Apple проводить тестування оновлення iOS 17.4.1 перед його випуском на цьому тижні

Згідно із записами журналів від MacRumors Apple, схоже, проводить внутрішнє тестування оновлення iOS 17.4.1 для своїх iPhone. У журналах MacRumors є багато разів заздалегідь точно зливали оновлення iOS, включаючи кілька версій від iOS 17.0.3 до iOS 17.3.1. Очікується, що iOS 17.4.1 буде незначним оновленням версії, яке в основному виправляє вразливості програмного забезпечення та проблеми безпеки. Коли вийде iOS 17.4.1, поки що невідомо. Однак, судячи з його появи на MacRumors, це може статися на цьому або наступному тижні. Крім того, Apple також тестує iOS 17.5 всередині компанії, і очікується, що ця версія буде доступна для бета-тестування користувачам найближчим часом.

Бічне завантаження iOS 17.4

Огляд оновлень iOS 17

iOS 17 містить значні оновлення різних функцій, таких як Телефон, Повідомлення та FaceTime, що покращують можливості спілкування для користувачів. Ось деякі ключові моменти оновлень iOS 17:

  • Функція StandBy: Представляє новий повноекранний досвід з інформацією, яку можна переглядати на відстані.
  • Покращення AirDrop: Це полегшує обмін інформацією та зв’язок з іншими, включаючи додавання функції NameDrop для обміну контактами.
  • Покращення клавіатури: Покращення клавіатури для швидшого та зручнішого введення тексту.
  • Оновлення віджетів: Покращення віджетів, Safari, музики, AirPlay тощо.

Особливості iOS 17.4

В оновленні iOS 17.4 з’явилися нові функції, спеціально розроблені для жителів Європейського Союзу. Ось деякі помітні особливості iOS 17.4:

  • Опції магазинів додатків: Нові можливості для магазинів додатків, веббраузерів та платежів.
  • Додавання смайликів: Впровадження нових емодзі, таких як гриб, фенікс, лайм, розірваний ланцюг та похитування головою.
  • Покращення подкастів Apple: Транскрипти в Apple Podcasts доступні англійською, іспанською, французькою та німецькою мовами.
  • Розпізнавання музики: Дозволяє користувачам додавати розпізнані пісні до списків відтворення та медіатеки Apple Music.

Інформація про сумісність

Щоб оновити ваш iPhone до останньої версії програмного забезпечення iOS, сумісного з вашою моделлю, перейдіть до “Налаштування” – “Загальні” – “Оновлення програмного забезпечення”. Перш ніж інсталювати оновлення, переконайтеся, що ваша модель iPhone сумісна з iOS 17.

Висновок

На завершення зазначимо, що поточне тестування компанією Apple оновлення iOS 17.4.1 вказує на швидкий реліз, який принесе користувачам iPhone виправлення та покращення. Слідкуйте за подальшими анонсами щодо доступності цього оновлення та обов’язково перевірте сумісність вашого пристрою перед оновленням.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: