Як виправити помилку HyperOS в Xiaomi та показувати текст на ярликах.

У кінці 2023 року Xiaomi представила важливий розвиток свого ринку високопродуктивних смартфонів в Китаї: Xiaomi 14 і 14 Pro. Ці пристрої ввели нову операційну систему HyperOS, що позначила поворот від встановленого інтерфейсу MIUI компанії. HyperOS має підвищену потужність і універсальність, розширюючи свої можливості поза смартфони і планшети на вбудовані пристрої, такі як розумний годинник Xiaomi SU7 і, можливо, навіть системи розваг для автомобілів.

Представлення HyperOS: потужна еволюція з можливістю настроювання користувачем

Однак із цим інноваційним інтерфейсом іде рішення про дизайн від Xiaomi, яке викликало деякі обговорення серед користувачів. Це стосується області сповіщень, яка зазвичай містить кнопки швидкого доступу до Wi-Fi, Bluetooth, режиму бездротового з’єднання і інших важливих налаштувань, що зазнайшли перетворення. В стандартному режимі HyperOS ці кнопки не мають текстових міток, що може призвести до плутанини у користувачів, які не знайомі з їх функціями.

Хоча це легко виправити через меню налаштувань, це упущення може відлякати потенційних покупців, які сприйматимуть з неохочістью незнайомий інтерфейс. Варто зауважити, що проблема тут не в змозі приховати мітки швидких кнопок – просто вибір залишати їх прихованими за замовчуванням.

Активація текстових міток для швидких кнопок в HyperOS

Кредит за зображення: Elespanol

Для тих, хто бажає активувати текстові мітки для кожної швидкої кнопки, процес досить простий. Перейдіть в меню додатків, знайдіть додаток Налаштування та перейдіть до розділу “Сповіщення та панель стану”. Тут ви знайдете опцію з назвою “Не показувати мітки піктограм” – ймовірно, активовану за замовчуванням. Просто вимкніть цю опцію, щоб відновити текстові мітки.

Новини Gizchina тижня


Як показано на наданому зображенні, активація міток супроводжується невеликими компромісами. З всіма мітками відображено, область сповіщень може потребувати прокрутки для перегляду всіх кнопок. Однак цю проблему можна вирішити, налаштувавши область сповіщень, щоб включати лише найчастіше використовувані швидкі кнопки. Таким чином, ви можете зберегти цінні текстові мітки, не втрачаючи екранного простору.

Орієнтований на користувача підхід до дизайну інтерфейсу

Хоча HyperOS пропонує свіжий і потужний інтерфейс, відсутність текстових міток за замовчуванням на швидких кнопках підкреслює важливість принципів дизайну, орієнтованих на користувача. Добре продуманий інтерфейс повинен бути інтуїтивно зрозумілим і доступним для користувачів з будь-яким технічним досвідом. Хоча можливість налаштування цінна, стандартні налаштування повинні бути спрямовані на ясність і зручність використання.

Рішення Xiaomi покласти акцент на мінімалістичний естетичний вигляд попереду негайного розуміння користувачів слугує нагадуванням про тонке взаємовідношення між інноваціями і досвідом користувача. Напередодні важливо для Xiaomi переоцінити стандартні налаштування в HyperOS, можливо, пропонуючи ясний перемикач між мінімалістичним видом і областю сповіщень, більше насиченою текстом, з огляду на різноманітні вподобання користувачів.

Майбутнє HyperOS: платформа для росту

HyperOS є значним кроком для Xiaomi, свідчачи про їхню присвяченість розширенню меж мобільних операційних систем. Його можливість адаптуватися до різних пристроїв, таких як смарт-годинники та системи розваг для автомобілів, вказує на майбутньоорієнтований підхід, вкладений в розвиток більш зв’язаної екосистеми.

Проте, поки HyperOS продовжує еволюціювати, відгуки користувачів та зобов’язання до інтуїтивного дизайну повинні залишатися найважливішими. Підкреслюючи користувацький досвід через ясні інтерфейси та налаштування, Xiaomi може закріпити позицію HyperOS як потужної та зручної платформи для майбутнього.Джерело

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: