Перелік магазинів, що підтверджує характеристики дисплея та головної камери POCO X6 Neo

Кілька днів тому компанія POCO офіційно потішила нас новим смартфоном під назвою POCO X6 Neo, а нещодавно бренд підтвердив дату запуску пристрою. Дебют смартфона середнього класу відбудеться 13 березня, всього за два дні. Але можна не чекати, щоб дізнатися про характеристики дисплея та основної камери смартфона.

Виявляється, POCO X6 Neo має промосторінку на Flipkart, інтернет-магазині та маркетплейсі. Цей список магазинів підтвердив наявність основної камери та характеристики дисплея смартфона. Це навіть дозволило нам вперше поглянути на передню і задню панелі смартфона.

POCO X6 Neo може бути просто ребрендом Redmi Note 13R Pro

Так, ви все правильно прочитали. З усіх офіційних деталей, які ми отримали про POCO X6 Neo, випливає, що смартфон буде ребрендом Xiaomi Redmi Note 13R Pro. Але це не новина, оскільки звичайний X6, який вийшов два місяці тому, був ребрендом Redmi Note 13 Pro.

Отже, в першу чергу, передня і задня панель POCO X6 Neo збігаються з Redmi Note 13R Pro. Тобто обидва смартфони мають однаковий дизайн, а на задній панелі розташовані дві камери. Серед них один з сенсорів – камера на 108 Мп, що підтверджується промосторінкою Flipkart.

Тильна камера POCO X6 Neo
Зображення: Задні камери телефону

POCO ще не поділилася подробицями про додаткову камеру X6 Neo. Однак, швидше за все, це буде 2-мегапіксельний датчик глибини, такий же, як на Redmi Note 13R Pro. Ми також бачимо такий самий дизайн острівця камери на задній панелі, як і в Note 13R Pro.

Характеристики екрану POCO X6 Neo

Що стосується дисплея, то список Flipkart підтвердив, що POCO X6 Neo буде поставлятися з AMOLED-екраном 120 Гц з піковою яскравістю 1000 ніт. Знову ж таки, ці характеристики екрана відповідають характеристикам Redmi Note 13R Pro. Як ви можете бачити на зображенні нижче, передня частина обох телефонів також виглядає схожою.

Redmi Note 13R Pro
Зображення: Redmi Note 13R Pro

Однак, Xiaomi іноді вносить деякі зміни у свої ребрендовані телефони. Тому є ймовірність, що ми не побачимо точну копію 1:1 з іншим брендингом на POCO X6 Neo. Хороша новина полягає в тому, що вам не доведеться довго чекати, щоб це з’ясувати, оскільки телефон буде випущений вже за два дні.

Poco X6 Neo спереду
Зображення: Poco X6 Neo спереду

Які телефони будуть основними конкурентами?

З усіх деталей, які ми маємо, зрозуміло, що POCO X6 Neo буде доступним пристроєм середнього цінового діапазону. Однак бренд POCO від Xiaomi – це більше про доступність. Тому пристрій може коштувати близько 260 євро або $280, що в основному відповідає китайській ціні Redmi Note 13R Pro.

Однак Redmi Note 13R Pro є ексклюзивним пристроєм для Китаю, що є однією з причин ребрендингу Xiaomi під POCO. Завдяки цьому ребрендингу пристрій буде доступний на більшій кількості ринків, починаючи з Індії. Тому, враховуючи, що це запуск ексклюзивного для Китаю пристрою на інших ринках, ціна може коливатися від $300 до $350.

В такому випадку Realme 12 Pro буде основним конкурентом POCO X6 Neo. Нещодавно випущений Samsung Galaxy A35 також може скласти конкуренцію цьому пристрою.

Відмова від відповідальності: Ми можемо отримувати компенсацію від компаній, про продукти яких ми розповідаємо, але наші статті та огляди завжди є нашою чесною думкою. Для отримання додаткової інформації ви можете ознайомитися з нашими редакційними принципами та дізнатися, як ми використовуємо партнерські посилання.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: