення комплексних і цікавих тренінгів з експлуатації медичного обладнання, щоб допомогти первинному медичному персоналу підвищити свою впевненість і знизити рівень тривожності.

Сюзан Прескотт (Susan Prescott), віцепрезидент Apple по роботі з розробниками по всьому світу, сказала

Ми раді бачити неймовірні додатки, які розробники з медичної спільноти створюють для Apple Vision Pro... Уява та драйв наших розробників у поєднанні з технічними можливостями visionOS створюють нові можливості для лікарів, працівників первинної медичної допомоги та навіть студентів, і ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що буде далі”.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua