Підтверджені дати виходу Paper Маріо та Luigi’s Mansion 2 HD на День Маріо

10 березня фанати Маріо святкують Mar10 Day (День Маріо) по всьому світу. Nintendo зробила кілька цікавих анонсів для фанатів, зокрема, повідомила дати виходу двох майбутніх ремастерів Маріо. Paper Mario: The Thousand-Year Door та Luigi’s Mansion 2 HD вийдуть 23 травня 2024 року та 27 червня 2024 року відповідно.

Стали відомі дати виходу ремастерів Paper Mario та Luigi Mansion 2 HD

Paper Mario: The Thousand-Year Door – друга рольова гра у франшизі, яка спочатку вийшла для Nintendo GameCube. У цій грі Маріо вирушає на пошуки легендарних Тисячолітніх дверей, стикаючись з різноманітними випробуваннями та отримуючи допомогу від друзів на цьому шляху.

Luigi’s Mansion 2 HD – це оновлена версія гри Luigi’s Mansion: Dark Moon для Nintendo 3DS, де Луїджі досліджує особняки з привидами та збирає шматочки Темного Місяця.

Підтверджено дату запуску сиквелу “Супербратів Маріо”

Продовження “Суперсімейки братів Маріо” вийде на екрани 3 квітня 2026 року. Шіґеру Міямото оголосив, що сиквел ще більше розширить світ Маріо.

“Я дуже радий бути тут разом з паном Міямото, щоб офіційно оголосити про наше повернення до Super Mario Bros”, – додав Кріс Меледандрі з Illumination. “Наші режисери Аарон Хорват та Майкл Єленіч, а також талановиті художники з паризької студії Illumination працюють над втіленням сиквелу в життя. Незабаром ми розпочнемо анімацію і подбаємо про те, щоб кожна деталь була досконалою”.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua