Оголошено вміст нової пробної версії оновлення Huawei HarmonyOS 4

Компанія Huawei нещодавно представила нову пробну версію операційної системи HarmonyOS 4, яка пропонує цікаві функції та вдосконалення для широкого спектра пристроїв. Нова пробна версія системи Huawei HarmonyOS 4 вже почала “набирати перших користувачів” Представники компанії заявили, що ця версія забезпечить “простіші та легші у використанні операції”, а також “чистішу та безпечнішу систему” з “кращим користувацьким досвідом” У цій статті обговорюються ключові оновлення та покращення, які принесла остання пробна версія HarmonyOS 4.

Пробна версія HarmonyOS 4 – це нова версія HarmonyOS з деякими новими функціями. Ці функції забезпечать користувачам новий інтерфейс, безпеку системи та безперебійну роботу. Деякі з цих функцій включають:

  • Тема Art Protagonist має нову кастомну функцію фону
  • Додано функцію запису чіткіших записів через Bluetooth-пристрої
  • Покращено загальну продуктивність системи. Це робить її роботу більш плавною у різних сценаріях, таких як перемикання завдань, запуск програм і переривання завдань.
  • З погляду безпеки системи, створено механізм взаємодії між пристроєм і хмарою. Це необхідно для більш точного та швидкого контролю шкідливих програм. Також додано механізм захисту від хибних спрацьовувань на віруси та ризиковані програми. Це зроблено для того, щоб зробити систему HarmonyOS чистішою та безпечнішою.

Пробні версії тем в EMUI 10

Пробна версія HarmonyOS 4 представляє функцію пробних тем, доступну в EMUI 10. Користувачам потрібно оновити свою телефонну систему до EMUI 10. Щоб отримати доступ до цієї функції, користувачі також повинні переконатися, що додаток “Теми” оновлено до останньої версії.

Розширена підтримка пристроїв

Huawei розпочала нову бета-програму для HarmonyOS, запросивши 2000 учасників на різних пристроях, включаючи телефони, планшети та телевізори. Ця бета-програма має на меті дати користувачам можливість випробувати новітні можливості та функції HarmonyOS 4 на різних пристроях. Перша партія log-версій набрала 200 осіб, а перша партія nolog-версій набрала 1800 осіб. Обидві версії – log і nolog – складаються з 2000 учасників на різних пристроях. Нижче перераховані пристрої, які можуть брати участь у тестуванні:

  • Серія Mate 60: HUAWEI Mate 60, HUAWEI Mate 60 Pro, HUAWEI Mate 60 Pro, HUAWEI Mate 60 RS | ULTIMATE DESIGN
  • Серія Mate X5: HUAWEI Mate X5, HUAWEI Mate X5 Collector’s Edition
  • Серія P60: HUAWEI P60, HUAWEI P60 Pro, HUAWEI P60 Art
  • Серія Mate 50: HUAWEI Mate 50, HUAWEI Mate 50 Pro, HUAWEI Mate 50 RS Porsche Design, HUAWEI Mate 50E
  • Серія Mate X3: HUAWEI Mate X3, HUAWEI Mate X3 Collector’s Edition
  • Серія MatePad Pro: HUAWEI MatePad Pro 11-дюймовий 2024, HUAWEI Matepad Pro 13,2-дюймовий, HUAWEI Matepad Pro 13,2-дюймовий Collector’s Edition

Розширені можливості персоналізації

HarmonyOS 4 зазнала значного візуального редизайну, пропонуючи користувачам розширені можливості персоналізації смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Тепер користувачі можуть налаштовувати свої домашні екрани, змінюючи системні шрифти, кольори, стилі годинника та віджети відповідно до своїх уподобань. Крім того, були додані емодзі та анімовані емодзі, які додають користувацькому інтерфейсу відтінок особистого стилю.

Покращена продуктивність і безпека

На перший погляд, HarmonyOS 4 представляє оновлений движок Ark Engine, який може похвалитися на 20% кращою продуктивністю. Це покращення призводить до швидшого запуску додатків, більш плавної анімації та нижчого енергоспоживання. Крім того, оновлення включає кілька оптимізацій безпеки, таких як розширені можливості відстеження дозволів, попередження про встановлення додатків та суворіші обмеження на доступ до особистої інформації. Ці покращення безпеки забезпечують безпечнішу та надійнішу роботу користувачів.

Безперебійне підключення пристроїв

За допомогою HarmonyOS 4 компанія Huawei прагне створити безшовне та інтегроване цифрове середовище для різних пристроїв та галузей. Оновлення включає такі функції, як функція міжсистемного копіювання Super Transfer Station, що дозволяє користувачам об’єднувати кілька файлів, текстів і зображень для легкого перенесення між додатками HarmonyOS і підтримуваними пристроями. Функції безперервності також поширюються на автомобілі, обладнані інформаційно-розважальними системами HarmonyOS, що дозволяє користувачам безперешкодно передавати контент і користуватися додатками на екранах своїх автомобілів.

Інноваційні функції для зручності користувачів

HarmonyOS 4 представляє інноваційні функції, такі як “Живе вікно”, натхненне динамічним віджетом від Apple. Підтримувані програми тепер відображають попередження та сповіщення в реальному часі у вигляді іконки в кутку екрана. Користувачі можуть розгорнути це вікно простим дотиком, щоб безпосередньо взаємодіяти з додатком. Ця функція доступна на всіх смартфонах, планшетах і розумних годинниках, підтримуючи як сторонні додатки Huawei, так і розширюваний список сторонніх додатків від розробників.

Висновок

Отже, оновлена пробна версія HarmonyOS 4 від Huawei пропонує безліч нових функцій, спрямованих на покращення взаємодії з користувачем, підвищення продуктивності та забезпечення більшої безпеки на широкому спектрі пристроїв. Завдяки своїй спрямованості на персоналізацію, підключення та інновації, HarmonyOS 4 продовжує зміцнювати позиції Huawei на ринку, надаючи користувачам привабливу цифрову екосистему, яка безперешкодно інтегрує різні пристрої. Крім того, компанія представила пробну версію HarmonyOS 4, що являє собою значний стрибок вперед у користувацькому досвіді, продуктивності та безпеці на широкому спектрі пристроїв. Крім того, акцент на простоті, безпеці та безперебійному підключенні підкреслює зусилля Huawei зі створення всеосяжної цифрової екосистеми для своїх користувачів.

Нова версія HarmonyOS 4 пропонує безліч функцій, спрямованих на покращення взаємодії з користувачем та його персоналізацію. Від теми Art Protagonist до розширеної підтримки пристроїв і розширених можливостей персоналізації, користувачі можуть очікувати більш інтуїтивного та персоналізованого досвіду. Крім того, фокус на підвищеній продуктивності та безпеці, підкреслений оновленим Ark Engine та посиленими заходами безпеки, відображає прагнення Huawei забезпечити більш плавну, безпечну та ефективну операційну систему.

Безшовне підключення пристроїв, інноваційні функції, такі як Live Window, і функції безперервної роботи ще більше зміцнюють позиції HarmonyOS 4 як всеосяжної і перспективної платформи, розробленої для задоволення мінливих потреб сучасних користувачів. Оскільки Huawei продовжує вдосконалювати та розширювати HarmonyOS, користувачі можуть очікувати на подальші вдосконалення та інновації, які продовжуватимуть покращувати їхній цифровий досвід на смартфонах, планшетах, смартгодинниках та інших підключених пристроях.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua