В Android 15 з’явиться функція обміну аудіофайлами

Уявіть, що ви з друзями подорожуєте разом і хочете слухати музику всією групою. Якщо додаток, який ви використовуєте, не має функції соціального прослуховування, як у Spotify, буде нелегко поділитися музикою з усіма учасниками групи. Auracast, частина Bluetooth LE Audio, покликана вирішити цю проблему. Auracast дозволяє обмінюватися аудіо з пристроями, що знаходяться поруч, за допомогою Bluetooth Low Energy, без необхідності створювати пару. Однак, щоб це працювало, і пристрій, що відтворює музику, і пристрої, що її приймають, повинні підтримувати Auracast.

Обмін аудіофайлами в Android 15 Android 15

Незважаючи на те, що Auracast був представлений більше року тому, не так багато гарнітур підтримують цю технологію. Це може змінитися у 2024 році, оскільки багато виробників аксесуарів планують випустити нові продукти з підтримкою Auracast, тим більше, що більшість нових смартфонів також підтримують цю технологію. Щоб підготуватися до цих нових пристроїв, Google збирається включити в Android 15 спеціальну сторінку “Обмін аудіо”. Ця сторінка дозволить користувачам легко ділитися або підключатися до сусідніх потоків LE Audio.

Коли я досліджував випуск Android 14 QPR2 Beta 3, я знайшов багато фраз у додатку “Налаштування” про спільний доступ до аудіо. Ці фрази говорять про сторінку з “перемикачем” (тумблером) для обміну аудіо, кнопкою для сканування QR-коду і підключення до сусіднього аудіопотоку, іншою кнопкою для вибору іншого Bluetooth-пристрою для прослуховування, а також про розділ, який показує список сусідніх аудіопотоків.

Сторінка майбутніх аудіопотоків знаходиться в Налаштуваннях у розділі “Підключені пристрої”, а потім “Налаштування з’єднання”. Мені вдалося вручну відкрити цю сторінку і побачити її макет. На жаль, я не зміг протестувати запуск або підключення до найближчого аудіопотоку, оскільки у мене немає пристрою, який підтримує трансляцію Auracast.

Google працює над включенням Bluetooth LE Audio в Android, починаючи з Android 13. Наразі є можливість запускати та підключатися до трансляцій LE Audio за допомогою кнопки на перемикачі мультимедійного виводу Android. Важливим в оновленні Android 15 є те, що Google помітно винесла цю функцію в меню “Налаштування”. Це свідчить про те, що Google готується виділити підтримку Auracast як ключову функцію Android 15, подібно до того, як це було зроблено з підтримкою LE Audio в Android 13.

Audi Sharing вже доступний на пристроях з підтримкою тензорів

Android 15
ЦИФРОВА КАМЕРА OLYMPUS

Google ще не випустила навушники з підтримкою LE Audio. Проте всі пристрої, що працюють на чіпі Tensor від Google, вже підтримують версію 5.2 специфікації Bluetooth Core Specification. Ця версія є першою, яка підтримує LE Audio. Якщо Google вирішить випустити нові Pixel Buds з LE Audio цього року, більшість існуючих телефонів Pixel зможуть насолоджуватися перевагами LE Audio. Однак невідомо, чи має Google намір представити нові Pixel Buds цього року. Тому ми можемо лише здогадуватися, чому вони додають цю функцію саме зараз.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: