Google підтверджує Pixel 8a з новими показниками акумулятора Android

У недавньому оновленні, яке вирішувало відсутню функцію на телефонах Pixel, Google ненавмисно підтвердив майбутній Pixel 8a. Функція, яка була питанням, – це розширення статистики акумулятора в оновленні QPR1 Android 14, яке надає інформацію, таку як кількість циклів зарядки та дати виготовлення акумулятора. Хоча користувачі вітали цю функціональність, вона насправді мала обмежену практичну цінність.

Google підтверджує Pixel 8a з новою функцією статистики акумулятора в Android 14

Pixel 8a
Image Credit: Smartprix & OnLeaks

Проте зникнення функції в оновленні на березень 2024 року для існуючих пристроїв Pixel не було помилкою. За словами Google на платформі відстеження помилок, ця функціональність ніколи не мала наміру бути доступною на поточних пристроях. Замість цього Google кларифікує: “Ми активуємо цю сторінку лише на Pixel 8a та в майбутньому, тому це WAI (Working as Intended)”.

Gizchina Новини тижня


Ця розкрита інформація має подвійне значення. По-перше, вона підтверджує існування Pixel 8a, ймовірно, запуск відбудеться у найближчі місяці навколо Google I/O в травні. По-друге, вона розкриває нову функцію статистики акумулятора, яка прийде виключно на Pixel 8a і майбутні моделі Pixel.

Причина присутності функції на існуючих пристроях Pixel і її подальше видалення залишається невизначеною. Крім того, точність відображених статистичних даних не була гарантована. Однак цей крок підтверджує намір Google вдосконалювати та розширювати цю функцію у майбутньому, можливо, включаючи більш повну інформацію про стан акумулятора.

З наближенням Pixel 8a користувачі можуть очікувати, що ця нова функція статистики акумулятора стане ключовим відмінником. Це надає цінний інсайт в зобов’язання Google покращити користувальницький досвід за допомогою оптимізації програмного забезпечення, особливо в галузі керування акумулятором.Джерело

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua