Завершення розробки стандарту LPDDR6 наближається

У сфері технологій пам’яті значну увагу привертає перехід від DDR4 до DDR5. Хоча DDR5 ще не повністю замінила свою попередницю, все вказує на те, що ще одна віха вже на горизонті. Звіти вказують на те, що організація JEDEC завершить розробку стандарту пам’яті LPDDR6 цього року.

LPDDR6: наступний етап розвитку технології мобільної пам’яті

Очікується, що ця робота буде завершена до третього кварталу, що стане важливим кроком у розвитку стандартів пам’яті. Однак важливо уточнити, що цей процес стосується насамперед стандартизації. І фактична доступність пам’яті LPDDR6 на ринку може не відбутися в ті ж терміни. Примітно, що немає ніяких ознак підтримки DDR6 в майбутніх випусках процесорів від гігантів індустрії Intel і AMD, запуск яких запланований на цей рік.

У той час як в настільних системах інтеграція LPDDR6 може не відбутися негайно, при розгляді мобільних рішень картина змінюється. Пам’ять LPDDR6 спеціально розроблена для мобільних платформ, що робить цілком вірогідним сценарій її раннього впровадження. Поки ми чекаємо на дебют передових процесорів від лідерів індустрії, перспектива підтримки LPDDR6 в контексті настільних комп’ютерів залишається невизначеною.

Попри відсутність DDR6 в майбутніх процесорах Intel і AMD, увага зміщується в сферу мобільних систем на кристалі (SoC). Цільове застосування LPDDR6 в мобільних рішеннях відкриває можливості для майбутніх мобільних процесорів. Такі як Snapdragon 8 Gen 4 або Dimensity 9400, потенційно можуть мати підтримку цього інноваційного стандарту пам’яті.

На закінчення, в той час, як DDR5 продовжує зміцнювати свою присутність, швидке завершення розробки стандарту LPDDR6 сигналізує про багатообіцяючу траєкторію розвитку мобільної пам’яті. Поки галузь переживає цей перехід, залишається тільки чекати, як швидко вона перейде на LPDDR6. Зараз основна увага приділяється мобільним платформам як потенційним першопрохідцям цієї технології пам’яті, що розвивається.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua