Samsung виповнюється 25 років на ринку носіїв – запуск Samsung Galaxy Ring

Протягом останніх 25 років Samsung є світовим лідером у галузі технологій та піонером на ринку пристроїв, що носяться. Компанія постійно розширює межі, впроваджує інновації та створює нові категорії пристроїв, прокладаючи нові шляхи в дизайні, інженерії та інноваціях. Нещодавно Samsung випустила інфографіку, яка демонструє історію компанії на ринку пристроїв, що носяться, і підтверджує її лідерство в цій галузі. Інфографіка відображає накопичену силу компанії в цій галузі.

Samsung Galaxy Ring

Наразі бізнес Samsung у сфері носіння пристроїв поділяється на чотири категорії: Розумні годинники, навушники, пристрої для відстеження здоров’я та розумні каблучки. Шлях компанії у світі пристроїв, що носяться, розпочався у 1999 році з випуском SPH-WP10, першого у світі комерційного телефону-годинника. Відтоді Samsung розширила свою лінійку пристроїв, що носяться, такими продуктами, як серія Galaxy Watch6, Galaxy Fit3 та Galaxy Buds2 Pro.

Samsung Galaxy Ring

Samsung Galaxy Ring – це довгоочікуваний пристрій, який має бути офіційно представлений компанією Samsung. Хоча подробиць поки що небагато, компанія натякнула на його зручність і простоту. Очікується, що Galaxy Ring надаватиме дані про стан здоров’я та аналітику при підключенні до мобільного телефону через Bluetooth.

Samsung Galaxy Ring

Перші кроки Samsung на ринку носимих пристроїв

Шлях Samsung у світі носимих пристроїв розпочався у 1999 році з SPH-WP10, першого у світі комерційного телефону-годинника. Компанія продовжувала впроваджувати інновації, представивши такі продукти, як Watch Phone у 2003 році та Bluetooth-гарнітури у 2005 році.

Ера передач

У 2013 році Samsung вийшов на ринок смарт-годинників із серією Gear, розширивши свій асортимент пристроїв, що носяться. Gear S3 у 2016 році зміцнив позиції Samsung на світовому ринку пристроїв, що носяться.

Розширення портфоліо

Асортимент носимих пристроїв Samsung розширився за рахунок фітнес-трекерів і бездротових навушників, а такі продукти, як Galaxy Fit 3 і Galaxy Buds 2 Pro, пропонують розширені можливості.

Майбутнє технологій, що носяться

З майбутнім запуском Galaxy Ring компанія Samsung заглядає в майбутнє технологій, що носяться, обіцяючи подовжений час роботи від батареї та покращені оздоровчі функції.

Святкуємо чверть століття

Відзначаючи 25 років на ринку пристроїв, що носяться, компанія Samsung розмірковує над своєю історією та продовжує впроваджувати інновації в різних технологічних галузях.

Sleep Apnea on Galaxy Watch

Висновок

Отже, 25-річний шлях Samsung на ринку пристроїв, що носяться, відображає історію інновацій та прагнення до досконалості. Починаючи з SPH-WP10 і закінчуючи майбутнім Galaxy Ring, Samsung постійно переосмислює досвід носіння і встановлює нові стандарти функціональності та дизайну. Дивлячись у майбутнє, компанія залишається лідером у галузі технологій, що носяться, та інших технологічних галузях.

Відмова від відповідальності: Ми можемо отримувати компенсацію від деяких компаній, про продукти яких ми розповідаємо, але наші статті та огляди завжди є нашими чесними думками. Для більш детальної інформації ви можете ознайомитися з нашими редакційними принципами та дізнатися про те, як ми використовуємо партнерські посилання.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: