Sony ZV-1 II: Універсальна камера для відеоблогів вже в Україні

Sony ZV-1 II

ZV-1 II є компактною та портативною камерою для відеоблогів, оснащеною ширококутним об’єктивом зі змінною фокусною відстанню для зручного компонування, матрицею типу 1.0 для високоякісного зображення та інтелектуальним мікрофоном для чіткого звуку.

Функціональність для знімання якісних відеоблогів

Камера ZV-1 II дозволяє знімати різноманітні контенти – від групових селфі до панорамних краєвидів міста. Ширококутний об’єктив 18 мм охоплює більше, ніж може сприйняти людське око, дозволяючи легко вміщувати весь об’єкт у кадрі. У приміщенні або на вулиці ширококутний об’єктив перетворює звичайні сцени на динамічні кадри.

Sony ZV-1 II

Завдяки об’єктиву зі змінною фокусною відстанню користувач може з легкістю компонувати зображення, використовуючи 18 мм для селфі та 50 мм для портретів і швидких кадрів. Максимальна діафрагма F/1,8 з ширококутним об’єктивом та F/4 з телеоб’єктивом створює плавне розмиття фону, додавши необхідну атмосферу.

Для створення захопливих відеоблогів не потрібен великий досвід. Режим My Image Style дозволяє регулювати яскравість і колір без переходу в меню. Для творчих знімків доступно 10 шаблонів Creative Look.

Просто торкніться екрана, щоб перетворити звичайні моменти на кінематографічні зображення без додаткової обробки. Режим Cinematic Vlog автоматично налаштовує зображення зі співвідношенням сторін Cinemascope і частотою 24 кадр./с. Після необхідності користувач може вибрати колір зображення з п’яти значень параметра LOOK і чотирьох значень параметра MOOD для миттєвого результату професійного рівня.

У режимі [Auto] (Авто) новий інтелектуальний трикапсульний мікрофон автоматично переходить з [All Directions] (Усі напрямки) на [Front] (Спереду), коли камера розпізнає обличчя людини в кадрі. Також є можливість вручну перемикатися між режимами [Front] (Спереду) для селфі та [Rear] (Ззаду) для знімання з закадровим голосом. Для уникнення шуму вітру і запису чіткого звуку поза приміщенням можна використовувати вітрозахисний екран, який входить у комплект.

Компактність і легкість використання

Камеру ZV-1 II можна взяти з собою куди завгодно завдяки її легкій вазі 292 грами. Вона ідеально підходить навіть для початківців, оскільки не вимагає вивчення складних налаштувань. Для зручного керування на екрані є сенсорні піктограми функцій, такі як запис і таймер автоспуску. Це дозволяє зручно знімати селфі та інші кадри, коли немає доступу до фізичних кнопок на камері.

Sony ZV-1 II

Функція відстеження дотиком автоматично тримає користувача у фокусі. Вона розпізнає обличчя та очі людей, забезпечуючи надійне відстеження основного об’єкта. Для активації цієї функції досить лише торкнутися об’єкта на екрані. Автофокус по очах працює навіть з обличчями та очима тварин.

Камера ZV-1 II призначена для запису відеоматеріалів навіть у русі та без штатива, щоб уникнути тремтіння та розмиття зображення. Активний режим зменшує розмиття, забезпечуючи стабільніше зображення без додаткової обробки.

Sony ZV-1 II спрощує процес створення контенту. У режимі Product Showcase (Огляд виробів) камера автоматично фокусується на виробі, який тримає користувач. Є також можливість м’якого розмиття фону за допомогою перемикача ефекту боке – необхідно вибрати [Defocus] (Розмиття), щоб виділити об’єкт, або [Clear] (Чітко), щоб все зображення було у фокусі.

Поділіться та підключайтеся

Підключення камери до смартфона стало ще простіше завдяки мобільному додатку Creators’ App. Передача даних можлива в фоновому режимі, навіть якщо екран смартфона вимкнено або запущено інший додаток. Також можна використовувати смартфон або комп’ютер як пульт дистанційного керування для камери.

Щоб використовувати ZV-1 II як вебкамеру, достатньо просто під’єднати її до сумісного пристрою через порт USB. Велика матриця типу 1.0 та шаблони Creative Look забезпечують яскраве зображення.

Покращені функції

Завдяки великій матриці типу 1.0 камера ZV-1 II записує відео професійного рівня у форматі XAVC S до 30p та у 4K, а також у форматі Full HD до 120p для відтворення, сповільненого до 5 разів. Вона також підтримує одночасний запис проксі-копій для ефективної подальшої обробки. З камерою ZV-1 II легко покрокувати до покращення вмінь відеознімання, оскільки вона підтримує профілі зображення S-Log3 та S-Gamut3.Cine, що забезпечує ще більшу гнучкість під час обробки.

Об’єктив ZEISS® Vario-Sonnar T* зі змінною фокусною відстанню 18–50 мм та діафрагмою F/1,8–4 має вбудований фільтр нейтральної щільності для керування експозицією (3 кроки), що надає зображенню більшої виразності при яскравому світлі. Чіткість зберігається по всьому діапазону фокусних відстаней, тому ваші блоги завжди будуть живими.

Якісний звук для ваших відеоблогів можна забезпечити за допомогою зовнішніх мікрофонів. Наприклад, ECM-G110 чітко записує звук перед камерою та підключається без кабелю. Або ж можна обрати потрібний мікрофон із широкого асортименту Sony, розробленого для різних ситуацій.

Ціни та доступність

Камера Sony ZV-1 II вже доступна в Україні за орієнтовною ціною 35 999 гривень.

Детальна інформація про характеристики пристрою доступна на сайті Sony

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
4
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: