7 захопливих функцій, що впроваджуються в Android 15

Щороку з нетерпінням чекаємо виходу свіжих версій нашої улюбленої операційної системи. Розгортання Android 14 триває вже шість місяців і охопило різні пристрої. Тепер наша увага спрямована на майбутній Android 15, про який вже відомо деякі функції.

Хоча у нас ще майже шість місяців до випуску наступної версії, очікується, що запуск відбудеться одночасно з дебютом Pixel 9 восени. Тим не менш, фрагменти інформації з бета-версій та чутки поступово просочуються, збуджуючи очікування, які я не можу стримати.

Сім нових функцій Android 15, які я найбільше хочу мати на своєму мобільному

Android 15 launch

Віджети на екрані блокування

Віджети екрану блокування стали необхідним елементом Android 14, який зазнав оновлення два роки тому на тлі введення Material You. Однак конкуренти здобули помітну перемогу, розширивши ці віджети на екран блокування. Функція, яку наші улюблені операційні системи намагалися реалізувати раніше, але без успіху.

У одному з бета-випусків під час щоквартальних оновлень Pixel вдалося успішно відновити віджети екрану блокування. Це позначає їх повернення після відсутності з часів Android Lollipop. Хоча конкретні деталі їх роботи залишаються невідомими, перспектива мати віджети на екрані блокування викликає радість. Це дозволить спростити швидкі дії без необхідності розблокування пристрою та забезпечить цінну інформацію з першого погляду.

Архівування додатків замість їх видалення

Опція архівування додатків замість видалення їх не є нововведенням у Android 15, оскільки ця функція вже доступна на вашому мобільному пристрої. Однак ручне впровадження цієї можливості ще не підтверджено. Архівування додатків вводить новий спосіб управління місцем: замість видалення, воно переводить додаток в пасивний стан, значно зменшуючи його обсяг.

Після архівування залишається лише необхідна інформація. Натискання на піктограму додатка пізніше легко активує додаток, знову роблячи його повністю доступним. Хоча це може здатися незначним поліпшенням, воно виявиться особливо корисним для пристроїв меншого розміру, пропонуючи ефективний спосіб оптимізувати сховище без постійного видалення додатків.

Простий спосіб полегшити життя менш обізнаним

Android 15
Cr….

Спрощення життя для тих, хто менше володіє технологіями, завжди було пріоритетом, і деякі шари налаштувань пропонують простий або спрощений режим. Цей режим скорочує інтерфейс, зроблячи його зручніше для користувача. Особливо корисна функція для людей похилого віку, які не складно володіють враженнями смартфону або в тих випадках, коли віддають перевагу базовим функціональностям.

Хоча існують альтернативи, такі як лаунчери, і деякі шари налаштувань інтегрують такі рішення, я, як прихильник Google, нахиляюся до внутрішніх рішень. Вибір внутрішніх функцій відповідає безшовному і інтегрованому користувацькому досвіду в екосистемі Google.

Новини тижня від Gizchina


Покращений перегляд веб-сайтів у додатках

Майбутнє оновлення наших мобільних пристроїв включає оновлення компонента WebView. WebView – це вбудований браузер, який дозволяє стороннім додаткам переходити до веб-сайтів за потреби.

Тривалість користування середньо- або високопродуктивними пристроями з потужним залізом може не вплинути значно, проте Android постійно прагне включити всіх. Це поліпшення має особливе значення для менш потужних мобільних телефонів. Бо воно не вимагає повного перезавантаження компонента WebView кожного разу. Замість цього він буде зберігатися в пам’яті ОЗП, що уникне необхідності повного перезавантаження з нуля і сприятиме більш ефективному і безшумному перегляду веб-сторінок на менш потужних пристроях.

Управління сповіщеннями Android 15

Вібраційна відповідь, яка відповідає

Вібраційний двигун на наших телефонах на Android пройшов значні поліпшення порівняно з попередніми поколіннями. Я особисто помітив ці поліпшення на своєму Pixel 6A, хоча є відмінності помітні при взаємодії з телефоном Apple. Перший копіювальний погляд на Android 15 введе значне покращення: панель регулювання яскравості тепер буде реагувати.

Це означає, що інтенсивність вібрації відповідає встановленому рівню яскравості. Хоча ці зміни можуть здатися незначними, вони додають значно до загального користувацького досвіду. Вібраційний фідбек часто недооцінюється в області Android. І ці поліпшення сприяють підвищенню його впливу на взаємодію та задоволення користувачів.

Більше контролю над батареєю

Видобувати батарею з наших мобільних телефонів вже не так просто, як раніше – відкривається лише здобуток минулого. Однак з краплею вправності або, звернувшись за допомогою до технічного сервісу, це все ще можливо. Чітким показником зниження життєвого циклу батареї є спад автономності пристрою. І отримання прямих повідомлень від Android про це безумовно корисно.

У Android 15 з’явиться нова функція, яка пр

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua