Ulefone CES 2024: Вступ до ери супутникового зв’язку

Виставка споживчої електроніки (Consumer Electronics Show, або CES) – одна з найбільших і найвпливовіших подій у технологічній індустрії, яка зазвичай проходить у Лас-Вегасі. Цього року CES розпочнеться 9 січня і триватиме до 12 січня за місцевим часом. Ulefone, один з провідних брендів захищених телефонів, демонструє свої нові продукти та технологічні інновації на великій виставці. Під девізом “Вперед в еру супутникового зв’язку та всебічного зображення” шанувальники та партнери Ulefone зібралися на заході, щоб на власні очі побачити технологічні досягнення та поспілкуватися з представниками бренду.

Переглянути сайт виставки Ulefone

Фотографії, що просочилися в мережу, можуть дати уявлення про те, що Ulefone, безумовно, приготував для своєї аудиторії на виставці CES. Ulefone організував свій виставковий стенд на CES 2024 досить ретельно, демонструючи продукцію відповідно до лінійок продуктів та включаючи інформаційні таблички з інструкціями, а також запрошуючи відвідувачів випробувати такі функції, як тепловізійні камери, інфрачервоні камери нічного бачення та тести на міцність, що пропонує відвідувачам занурення та практичний досвід для відвідувачів. Для відвідувачів, зацікавлених в ознайомленні з продуктами та інноваціями Ulefone, стенд 50743 в павільйонах A-D – це саме те місце, де вони можуть знайти необхідну інформацію, тому обов’язково відмітьте в календарі період з 9 по 12 січня та відвідайте виставку Ulefone на цьому заході.

Ulefone

Представлено нові продукти Ulefone 2024

На заході було презентовано новий флагманський смартфон Armor 23 Ultra з функцією супутникового зв’язку, що означає, що Ulefone mobile вступає в еру супутникового зв’язку, а його система візуалізації для всіх сценаріїв пропонує дивовижне бачення. Крім того, на стенді також представлені майбутні флагмани Armor 26 Ultra з функцією рації та супутникового зв’язку і спортивний тепловізор Armor 25 Pro infiRay. Ці два нові флагмани виводять індустрію захищених телефонів на новий рівень.

Поряд з найновішими моделями. Ulefone продемонстрував на CES 2024 різноманітний асортимент продукції, що охоплює флагманську серію Armor, серію середнього класу Armor X, захищений планшет Armor Pad, а також широку екосистему аксесуарів, розроблену навколо пристроїв Armor. Ця всеосяжна експозиція підкреслює прагнення Ulefone демонструвати свою технологічну потужність та інноваційні досягнення в різних категоріях захищених пристроїв.

Переосмислюючи можливості захищених пристроїв, Ulefone, ймовірно, підкреслює не тільки міцність, але й передові функції та можливості. Включення широкого спектру продуктів та аксесуарів свідчить про цілісний підхід до задоволення різноманітних потреб користувачів у складних умовах.

Перший розпродаж Ulefone Armor 23 Ultra на AliExpress наближається до завершення

Наразі подія Ulefone CES 2024 привернула значну увагу, тим часом, ексклюзивна подія нового надходження на AliExpress також не менш гаряча. Перший розпродаж Armor 23 Ultra стрімко наближається до завершення, а обмежена пропозиція зі знижкою завершиться 12 січня о 23:59за тихоокеанським часом. Щоб скористатися цією ексклюзивною пропозицією та отримати свій Armor 23 Ultra, відвідайте офіційний магазин Ulefone на AliExpress до завершення розпродажу.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua