Як відновити втрачені дані на Android після скидання до заводських налаштувань без резервної копії

Ви щойно випадково скинули свій телефон Android до заводських налаштувань, стерши всі цінні спогади та важливі дані. Фотографії близьких, важливі робочі документи, важливі повідомлення – все це, здається, зникло назавжди. Не панікуйте! Цей посібник стане вашим рятівним кругом у цій цифровій катастрофі.

Ми зануримося у світ відновлення даних після скидання до заводських налаштувань, розглянемо ваші можливості з резервною копією та без неї. Незалежно від того, чи ви ретельно планували, чи зіткнулися з наслідками поспішного клацання, цей всеосяжний посібник забезпечить вас знаннями та інструментами для відновлення втрачених даних. Тож зробіть глибокий вдих, візьміть чашку кави і розпочнімо подорож до відновлення даних на вашому пристрої Android.

Чи можна відновити фотографії після скидання телефону Android до заводських налаштувань?

Відповідь залежить від того, чи була у вас резервна копія перед скиданням. Якщо так, то відновлення даних є відносно простим процесом. Однак, якщо у вас не було резервної копії, ще не все втрачено. Інструменти для відновлення даних можуть відновити втрачені дані з внутрішньої пам’яті телефону, навіть після скидання до заводських налаштувань.

Чи може програма для відновлення даних Android відновити телефон, скинутий до заводських налаштувань без резервної копії?

Так, програми для відновлення даних можуть стати рятівником у таких ситуаціях. Ці програми сканують внутрішню пам’ять телефону на наявність залишків видалених даних, потенційно відновлюючи втрачені фотографії, відео, контакти, повідомлення тощо. Однак рівень успіху залежить від кількох факторів, зокрема від того, скільки часу минуло з моменту скидання налаштувань і як була використана пам’ять телефону.

Відновлення даних після скидання Android до заводських налаштувань без резервної копії

DroidKit – одне з найкращих рішень для відновлення даних після скидання Android до заводських налаштувань без резервної копії. У цьому розділі ми надамо покрокову інструкцію, як відновити дані після скидання Android до заводських налаштувань без резервної копії. DroidKit підтримує відновлення різних типів даних Android з широкого спектру пристроїв, пропонуючи чотири режими відновлення для досягнення максимального успіху. Користувачі можуть відновлювати дані без резервної копії, а режим швидкого відновлення усуває необхідність рутування пристрою, забезпечуючи безпечний і безпроблемний процес. Функція “Відновлення даних” в DroidKit – це потужний інструмент, спеціально розроблений для відновлення втрачених даних на пристроях Android. Ось як вона працює:

 • Широкі можливості відновлення даних: DroidKit підтримує відновлення широкого спектра типів даних (загалом 13) з понад 20 000 телефонів і планшетів Android. Сюди входять фотографії, повідомлення, контакти, журнали дзвінків, відео, чати WhatsApp і навіть файли.
 • Кілька режимів відновлення: DroidKit пропонує чотири режими відновлення, щоб максимізувати шанси на успішне відновлення даних:
  • Швидке відновлення: Це найшвидший і найпростіший режим, який ідеально підходить для нещодавно втрачених даних.
  • Глибоке відновлення: Забезпечує більш ретельне сканування даних, навіть якщо вони були частково перезаписані.
  • Відновлення WhatsApp: Спеціально розроблений для відновлення втрачених чатів і вкладень WhatsApp.
  • Відновлення SD-карт: Відновлює дані, втрачені з зовнішніх карт пам’яті.
  • Не потребує резервного копіювання: DroidKit може безпосередньо сканувати ваш пристрій, щоб знайти видалені або втрачені дані, усуваючи необхідність у попередній резервній копії.
 • Надійно та безпечно: Режим швидкого відновлення не вимагає рутування пристрою, що гарантує відсутність шкоди для програмного забезпечення телефону. Крім того, DroidKit надає пріоритет безпеці даних, запобігаючи перезапису існуючих даних та мінімізуючи ризики їх втрати або витоку.
 • Samsung Advantage: Для пристроїв Samsung DroidKit може відновити дані навіть з телефонів зі зламаною системою.
 • Попередній перегляд і вибірковість: Перед відновленням ви можете попередньо переглянути дані, які знайде DroidKit. Це дозволяє вибрати тільки ті файли, які потрібно відновити, заощаджуючи час і місце на диску.
 • Зручний інтерфейс: DroidKit має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що полегшує навігацію для користувачів з будь-якою технічною підготовкою. Немає прихованих платежів або нав’язливої реклами, що забезпечує безперешкодний процес відновлення.
 • Гнучке відновлення: Відновлені дані можна відновити безпосередньо на телефон або планшет, або зберегти на комп’ютер для подальшого зберігання.

Як відновити дані після скидання Android до заводських налаштувань

Крок 1. Відкрийте DroidKit на комп’ютері та натисніть ” Швидке відновлення з пристрою ” на сторінці привітання.

Data Recovery

Крок 2. Ви побачите кілька типів даних, які програма підтримує для відновлення. Виберіть всі або деякі з них, щоб почати процес відновлення.

Крок 3. Дотримуючись інструкцій на екрані, під’єднайте пристрій Android за допомогою USB-кабелю.

Крок 4. Для прикладу ми візьмемо фотографії. Ви можете переглянути та відновити фотографії після скидання до заводських налаштувань з Android на пристрої або на комп’ютері.

Крок 5. Коли процес відновлення завершиться, ви побачите інтерфейс “Відновлено успішно “, як показано нижче.

Data Recovery

Відновлення даних після скидання Android до заводських налаштувань за допомогою Google Backup

Якщо перед скиданням до заводських налаштувань у вас було увімкнено Google Резервне копіювання, відновлення даних буде набагато простішим процесом. Ось загальний огляд:

 1. Після скидання телефону до заводських налаштувань увійдіть у свій обліковий запис Google під час початкового налаштування.
 2. Вам буде запропоновано вибрати резервну копію для відновлення. Виберіть останню створену резервну копію.
 3. Google автоматично відновить ваші резервні копії, включно з контактами, повідомленнями, даними програм і певними налаштуваннями.

Поширені запитання

З: Чи можна відновити дані після скидання Android до заводських налаштувань без комп’ютера?

В: На жаль, інструменти для відновлення даних зазвичай вимагають наявності комп’ютера для запуску програмного забезпечення. Однак, деякі хмарні сервіси для відновлення даних можуть бути доступні, хоча їх ефективність може бути різною.

З: Чи можна відновити безповоротно видалені фотографії на Android?

В: Можливість відновлення безповоротно видалених фотографій залежить від того, як використовувалася пам’ять телефону. Якщо видалені дані не були перезаписані новою інформацією, інструменти для відновлення даних, такі як DroidKit, можуть зберегти їх.

Висновок

Втрата даних після скидання до заводських налаштувань може викликати стрес, але за допомогою правильних інструментів і методів все ще є надія на відновлення. DroidKit – це комплексне рішення для відновлення даних на пристроях Android, що пропонує кілька режимів відновлення, підтримку різних типів даних і зручний інтерфейс.

Крім відновлення даних, DroidKit є повнофункціональним інструментом для роботи з Android. Він може допомогти в таких завданнях, як розблокування забутих паролів, обхід FRP (Factory Reset Protection), виправлення системних помилок і багато іншого. Отже, якщо ви користувач Android і шукаєте надійний та універсальний набір інструментів, зверніть увагу на все, що може запропонувати DroidKit.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: