«Huawei Україна» підтримує українських студентів на MWC та European Talent Summit 2024

Компанія Huawei організувала Huawei Talent Summit у межах цьогорічного Всесвітнього мобільного конгресу (MWC) у Барселоні, де представила низку ініціатив, включаючи програму розвитку молодих лідерів, спільний проєкт Huawei та ЮНЕСКО з безперервної освіти (UIL) і програму стартапів Huawei Cloud, а також оголосила про майбутнє спонсорство Європейської олімпіади з інформатики для дівчат. За підтримки “Huawei Україна” на заході перед міжнародною аудиторією виступила українська студентка, яка торік представляла у межах програми “Насіння для майбутнього” інклюзивний проєкт. Таким чином, компанія робить усе можливе для підтримки та розвитку талановитої молоді в галузі ІКТ не лише у всьому світі, але й в Україні.

На саміті виступили провідні міжнародні організації, включаючи Міжнародний спілку зв’язку (ITU) та ЮНЕСКО, представники урядів Греції, Кенії, Мексики, жінки-лідери галузі, підприємці та учасники програм Huawei Cloud Startup і “Насіння для майбутнього”. Тема цього року об’єднала їхні виступи — “Виховання досконалості в цифровому світі”.

Україну на саміті Huawei представила Катерина Давиденко, студентка ДУІКТ. Торік її команда презентувала у межах програми Huawei “Насіння для майбутнього” інклюзивний стартап — робота-помічник для дітей з інвалідністю. Винахід допомагає стежити за прийманням необхідних пігулок і рідин протягом дня та підтримує функції для спрощення побуту батьків чи опікунів дітей з інвалідністю. Як згадує студентка, раніше вона не могла уявити, що її інклюзивний проєкт-мрія може бути втілений у життя так швидко і ще й за допомогою провідних фахівців країни. Вона подала заявку на участь у програмі “Насіння для майбутнього”, і вже за пів року це рішення принесло ефектний врожай. Адже сьогодні, після реалізації власного стартапу за підтримки “Huawei Україна”, перед дівчиною відкрилося ще більше можливостей професійного розвитку.

«Програма «Насіння для майбутнього» і «Хуавей Україна» змінили моє життя, а подорож до Барселони для участі у заході MWC24 стала незабутнім досвідом. Тут я зустріла талановитих і завзятих молодих людей з усього світу, познайомилася з їхніми амбітними ідеями: від дискусій про штучний інтелект і до рішень у галузі відновлювальних джерел енергії. Отриманий досвід зміцнив мою віру у здатність технологій стимулювати прогрес і розв’язувати нагальні виклики, які стоять перед світовою спільнотою. Також участь у саміті та зустріч з однодумцями підсилили мій оптимізм щодо майбутнього і мотивацію триматися обраного шляху. Дякую всім, хто підтримував мене!», — говорить Катерина Давиденко.

Під час саміту було представлено цифровий бейдж Huawei ICT Academy, який викладачі та студенти-учасники ІКТ-академій з усього світу можуть використовувати у своїх соцмережах, зокрема в LinkedIn. Це допоможе їм покращити особистий бренд і продемонструвати досягнення потенційним роботодавцям. Наразі Huawei співпрацює з 2 700 коледжами та університетами у понад 100 країнах світу в межах програми ICT Academy, де щороку навчаються понад 250 000 осіб.

«Усі програми співпраці «Хуавей Україна» з вітчизняним закладами вищої освіти мають на меті допомогти освітній галузі у фінальній стадії підготовки фахівців для телеком-ринку — через практичні навички, здобуті на сучасному обладнанні і підкріплені відповідними сертифікатами, збудувати для майбутніх випускників місток від диплома до першого робочого місця. Ми пишаємося Катериною та іншими студентами, які після наших програм отримали нові можливості, побачили нові перспективи і будують плани втілення свої професійних мрій, — коментує Володимир Білавка, заступник директора з питань персоналу компанії «Хуавей Україна».

Talent Summit — не єдиний приклад участі українських студентів у міжнародних ініціативах Huawei. Загалом освітні програми компанії наразі реалізовані у понад 150 країнах, включаючи Україну, і допомогли понад 2,83 млн людей. Так, у січні 2024 року “Huawei Україна” відправила випускницю ДУІКТ і переможницю конкурсу “Насіння для майбутнього” Тамару Берестяну на захід European Seeds for the Future у Китай. Протягом тижня разом зі студентами з 18 країн вона брала участь у тренінгах і воркшопах, де отримувала нові знання та прокачувала навички в сфері ІКТ для їх подальшого застосування на практиці. А у 2022 році студентка з України вперше потрапила до “Школи жіночого лідерства в епоху цифрових технологій”, випередивши у змаганнях 2 500 студенток і фахівчинь зі всієї Європи.

Довідки:

 Про програму «Насіння для майбутнього»

З моменту заснування в Таїланді у 2008 році програма «Насіння для майбутнього» проводиться в 139 країнах і регіонах по всьому світу. У ній взяли участь понад 15 000 студентів. Цифрові навички та цифрова грамотність є вирішальними для розвитку цифрової економіки, а потужна спільнота талантів є головним рушієм як цифрової трансформації, так і економічного зростання. У програмі «Насіння для майбутнього» компанія розвиває цифрові навички молоді, які потрібні для успіху на ринку праці, щоб знайти роботу або започаткувати власний бізнес. В Україні програма «Насіння для майбутнього» проходить з 2016 року за підтримки Міністерства освіти й науки України.

 ІКТ Академія Huawei працює над фундаментальною підготовкою фахівців у сфері ІКТ, відкриває спеціалізовані лабораторії із новітніми технологіями навчання, а також підвищує кваліфікацію викладачів і допомагає навчальним закладам удосконалювати систему освітніх програм. Окрім того, ІКТ Академія Huawei надає студентам доступ до ІКТ-продуктів і технологій Huawei та сприяє розвитку талантів. Сьогодні ІКТ Академії Huawei функціонують у 16 вищих навчальних закладах у восьми містах України. Основні напрями навчання — штучний інтелект, Big Data і хмарні обчислення, інтернет речей, маршрутизація та комутація, кібербезпека, зберігання даних і бездротові локальні мережі.

 Компанія Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення у різних сферах (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, digital power), компанія інвестує значні ресурси в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 207 000 співробітників у більше ніж 170 країнах, які обслуговують 3 мільярди клієнтів і споживачів у всьому світі. Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність із 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності «Хуавей Україна» охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток. Упродовж 2022-2023 років компанія разом із партнерами проводила комплексні проєкти з надання гуманітарної та технічної підтримки по всій Україні й активно розвивала екосистему у сфері освіти. Дізнайтеся більше на сайті: www.huawei.com.ua.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

“Huawei Украина” поддерживает украинских студентов на MWC и European Talent Summit 2024

Компания Huawei организовала Huawei Talent Summit в рамках нынешнего Всемирного мобильного конгресса (MWC) в Барселоне, где представила ряд инициатив, включая программу развития молодых лидеров, совместный проект Huawei и ЮНЕСКО по непрерывному образованию (UIL) и программу стартапов Huawei Cloud, а также объявила о будущем спонсорстве Европейской олимпиады по информатике для девушек. При поддержке “Huawei Украина” на мероприятии перед международной аудиторией выступила украинская студентка, которая в прошлом году представляла в рамках программы “Семена для будущего” инклюзивный проект. Таким образом, компания делает все возможное для поддержки и развития талантливой молодежи в области ИКТ не только во всем мире, но и в Украине.

На саммите выступили ведущие международные организации, включая Международный союз связи (ITU) и ЮНЕСКО, представители правительств Греции, Кении, Мексики, женщины-лидеры отрасли, предприниматели и участники программ Huawei Cloud Startup и “Семена для будущего”. Тема этого года объединила их выступления – “Воспитание совершенства в цифровом мире”

Украину на саммите Huawei представила Екатерина Давыденко, студентка ГУИКТ. В прошлом году ее команда представила в рамках программы Huawei “Семена для будущего” инклюзивный стартап – робота-помощника для детей с инвалидностью. Изобретение помогает следить за приемом необходимых таблеток и жидкостей в течение дня и поддерживает функции для упрощения быта родителей или опекунов детей с инвалидностью. Как вспоминает студентка, раньше она не могла представить, что ее инклюзивный проект-мечта может быть воплощен в жизнь так быстро и еще и с помощью ведущих специалистов страны. Она подала заявку на участие в программе “Семена для будущего”, и уже через полгода это решение принесло эффектный урожай. Ведь сегодня, после реализации собственного стартапа при поддержке “Huawei Украина”, перед девушкой открылось еще больше возможностей профессионального развития.

“Программа “Семена для будущего” и “Хуавей Украина” изменили мою жизнь, а путешествие в Барселону для участия в мероприятии MWC24 стало незабываемым опытом. Здесь я встретила талантливых и упорных молодых людей со всего мира, познакомилась с их амбициозными идеями: от дискуссий об искусственном интеллекте и до решений в области возобновляемых источников энергии. Полученный опыт укрепил мою веру в способность технологий стимулировать прогресс и решать насущные вызовы, стоящие перед мировым сообществом. Также участие в саммите и встреча с единомышленниками усилили мой оптимизм относительно будущего и мотивацию держаться выбранного пути. Спасибо всем, кто поддерживал меня!”, – говорит Екатерина Давыденко.

Во время саммита был представлен цифровой бейдж Huawei ICT Academy, который преподаватели и студенты-участники ИКТ-академий со всего мира могут использовать в своих соцсетях, в частности в LinkedIn. Это поможет им улучшить личный бренд и продемонстрировать достижения потенциальным работодателям. Сейчас Huawei сотрудничает с 2 700 колледжами и университетами в более чем 100 странах мира в рамках программы ICT Academy, где ежегодно обучаются более 250 000 человек.

“Все программы сотрудничества “Хуавей Украина” с отечественным высшими учебными заведениями имеют целью помочь образовательной отрасли в финальной стадии подготовки специалистов для телеком-рынка – через практические навыки, полученные на современном оборудовании и подкрепленные соответствующими сертификатами, построить для будущих выпускников мостик от диплома до первого рабочего места. Мы гордимся Екатериной и другими студентами, которые после наших программ получили новые возможности, увидели новые перспективы и строят планы воплощения своих профессиональных мечтаний, – комментирует Владимир Билавка, заместитель директора по персоналу компании “Хуавей Украина”.

Talent Summit – не единственный пример участия украинских студентов в международных инициативах Huawei. В целом образовательные программы компании пока реализованы в более чем 150 странах, включая Украину, и помогли более 2,83 млн человек. Так, в январе 2024 года “Huawei Украина” отправила выпускницу ГУИКТ и победительницу конкурса “Семена для будущего” Тамару Берестяную на мероприятие European Seeds for the Future в Китай. В течение недели вместе со студентами из 18 стран она участвовала в тренингах и воркшопах, где получала новые знания и прокачивала навыки в сфере ИКТ для их дальнейшего применения на практике. А в 2022 году студентка из Украины впервые попала в “Школу женского лидерства в эпоху цифровых технологий”, опередив в соревнованиях 2 500 студенток и специалистов со всей Европы.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: