Microsoft Surface Pro 7 Plus / Laptop Studio зустрічає оновлення прошивки

Нещодавно компанія Microsoft випустила нове оновлення прошивки для Surface Pro 7 Plus та оригінальної студії Surface Laptop Studio. Одним з головних доповнень цього оновлення є нова захоплива функція: автоматичне сполучення зі стилусом Slim Pen. Це оновлення має на меті покращити користувацький досвід, спростивши процес підключення стилуса Slim Pen до пристрою, зробивши його більш зручним та ефективним. Компанія зробила офіційну заяву щодо оновлення сьогодні. Будь ласка, не плутайте Microsoft Surface Pro 7 Plus з Microsoft Surface Pro 7. Компанія припинила підтримку Microsoft Surface Pro 7 кілька днів тому. Що стосується Microsoft Surface Pro 7 Plus, то компанія припинить підтримку цього пристрою 15 січня 2027 року. Окрім стилуса Surface Slim Pen, який приносить це оновлення, воно також містить покращення роботи в мережі LTE для Surface Pro 7 Plus.

firmware update

Вміст оновлення прошивки Surface Pro 7 Plus за березень 2024 року:

 • Виправлено потенційні вразливості безпеки.
 • Підтримує автоматичне сполучення стилуса Surface Slim Pen і покращує функцію автоматичного з’єднання для забезпечення більш плавного використання.
 • Забезпечує більш надійне з’єднання з мережею LTE, зменшує ймовірність переривання мережі та додає стабільний механізм відновлення.

Вміст оновлення прошивки Surface Laptop Studio за березень 2024 року:

 • Виправлено потенційні вразливості безпеки.
 • Підтримує автоматичне сполучення стилуса Surface Slim Pen і покращує функцію автоматичного з’єднання для забезпечення більш плавного використання.

За даними ITHome, життєвий цикл оригінального Surface Laptop Studio становить шість років. Враховуючи, що цей пристрій був випущений у 2021 році, компанія припинить його підтримку у 2027 році.

Автоматичне сполучення з Slim Pen

У новому оновленні прошивки впроваджено функцію автоматичного сполучення стилуса Slim Pen, яка усуває необхідність ручного сполучення. Завдяки цій функції перо Slim Pen автоматично під’єднується до пристрою, як тільки він опиняється в зоні досяжності, що полегшує користувачам початок використання пера без будь-яких додаткових дій. Ця функція особливо корисна для тих, хто часто використовує Slim Pen з Surface Pro 7 Plus або Laptop Studio. Замість того, щоб кожного разу вручну створювати пару з пером, пристрій автоматично розпізнає перо і підключається до нього, заощаджуючи час і зусилля.

Budget tablets Singapore 2022 - Microsoft Surface Pro 7

Стилус Surface Slim Pen від Microsoft – це зручний та ефективний спосіб взаємодії з вашим пристроєм Surface. Автоматичне сполучення пера Slim Pen – це зручна функція, яка покращує взаємодію з пристроєм.

Процес сполучення стилуса Surface Slim Pen

 • Щоб автоматично створити пару з Surface Slim Pen, переконайтеся, що пристрій Surface увімкнено та розблоковано.
 • Просто піднесіть Surface Slim Pen до екрана вашого пристрою Surface. Перо повинно автоматично з’єднатися з пристроєм без необхідності ручного сполучення Bluetooth.

Розв’язання проблем зі сполученням

Якщо ви зіткнулися з проблемою, коли стилус Surface Slim Pen не сполучається з ноутбуком Surface, спробуйте натиснути й утримувати стилус близько до екрана, щоб ініціювати процес сполучення.
Переконайтеся, що пристрій Surface і стилус Slim Pen мають достатній рівень заряду акумулятора для успішного сполучення.

Переваги оновлення

Функція автоматичного сполучення зі стилусом Slim Pen має кілька переваг для користувачів Surface Pro 7 Plus і Laptop Studio. По-перше, вона спрощує процес налаштування, роблячи його більш зручним і доступним. По-друге, вона зменшує ймовірність помилок або проблем зі з’єднанням, які можуть виникнути при ручному сполученні.

Microsoft Surface Pro 7

Крім того, це оновлення гарантує, що Surface Pro 7 Plus і Laptop Studio продовжують відповідати високим стандартам продуктивності та функціональності, які користувачі звикли очікувати від пристроїв Microsoft. Надаючи регулярні оновлення мікропрограми, корпорація Майкрософт демонструє свою прихильність до підтримки своїх продуктів протягом тривалого періоду, оскільки багато ПК Surface отримують оновлення мікропрограми щонайменше шість років.

Нове оновлення мікропрограми для Surface Pro 7 Plus і Laptop Studio, яке включає функцію автоматичного сполучення зі стилусом Slim Pen, є довгоочікуваним доповненням до цих і без того вражаючих пристроїв. Воно покращує користувацький досвід, спрощуючи процес з’єднання та зменшуючи ймовірність помилок або проблем зі з’єднанням. Це оновлення ще більше зміцнює позиції Microsoft як лідера в технологічній галузі, що надає високоякісні продукти та постійну підтримку своїм клієнтам.

Висновок

На завершення, нещодавнє оновлення мікропрограми Microsoft для Surface Pro 7 Plus та оригінального Surface Laptop Studio значно покращує користувацький досвід завдяки впровадженню автоматичного сполучення зі стилусом Slim Pen. Ця функція спрощує процес підключення стилуса Slim Pen до пристрою, усуваючи необхідність ручного сполучення та підвищуючи зручність і ефективність для користувачів.

Оновлення не тільки усуває потенційні вразливості безпеки, але й покращує функцію автоматичного підключення, забезпечуючи більш плавний користувацький досвід. Для користувачів Surface Pro 7 Plus також покращено роботу в мережі LTE, щоб підвищити надійність і стабільність мережі.

Додавання автоматичного сполучення зі стилусом Slim Pen також спрощує користувацький досвід. Це дозволяє користувачам легко підключати стилус Slim Pen до пристрою Surface без ручного втручання. Ця функція особливо корисна для користувачів, які часто використовують Slim Pen для виконання різних завдань, заощаджуючи час і зусилля в процесі сполучення.

Прихильність корпорації Майкрософт до підтримки своїх пристроїв проявляється в регулярному випуску оновлень мікропрограми, що подовжує термін служби пристроїв Surface і гарантує, що вони продовжують відповідати високим стандартам продуктивності та функціональності. Цей анонс підкреслює відданість корпорації Майкрософт постійній підтримці та вдосконаленню своїх продуктів, покращуючи загальний користувацький досвід та довговічність пристроїв Surface.

Оскільки технології продовжують розвиватися, зосередженість корпорації Майкрософт на орієнтованих на користувача оновленнях і вдосконаленнях зміцнює її позицію лідера в цифровому ландшафті, задовольняючи потреби та очікування користувачів, що змінюються. Впровадження автоматичного сполучення зі стилусом Slim Pen відображає постійні зусилля корпорації Майкрософт, спрямовані на інновації та оптимізацію користувацького досвіду в лінійці пристроїв Surface, встановлюючи еталон досконалості функціональності та зручності використання пристроїв.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Microsoft Surface Pro 7 Plus / Laptop Studio встречает обновление прошивки

Недавно компания Microsoft выпустила новое обновление прошивки для Surface Pro 7 Plus и оригинальной студии Surface Laptop Studio. Одним из главных дополнений этого обновления является новая захватывающая функция: автоматическое сопряжение со стилусом Slim Pen. Это обновление имеет целью улучшить пользовательский опыт, упростив процесс подключения стилуса Slim Pen к устройству, сделав его более удобным и эффективным. Компания сделала официальное заявление об обновлении сегодня. Пожалуйста, не путайте Microsoft Surface Pro 7 Plus с Microsoft Surface Pro 7. Компания прекратила поддержку Microsoft Surface Pro 7 несколько дней назад. Что касается Microsoft Surface Pro 7 Plus, то компания прекратит поддержку этого устройства 15 января 2027 года. Кроме стилуса Surface Slim Pen, который приносит это обновление, оно также содержит улучшение работы в сети LTE для Surface Pro 7 Plus.

firmware update

Содержимое обновления прошивки Surface Pro 7 Plus за март 2024 года:

 • Исправлены потенциальные уязвимости безопасности.
 • Поддерживает автоматическое сопряжение стилуса Surface Slim Pen и улучшает функцию автоматического соединения для обеспечения более плавного использования.
 • Обеспечивает более надежное соединение с сетью LTE, уменьшает вероятность прерывания сети и добавляет стабильный механизм восстановления.

Содержание обновления прошивки Surface Laptop Studio за март 2024 года:

 • Исправлены потенциальные уязвимости безопасности.
 • Поддерживает автоматическое сопряжение стилуса Surface Slim Pen и улучшает функцию автоматического соединения для обеспечения более плавного использования.

По данным ITHome, жизненный цикл оригинального Surface Laptop Studio составляет шесть лет. Учитывая, что это устройство было выпущено в 2021 году, компания прекратит его поддержку в 2027 году.

Автоматическое сопряжение с Slim Pen

В новом обновлении прошивки внедрена функция автоматического сопряжения стилуса Slim Pen, которая устраняет необходимость ручного сопряжения. Благодаря этой функции перо Slim Pen автоматически подсоединяется к устройству, как только оно оказывается в зоне досягаемости, что облегчает пользователям начало использования пера без каких-либо дополнительных действий. Эта функция особенно полезна для тех, кто часто использует Slim Pen с Surface Pro 7 Plus или Laptop Studio. Вместо того, чтобы каждый раз вручную создавать пару с пером, устройство автоматически распознает перо и подключается к нему, экономя время и усилия.

Budget tablets Singapore 2022 - Microsoft Surface Pro 7

Стилус Surface Slim Pen от Microsoft – это удобный и эффективный способ взаимодействия с вашим устройством Surface. Автоматическое сопряжение пера Slim Pen – это удобная функция, которая улучшает взаимодействие с устройством.

Процесс сопряжения стилуса Surface Slim Pen

Чтобы автоматически сопрягаться с Surface Slim Pen, убедитесь, что устройство Surface включено и разблокировано.
Просто поднесите Surface Slim Pen к экрану вашего устройства Surface. Перо должно автоматически соединиться с устройством без необходимости вручную сопрягать Bluetooth.

Решение проблем с сопряжением

Если вы столкнулись с проблемой, когда стилус Surface Slim Pen не сопрягается с ноутбуком Surface, попробуйте нажать и удерживать стилус близко к экрану, чтобы инициировать процесс сопряжения.
Убедитесь, что устройство Surface и стилус Slim Pen имеют достаточный уровень заряда аккумулятора для успешного сопряжения.

Преимущества обновления

Функция автоматического сопряжения со стилусом Slim Pen имеет несколько преимуществ для пользователей Surface Pro 7 Plus и Laptop Studio. Во-первых, она упрощает процесс настройки, делая его более удобным и доступным. Во-вторых, она уменьшает вероятность ошибок или проблем с соединением, которые могут возникнуть при ручном сопряжении.

Microsoft Surface Pro 7

Кроме того, это обновление гарантирует, что Surface Pro 7 Plus и Laptop Studio продолжают соответствовать высоким стандартам производительности и функциональности, которые пользователи привыкли ожидать от устройств Microsoft. Предоставляя регулярные обновления микропрограммы, корпорация Майкрософт демонстрирует свою приверженность к поддержке своих продуктов в течение длительного периода, поскольку многие ПК Surface получают обновления микропрограммы по меньшей мере шесть лет.

Новое обновление микропрограммы для Surface Pro 7 Plus и Laptop Studio, которое включает функцию автоматического сопряжения со стилусом Slim Pen, является долгожданным дополнением к этим и без того впечатляющим устройствам. Оно улучшает пользовательский опыт, упрощая процесс соединения и уменьшая вероятность ошибок или проблем с соединением. Это обновление еще больше укрепляет позиции Microsoft как лидера в технологической отрасли, предоставляющего высококачественные продукты и постоянную поддержку своим клиентам.

Вывод

В заключение, недавнее обновление прошивки Microsoft для Surface Pro 7 Plus и оригинального Surface Laptop Studio значительно улучшает пользовательский опыт благодаря внедрению автоматического сопряжения со стилусом Slim Pen. Эта функция упрощает процесс подключения стилуса Slim Pen к устройству, устраняя необходимость ручного сопряжения и повышая удобство и эффективность для пользователей.

Обновление не только устраняет потенциальные уязвимости безопасности, но и улучшает функцию автоматического подключения, обеспечивая более плавный пользовательский опыт. Для пользователей Surface Pro 7 Plus также улучшена работа в сети LTE, чтобы повысить надежность и стабильность сети.

Добавление автоматического сопряжения со стилусом Slim Pen также упрощает пользовательский опыт. Это позволяет пользователям легко подключать стилус Slim Pen к устройству Surface без ручного вмешательства. Эта функция особенно полезна для пользователей, которые часто используют Slim Pen для выполнения различных задач, экономя время и усилия в процессе сопряжения.

Приверженность корпорации Майкрософт к поддержке своих устройств проявляется в регулярном выпуске обновлений микропрограммы, что продлевает срок службы устройств Surface и гарантирует, что они продолжают соответствовать высоким стандартам производительности и функциональности. Этот анонс подчеркивает приверженность корпорации Майкрософт постоянной поддержке и совершенствованию своих продуктов, улучшая общий пользовательский опыт и долговечность устройств Surface.

Поскольку технологии продолжают развиваться, сосредоточенность корпорации Майкрософт на ориентированных на пользователя обновлениях и усовершенствованиях укрепляет ее позицию лидера в цифровом ландшафте, удовлетворяя потребности и ожидания пользователей, которые меняются. Внедрение автоматического сопряжения со стилусом Slim Pen отражает постоянные усилия корпорации Майкрософт, направленные на инновации и оптимизацию пользовательского опыта в линейке устройств Surface, устанавливая эталон совершенства функциональности и удобства использования устройств.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: