Корпорація Майкрософт попередила! Не інсталюйте останнє оновлення для Edge

Корпорація Майкрософт постійно прагне вдосконалити свій браузер Edge і завоювати міцнішу позицію на конкурентному ринку веббраузерів. У цьому прагненні вони впроваджують функції, які мають на меті відрізнити Edge від конкурентів, таких як Chrome. Однак нещодавнє оновлення ненавмисно призвело до непередбачуваних наслідків для користувачів.

Нещодавнє оновлення Microsoft Edge призводить до помилок пам’яті

Помилки, пов’язані з пам’яттю, порушують роботу користувачів

Остання стабільна версія Edge (версія 122.0.2365.63) спричиняла помилки, пов’язані з пам’яттю, через які деякі вебсайти не завантажувалися належним чином. Користувачі стикалися з повідомленнями на кшталт “недостатньо пам’яті для відкриття цієї сторінки” або “виникла проблема з цією сторінкою” Подальше розслідування показало, що Edge реєстрував помилку “Закінчилася пам’ять”, коли виникали ці проблеми.

Визначено причину проблеми

Експерти визначили, що винуватцем проблеми є розширені налаштування безпеки та конфіденційності Edge, зокрема рівень безпеки “Суворий” і параметр “Покращити безпеку в Інтернеті”. Користувачі, які повідомили про проблему і зв’язалися з корпорацією Майкрософт, виявили, що відключення суворого рівня безпеки або вимкнення параметра “Покращити безпеку в Інтернеті” розв’яже проблему помилок пам’яті. Це рішення отримало підтвердження як на форумах підтримки Microsoft, так і в спільнотах користувачів, таких як Reddit.

Реакція корпорації Майкрософт та подальші дії

У відповідь на цю непередбачувану проблему корпорація Майкрософт оперативно видалила версію 122.0.2365.63 зі своїх каналів оновлення, гарантуючи, що користувачі більше не постраждають. Остання стабільна версія, доступна зараз, – 122.0.2365.59. Очікується, що корпорація Майкрософт розв’яже виявлені проблеми з пам’яттю, виправить несправну версію і випустить її повторно в майбутньому.

Погляд у майбутнє – баланс між інноваціями та стабільністю

Цей інцидент підкреслює крихкий баланс між впровадженням інноваційних функцій і підтримкою стабільності браузера. Хоча розширення меж і пропозиція унікальних можливостей має вирішальне значення для конкуренції браузерів, забезпечення безперебійної роботи користувачів залишається першочерговим завданням. Буде цікаво подивитися, як Microsoft розв’яже цю проблему і як вона буде впроваджувати інновації, надаючи при цьому пріоритет користувацькому досвіду в майбутніх оновленнях Edge.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Корпорация Майкрософт предупредила! Не устанавливайте последнее обновление для Edge

Корпорация Майкрософт постоянно стремится усовершенствовать свой браузер Edge и завоевать более прочную позицию на конкурентном рынке веб-браузеров. В этом стремлении они внедряют функции, которые имеют целью отличить Edge от конкурентов, таких как Chrome. Однако недавнее обновление непреднамеренно привело к непредсказуемым последствиям для пользователей.

Недавнее обновление Microsoft Edge приводит к ошибкам памяти

Ошибки, связанные с памятью, нарушают работу пользователей

Последняя стабильная версия Edge (версия 122.0.2365.63) вызывала ошибки, связанные с памятью, из-за которых некоторые веб-сайты не загружались должным образом. Пользователи сталкивались с сообщениями вроде “недостаточно памяти для открытия этой страницы” или “возникла проблема с этой страницей” Дальнейшее расследование показало, что Edge регистрировал ошибку “Закончилась память”, когда возникали эти проблемы.

Определена причина проблемы

Эксперты определили, что виновником проблемы являются расширенные настройки безопасности и конфиденциальности Edge, в частности уровень безопасности “Строгий” и параметр “Улучшить безопасность в Интернете”. Пользователи, которые сообщили о проблеме и связались с корпорацией Майкрософт, обнаружили, что отключение строгого уровня безопасности или отключение параметра “Улучшить безопасность в Интернете” решит проблему ошибок памяти. Это решение получило подтверждение как на форумах поддержки Microsoft, так и в сообществах пользователей, таких как Reddit.

Реакция корпорации Майкрософт и дальнейшие действия

В ответ на эту непредсказуемую проблему корпорация Майкрософт оперативно удалила версию 122.0.2365.63 из своих каналов обновления, гарантируя, что пользователи больше не пострадают. Последняя стабильная версия, доступная сейчас, – 122.0.2365.59. Ожидается, что корпорация Майкрософт решит обнаруженные проблемы с памятью, исправит неисправную версию и выпустит ее повторно в будущем.

Взгляд в будущее – баланс между инновациями и стабильностью

Этот инцидент подчеркивает хрупкий баланс между внедрением инновационных функций и поддержанием стабильности браузера. Хотя расширение границ и предложение уникальных возможностей имеет решающее значение для конкуренции браузеров, обеспечение бесперебойной работы пользователей остается первоочередной задачей. Будет интересно посмотреть, как Microsoft решит эту проблему и как она будет внедрять инновации, предоставляя при этом приоритет пользовательскому опыту в будущих обновлениях Edge.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: