WhatsApp представляє вбудований інструмент для створення стікерів для користувачів Android

Багато користувачів WhatsApp вже давно відчувають себе обмеженими через неможливість створювати персоналізовані стікери в додатку. Хоча існує безліч готових наборів стікерів, бажання виразити себе через користувацькі зображення, наприклад, улюблених улюбленців або пам’ятних моментів з улюблених серіалів, залишається сильним.

WhatsApp представляє нативний інструмент для створення стікерів для користувачів Android

Поява вбудованого редактора стікерів, який зараз поширюється серед користувачів бета-версії Android, спрямована на вирішення цього завдання. Ця функція, створена на основі свого аналога для iOS, випущеного в січні 2024 року, покликана дати користувачам можливість розкрити свій творчий потенціал.

Редактор дає змогу створювати стікери на основі власних зображень – знятих на камеру мобільного телефону, завантажених з Інтернету або наявних у галереї. Зручний інтерфейс дає змогу легко налаштовувати стікери, включно з додаванням тексту, фраз та емодзі відповідно до індивідуальних уподобань і контексту розмови.

За повідомленнями WaBetaInfo, версія редактора для Android повторює користувацький досвід бета-версії для iOS. Користувачі можуть вибрати зображення зі своєї галереї, і додаток інтелектуально проаналізує та обріже потрібний об’єкт, видаливши фон, щоб отримати чистий формат стікера. Потім WhatsApp додає білий контур для подальшого доопрацювання, даючи змогу користувачам включати емодзі та текст для персоналізації. Користувачі можуть зберігати ці користувацькі творіння і ділитися ними в розмовах, зберігаючи їх у списку “улюблених стікерів” для подальшого використання.

Наразі доступ до редактора стікерів мають тільки користувачі, які беруть участь у бета-програмі Android, а саме у версії 2.24.6.5. Хоча офіційну дату запуску для ширшої бази користувачів Android поки що не оголошено, одночасне бета-тестування на платформах iOS і Android дає змогу припустити, що в найближчому майбутньому відбудеться ширший реліз. Ця розробка є значним кроком уперед для WhatsApp, даючи змогу користувачам персоналізувати своє спілкування і виражати себе через користувацькі стікери.

Відмова від відповідальності: Ми можемо отримувати винагороду від деяких компаній, про продукти яких ми розповідаємо, але наші статті та огляди завжди є нашою чесною думкою. Для отримання більш детальної інформації ви можете ознайомитися з нашими редакційними правилами і дізнатися про те, як ми використовуємо партнерські посилання.
What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 5 оцінок, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: