У додатку Google Phone для Android з’явилися дві дуже корисні нові функції

Додаток “Телефон” від Google непомітно отримав вдосконалення, додавши функції для покращення користувацького досвіду та спрощення комунікації. Додаток за замовчуванням на смартфонах Google Pixel, а також доступний в Play Store, тепер інтегрує історію дзвінків з різних додатків, зменшуючи потребу користувачів переходити між кількома платформами, щоб зв’язатися зі своїми контактами. Крім того, з’явився новий ярлик для відеодзвінків, що робить цей процес ще зручнішим.

Додаток Google Phone отримав більше функцій для уніфікованих комунікацій

Джерело: @Mishaal Rahman на X

Останнє оновлення дозволяє додатку “Телефон” відображати дзвінки WhatsApp поряд з традиційними телефонними дзвінками. Хоча ця можливість технічно існує вже кілька років, WhatsApp вперше активно використовує її. Щоб отримати доступ до цієї функції, користувачі повинні мати версію 124.0.608164421-publicbeta додатку “Google Телефон” і встановлену версію WhatsApp 2.24.6.6.

Друга важлива особливість, про яку повідомив Мішаал Рахман, полягає у впровадженні ярлика “Відеодзвінок” у додатку “Телефон”. Цей ярлик з’являється під час голосових дзвінків, забезпечуючи користувачам плавний перехід до програми Google Meet для відеозв’язку. Хоча це вдосконалення ще не доступне у стабільній версії, його майбутнє включення обіцяє більш ефективний та інтегрований досвід дзвінків.

Стратегічний підхід Google до консолідації комунікаційних сервісів у своїй екосистемі спрямований на спрощення користувацького досвіду. Уніфікуючи історію дзвінків та запроваджуючи інтуїтивно зрозумілі ярлики, технологічний гігант не лише покращує досвід користувачів смартфонів Pixel, але й звертається до ширшої аудиторії користувачів телефонів на базі Android. Google визнає, що задоволеність користувачів залежить не лише від дизайну апаратного забезпечення, але й від злагодженої інтеграції та функціональності його програмних пропозицій.

Оскільки Google продовжує вдосконалювати свої додатки, акцент на безперебійному та зручному користуванні стає все більш очевидним. Інтеграція функцій, які охоплюють кілька додатків, демонструє прагнення компанії забезпечити комплексну та уніфіковану комунікаційну платформу для своїх користувачів.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
5
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: