Годинник Google Pixel першого покоління отримав деякі функції другого покоління

Google Pixel Watch 2 вийшов на ринок з кількома змінами, які варіюються від швидшої роботи до кращого часу автономної роботи. Але в цілому, новий смартгодинник не є новим пристроєм. Натомість це радше невелике оновлення пристрою першого покоління. Він навіть має той самий дизайн, що й оригінальний смартгодинник.

Все це змусило нас замислитися, чи не перенесе Google деякі з функцій Pixel Watch 2 в оригінальний смартгодинник. Що ж, Google Pixel Feature Drop, запланований на березень 2024 року, дав нам відповідь. Тобто, оригінальний девайс тепер має деякі зручні функції, з якими дебютував пристрій другого покоління.

Годинник Pixel Watch першого покоління більше фокусується на здоров’ї та фітнесі

Більшість нових функцій, які з’явилися в першому Google Pixel Watch, зосереджені на можливостях відстеження здоров’я та фітнесу в смартгодиннику. Серед них – тренування темпу, яке дозволить користувачам встановлювати мету під час виконання вправ. Після того, як мета буде встановлена, функція тренування темпу дозволить користувачам перевірити, наскільки близько вони підійшли до своєї мети під час тренування.

Для того, щоб це тренування працювало належним чином, годинник Pixel використовуватиме свої оптимізовані за енергоспоживанням датчики руху та GPS. Розумний годинник також покаже вам статистику на екрані. Ще цікавіше те, що пристрій надсилатиме сповіщення, коли користувач почне відставати від заданого темпу.

Google Pixel Watch 2

Наступна нова функція для оригінальних Google Pixel Watch – це тренування кардіозони. Це дозволить користувачам відстежувати час, який вони проводять у різних зонах серцевого ритму. Пристрій класифікує зони відповідно до частоти серцебиття користувача у стані спокою та поточного рівня фізичної підготовки.

За допомогою функції тренування серцевих зон Google хоче надати користувачам інформацію, необхідну для встановлення особистих цілей. Pixel Watch використовуватиме голосові підказки та тактильні сповіщення, коли користувачі переходитимуть з однієї зони серця до іншої.

Pixel Watch 2

Ще одна зручна функція Google Pixel Watch – автоматичне визначення тренувань. Тепер смартгодинник може автоматично починати та зупиняти відстеження активності. Він підтримує веслування, бігову доріжку, спінінг, вуличний велосипед, спінінг, біг, ходьбу та еліптичний тренажер.

Остання фітнес-функція для Google Pixel Watch – це додаток Fitness Relax. Він знайомить користувачів з дихальними вправами та дозволяє відстежувати моменти усвідомленості, які вони виконали. Це ідеально підходить для тих, кому іноді потрібно зупинитися і зробити крок назад.

Транзит стає простішим з Картами Google

Інша нова функція для Google Pixel Watch, окрім функцій здоров’я та фітнесу, пов’язана з додатком Google Maps. Після встановлення оновлення додаток буде пропонувати напрямки руху на смартгодиннику. Це дасть користувачам інформацію про час відправлення в режимі реального часу та карту з компасом для полегшення поїздок на роботу.

Pixel Watch 2 Colors

Коли ви отримаєте оновлення Google Pixel Watch у березні 2024 року?

Google вже почав розгортати останнє березневе оновлення для Pixel Watch. Але в США оновлення з’явиться на смартгодинниках, починаючи з 11 березня. Хоча до цього ще близько тижня, нове оновлення, безумовно, варте того, щоб на нього зачекати. Як ви вже бачили, воно приносить багато якісних функцій, які зроблять ваш досвід використання годинника кращим.

Якщо ви хочете дізнатися більше про оновлення Google Pixel у березні 2024 року, ви можете відвідати офіційний блог за цим посиланням.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Часы Google Pixel первого поколения получили некоторые функции второго поколения

Google Pixel Watch 2 вышел на рынок с несколькими изменениями, которые варьируются от более быстрой работы до лучшего времени автономной работы. Но в целом, новые смарт-часы не являются новым устройством. Вместо этого это скорее небольшое обновление устройства первого поколения. Они даже имеют тот же дизайн, что и оригинальные смарт-часы.

Все это заставило нас задуматься, не перенесет ли Google некоторые из функций Pixel Watch 2 в оригинальные смарт-часы. Что ж, Google Pixel Feature Drop, запланированный на март 2024 года, дал нам ответ. То есть, оригинальный девайс теперь имеет некоторые удобные функции, с которыми дебютировало устройство второго поколения.

Часы Pixel Watch первого поколения больше фокусируется на здоровье и фитнесе

Большинство новых функций, которые появились в первых Google Pixel Watch, сосредоточены на возможностях отслеживания здоровья и фитнеса в смарт-часах. Среди них – тренировка темпа, которая позволит пользователям устанавливать цель во время выполнения упражнений. После того, как цель будет установлена, функция тренировки темпа позволит пользователям проверить, насколько близко они подошли к своей цели во время тренировки.

Для того, чтобы эта тренировка работала должным образом, часы Pixel будут использовать свои оптимизированные по энергопотреблению датчики движения и GPS. Умные часы также покажут вам статистику на экране. Еще интереснее то, что устройство будет отправлять оповещения, когда пользователь начнет отставать от заданного темпа.

Google Pixel Watch 2

Следующая новая функция для оригинальных Google Pixel Watch – это тренировка кардиозоны. Это позволит пользователям отслеживать время, которое они проводят в различных зонах сердечного ритма. Устройство классифицирует зоны в соответствии с частотой сердцебиения пользователя в состоянии покоя и текущего уровня физической подготовки.

С помощью функции тренировки сердечных зон Google хочет предоставить пользователям информацию, необходимую для установления личных целей. Pixel Watch будет использовать голосовые подсказки и тактильные оповещения, когда пользователи будут переходить из одной зоны сердца в другую.

Pixel Watch 2

Еще одна удобная функция Google Pixel Watch – автоматическое определение тренировок. Теперь смарт-часы могут автоматически начинать и останавливать отслеживание активности. Они поддерживают греблю, беговую дорожку, спиннинг, уличный велосипед, спиннинг, бег, ходьбу и эллиптический тренажер.

Последняя фитнес-функция для Google Pixel Watch – это приложение Fitness Relax. Оно знакомит пользователей с дыхательными упражнениями и позволяет отслеживать моменты осознанности, которые они выполнили. Это идеально подходит для тех, кому иногда нужно остановиться и сделать шаг назад.

Транзит становится проще с Картами Google

Другая новая функция для Google Pixel Watch, кроме функций здоровья и фитнеса, связана с приложением Google Maps. После установки обновления приложение будет предлагать направления движения на смарт-часах. Это даст пользователям информацию о времени отправления в режиме реального времени и карту с компасом для облегчения поездок на работу.

Pixel Watch 2 Colors

Когда вы получите обновление Google Pixel Watch в марте 2024 года?

Google уже начал развертывать последнее мартовское обновление для Pixel Watch. Но в США обновление появится на смарт-часах, начиная с 11 марта. Хотя до этого еще около недели, новое обновление, безусловно, стоит того, чтобы его подождать. Как вы уже видели, оно приносит много качественных функций, которые сделают ваш опыт использования часов лучше.

Если вы хотите узнать больше об обновлении Google Pixel в марте 2024 года, вы можете посетить официальный блог по этой ссылке.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: