Пристрої Samsung Galaxy отримують покращену плавність анімації

Останні розробки свідчать про значне покращення якості анімації на смартфонах Samsung Galaxy. Про це свідчить остання ітерація One UI Home, рівня налаштувань користувацького інтерфейсу, розробленого Samsung.

Оновлення інтерфейсу Samsung One UI натякає на більш плавну анімацію для пристроїв Galaxy

One UI 6

Серія Galaxy S24, випущена з One UI 6.1, демонструє помітно більш плавну анімацію, особливо при відкритті та закритті додатків. Цей покращений користувацький досвід потенційно може поширитися на ширший спектр пристроїв Samsung у найближчому майбутньому.

Технічні детективи з SamMobile виявили код у One UI Home версії 15.1.01.3, який, схоже, оптимізує послідовність анімації. Вони завантажили цей APK (файл пакету додатків) на Galaxy S23 і помітили значне поліпшення плавності анімації на головному екрані.

Раніше користувачі могли відчувати випадкові пропуски кадрів під час переходів між додатками. Однак оновлений One UI Home значно зменшує ці заїкання, що призводить до більш плавної роботи користувача.

APK для One UI Home 15.1.01.3 доступний для ручного завантаження на таких платформах, як APKMirror, але зазвичай краще дочекатися офіційного оновлення від Samsung. Це забезпечить сумісність і мінімізує ризик зіткнення зі шкідливим програмним забезпеченням.

Точні терміни офіційного розгортання залишаються незрозумілими. Однак є припущення, що новий One UI Home може вийти в комплекті з майбутнім оновленням One UI 6.1, яке забезпечить більш плавну анімацію для ширшого спектра пристроїв Samsung Galaxy.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
3
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua