Reddit не працює? Дізнайтеся, як усунути неполадки

Ви, можливо, вже знаєте, що Reddit має велику та віддану аудиторію користувачів. З спільнотами на будь-якій придуманій темі, це місце, де мільйони людей зустрічаються регулярно. Якщо ви один з них, те, що Reddit не працює, може змусити вас миттєво шукати рішення.

Речь у тому, що збої Reddit не такі часті. Тому перше, що може прийти вам на думку, коли ви помічаєте, що він не працює, це може бути те, що щось може бути не так у вас. Проте це може бути не завжди випадком. Тепер питання в тому, що варто робити, коли ви помічаєте, що він вийшов із строю? Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Перевірте, чи Reddit не працює

Перед тим як поринути в усунення неполадок, давайте спочатку підтвердимо, чи проблема є загальною, чи специфічною для вашого пристрою.

Спочатку спробуйте відкрити інші вебсайти або додатки. Якщо все працює, існує велика ймовірність, що сам Reddit переживає збій. Потім відвідайте офіційний сайт стану Reddit: Redditstatus.com. Це найнадійніше джерело інформації про будь-які поточні проблеми Reddit.

Reddit status

Останній крок – перевірте, чи Reddit не працює для інших користувачів. Ви можете перевірити це за допомогою Down Detector. Цей вебсайт агрегує повідомлення користувачів та відображає інформацію про збої в реальному часі. Шукайте фрази типу “можливі проблеми на Reddit” або “проблеми на Reddit”, щоб підтвердити глобальні проблеми. Down Detector також дозволяє вам повідомляти про проблеми та переглядати живу карту виходів з ладу, щоб допомогти виявити, чи це проблема місцевого характеру.

Закрийте та відкрийте додаток Reddit

Певні що проблема специфічна саме для вас? У цьому випадку вам потрібно перейти до фактичних кроків з усунення несправностей. І іноді простий перезапуск може виправити проблему.

Для користувачів мобільного додатка

 1. Повністю закрийте додаток Reddit. На Android ви можете це зробити, перейшовши до Налаштування > Додатки > Reddit > Зупинити. Користувачі iPhone можуть провести пальцем вгору знизу екрану, зупинити на деякий час і потім перетягнути попередній перегляд додатка Reddit вгору, щоб закрити його.
 2. Відкрийте додаток Reddit і переконайтеся, що проблема не зникає.

Reddit Mobile app

Для користувачів комп’ютера

 1. Повністю закрийте вебпереглядач.
 2. Для браузерів, як Chrome, ви можете скористатися комбінацією клавіш Ctrl + Alt + Del, після чого обрати “Диспетчер завдань” та завершити процес “Chrome.exe”.
 3. Повторно запустіть свій браузер та поверніться на Reddit.

Якщо перезапуск додатка або браузера не розв’яже проблему, ми перейдемо до подальших кроків усунення несправностей у наступному розділі.

Перевірте, чи ваш додаток оновлено, коли Reddit не працює

Застарілі додатки іноді можуть викликати проблеми сумісності або помилки. Ось як перевірити наявність оновлень на пристроях Android та iPhone:

Користувачі Android

 1. Відкрийте додаток Google Play Маркет.
 2. Натисніть на свій значок профілю в правому верхньому куті.
 3. Оберіть “Керування додатками та пристроями”.
 4. Знайдіть розділ “Доступні оновлення”.
 5. Якщо доступне оновлення для Reddit, натисніть “Оновити” поруч з ним. Як альтернативу, ви можете натиснути “Оновити все”, щоб оновити всі свої додатки одночасно.

Reddit App

Користувачі iPhone

 1. Запустіть додаток App Store на iPhone.
 2. Натисніть на свій значок профілю в правому верхньому куті.
 3. Під “Надходять автоматичні оновлення” ви побачите список додатків з доступними оновленнями.
 4. Знайдіть додаток Reddit та натисніть “Оновити” поруч з ним. Як альтернативу, ви можете натиснути “Оновити все” для одночасного оновлення всіх додатків.

Очистіть кеш, коли Reddit не працює

Інколи тимчасові дані, збережені вашим додатком або браузером (називається кеш), можуть стати пошкодженими та спричинити проблеми. Очищення кешу дозволяє додатку завантажувати свіжі дані й, можливо, розв’яже проблему. Ось як це зробити на Android та Chrome:

Для користувачів Chrome

 1. Відкрийте додаток браузера Chrome.
 2. Натисніть на три крапки в правому верхньому куті.
 3. Виберіть “Налаштування”.
 4. Перейдіть до “Конфіденційність та безпека”.
 5. Натисніть “Очистити дані огляду”.
 6. Виберіть діапазон часу для очищення даних (наприклад, “Все час”).
 7. Натисніть “Очистити дані” для підтвердження.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua