Потужний ноутбук Windows 11 на ARM

Останні події свідчать про те, що Samsung входить на ринок ноутбуків з Windows 11 на базі ARM за допомогою майбутньої моделі Galaxy Book 4 Edge. Ці міркування виникли з-за подання заявки на торговий знак “Book 4 Edge”, після чого на додачу до справи вийшло бенчмарк-позиціонування на Geekbench, що підсилює це припущення.

У списку Geekbench виявлено, що Galaxy Book 4 Edge буде працювати під управлінням Windows 11 Home у 64-бітній конфігурації. Найцікавішою деталлю є те, що це вказує на процесор Qualcomm Snapdragon X Elite, що забезпечуватиме роботу пристрою разом з 16 ГБ оперативної пам’яті. Це відповідає зусиллям Qualcomm знайти партнерів для свого нового флагманського процесора. І включення Samsung у цей список здається ймовірним.

Samsung Galaxy Book 4 Edge: Ноутбук з Windows 11 на базі ARM на базі Snapdragon X Elite

Бенчмарк також підказує, що Samsung можливо ще не введе власні ARM-процесори Exynos у ноутбуки. Це може бути стратегічним рішенням, зважаючи на те, що Samsung наразі працює над поліпшенням лінійки Exynos для смартфонів.

Gizchina Новини тижня

З погляду продуктивності, Snapdragon X Elite у Galaxy Book 4 Edge демонструє значний потенціал. Результати Geekbench 6.2.2 показують показники 2,706 балів у одноядерних та 12,646 балів у багатоядерних тестах. Хоча ці цифри вказують на те, що Snapdragon X Elite перевершує процесори M1 і M2 від Apple, вони не дотягують до рівня M3 (крім моделей M Pro).

Важливо пам’ятати, що результати бенчмарків не завжди відображаються безпосередньо на реальну продуктивність. Чіпи серії M призначені для середовища macOS від Apple. Тоді як Snapdragon X Elite спрямований на Windows 11 на базі ARM. Оптимізація відіграє значну роль, і як добре Windows 11 на базі ARM використовує потужність Snapdragon X Elite, залишається побачити.

Цікаво, чутки вказують на те, що Snapdragon X Elite також буде доступний у майбутньому Surface Laptop 6 та Surface Pro 10 від Microsoft. Це ставить Galaxy Book 4 Edge в ряд конкурентів у преміум сегменті ноутбуків Windows на базі ARM. Однак деталі щодо форм-фактору (традиційний ноутбук, 2-в-1 або від’ємний планшет) ще не підтверджені.

Прихід Samsung Galaxy Book 4 Edge позначає потенційний рубіж для ноутбуків з Windows 11 на базі ARM. З потужним процесором, таким як Snapdragon X Elite, і конкуренцією від встановлених гравців, таких як Microsoft, цей сегмент ринку може побачити зростання інновацій та інтересу споживачів.Джерело

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua