Поспішайте скористатися знижками Xiaomi 14 на AliExpress

🌐Світова прем’єра!
🔥Xiaomi 14

👉Snapdragon 8 Gen 3

👉Оптика нового покоління Lecia Optics👉Xiaomi HyperOS

👉Xiaomi Surge BMS 4610mAh & 90W HyperCharge

👉Ультратонкий дисплей з діагоналлю 6.36”

 

🤩Ціни:

✅12+256 $999
✅12+512 $1099

🎁Подарунок до замовлення:

  • 1 штука БЕЗПЛАТНО Redmi Pad SE 6+128 за кожну одиницю Xiaomi 14 12+256
  • 1 штука БЕЗПЛАТНО Xiaomi Pad 6 6+128 за кожну одиницю Xiaomi 14 12+512

https://s.click.aliexpress.com/e/_onXO2Jg

🎁50 випадкових подарунків Giveaway:

  • 15 * Xiaomi Watch S3
  • 35 * Xiaomi Band 8 Pro

https://a.aliexpress.com/_DFwXhvL

 

🎙Глобальна пряма трансляція:
https://live.aliexpress.com/live/2000009033857454

👉Соціальні мережі:

facebook.com/MiGlobalStoreAliExpress
twitter.com/MiGlobalStore
instagram.com/mi_global_store
t.me/AEmiglobalstore

Xiaomi 14 відкриває нову главу в промисловому дизайні, впроваджуючи провідний в індустрії ультратонкий дизайн рамки з неймовірно передовою технологією FIAA. Ця інновація досягає надзвичайно тонкого підборіддя, забезпечуючи користувачам захопливий візуальний досвід. Годинник доступний у чотирьох різних кольорах – нефритовий зелений, чорний, білий та рожевий – для задоволення різноманітних уподобань. Зокрема, у версії Snow Mountain Pink використовується нано-технологічна шкіра другого покоління, вперше побачена в Xiaomi 13 Ultra, яка відрізняється високою міцністю і стійкістю до зміни кольору.

Що стосується дисплея, то в Xiaomi 14 використовується світловипромінюючий матеріал C8 з піковою яскравістю 3 000 ніт, що є найвищим показником пікової яскравості екрана в індустрії. Це забезпечує чітке зображення навіть під прямими сонячними променями і підтримує формат Dolby Vision® HDR. Щільність пікселів на екрані збільшено до 460 ppi, що забезпечує більшу деталізацію, ніж будь-коли. Крім того, завдяки технології LTPO досягається змінна частота оновлення в діапазоні від 1 до 120 Гц, що забезпечує плавний візуальний досвід для таких видів діяльності, як перегляд вебсторінок, читання або ігри. Це значний прорив для Xiaomi 14.

Xiaomi 14 пропонує новий датчик зображення Light Fusion 900. Сімейство Light Fusion – це серія професійних високодинамічних датчиків, розроблених спеціально для ери мобільних оптичних технологій, з видатним власним широким динамічним діапазоном, відмінною якістю фото- та відеозображень, високою пропускною здатністю та пропускною спроможністю, а також вражаючою енергоефективністю. Light Fusion 900 є найвищою моделлю в серії, має розмір матриці Type 1/1.3 і вражаючий власний високий динамічний діапазон 13,5EV, що дозволяє захоплювати найтонші деталі світла і тіні, забезпечуючи користувачам професійний рівень знімання.

Значним досягненням співпраці між Xiaomi та Leica є те, що Xiaomi 14 оснащений оптичними об’єктивами Leica Summilux зі збільшеною діафрагмою ƒ/1.6 на основній камері, які працюють разом із сенсором Light Fusion для досягнення світлопоглинання на 180% вищого, ніж у Xiaomi 13.¹ На додаток, роздільна здатність надширококутної камери була збільшена до 50 Мп, а також пропонується високо оцінений 75-мм плаваючий телеоб’єктив Leica з підтримкою фокусної відстані від 10 см до нескінченності.

Xiaomi 14 працює на першій у світі мобільній платформі Snapdragon® 8 Gen 3, що забезпечує чудову продуктивність і високу енергоефективність завдяки найсучаснішим технологіям обробки даних. Тим часом стабільна та комфортна робота користувача підвищується завдяки технології Xiaomi Loop LiquidCool, навіть при інтенсивних операціях, таких як ігри, потокове відео високої роздільної здатності або запуск складних додатків.

З точки зору аудіо, Xiaomi 14 оснащений 4 мікрофонами, стереодинаміками з підтримкою Dolby Atmos® і портом USB 3.2 Gen1 5 Гбіт/с, який може похвалитися швидкістю передачі даних в 10 разів більшою, ніж у попереднього покоління. Ми також принесли індивідуальний високовібраційний лінійний двигун по осі X, щоб забезпечити досвід, подібний до Xiaomi 13 Ultra, в більш компактному корпусі.

Крім того, система управління акумулятором Xiaomi 14 використовує зарядний чипсет Xiaomi Surge P2 і чипсет управління акумулятором Xiaomi Surge G1, що забезпечує швидку зарядку і високоефективне управління акумулятором. Завдяки дротовому HyperCharge потужністю 90 Вт і бездротовому HyperCharge потужністю 50 Вт пристрій можна швидко повністю зарядити, щоб задовольнити повсякденні потреби користувачів. Він оснащений акумулятором високої щільності енергії місткістю 4610 мАг, що забезпечує надійний час автономної роботи.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Спешите воспользоваться скидками Xiaomi 14 на AliExpress

🌐Мировая премьера!
🔥Xiaomi 14

👉Snapdragon 8 Gen 3

👉Оптика нового поколения Lecia Optics👉Xiaomi HyperOS

👉Xiaomi Surge BMS 4610mAh & 90W HyperCharge

👉Ультратонкий дисплей с диагональю 6.36”

 

🤩Цены:

✅12+256 $999
✅12+512 $1099

🎁Подарок к заказу:

  • 1 штука БЕСПЛАТНО Redmi Pad SE 6+128 за каждую единицу Xiaomi 14 12+256
  • 1 штука БЕСПЛАТНО Xiaomi Pad 6 6+128 за каждую единицу Xiaomi 14 12+512

https://s.click.aliexpress.com/e/_onXO2Jg

🎁50 случайных подарков Giveaway:

  • 15 * Xiaomi Watch S3
  • 35 * Xiaomi Band 8 Pro

https://a.aliexpress.com/_DFwXhvL

 

🎙Глобальная прямая трансляция:
https://live.aliexpress.com/live/2000009033857454

👉Социальные сети:

facebook.com/MiGlobalStoreAliExpress
twitter.com/MiGlobalStore
instagram.com/mi_global_store
t.me/AEmiglobalstore

Xiaomi 14 открывает новую главу в промышленном дизайне, внедряя ведущий в индустрии ультратонкий дизайн рамки с невероятно передовой технологией FIAA. Эта инновация достигает чрезвычайно тонкого подбородка, обеспечивая пользователям захватывающий визуальный опыт. Часы доступны в четырех различных цветах – нефритовый зеленый, черный, белый и розовый – для удовлетворения различных предпочтений. В частности, в версии Snow Mountain Pink используется нано-технологическая кожа второго поколения, впервые увиденная в Xiaomi 13 Ultra, которая отличается высокой прочностью и устойчивостью к изменению цвета.

Что касается дисплея, то в Xiaomi 14 используется светоизлучающий материал C8 с пиковой яркостью 3 000 нит, что является самым высоким показателем пиковой яркости экрана в индустрии. Это обеспечивает четкое изображение даже под прямыми солнечными лучами и поддерживает формат Dolby Vision® HDR. Плотность пикселей на экране увеличена до 460 ppi, что обеспечивает большую детализацию, чем когда-либо. Кроме того, благодаря технологии LTPO достигается переменная частота обновления в диапазоне от 1 до 120 Гц, что обеспечивает плавный визуальный опыт для таких видов деятельности, как просмотр веб-страниц, чтение или игры. Это значительный прорыв для Xiaomi 14.

Xiaomi 14 предлагает новый датчик изображения Light Fusion 900. Семейство Light Fusion – это серия профессиональных высокодинамичных датчиков, разработанных специально для эры мобильных оптических технологий, с выдающимся собственным широким динамическим диапазоном, отличным качеством фото- и видеоизображений, высокой пропускной способностью и пропускной способностью, а также впечатляющей энергоэффективностью. Light Fusion 900 является самой высокой моделью в серии, имеет размер матрицы Type 1/1.3 и впечатляющий собственный высокий динамический диапазон 13,5EV, что позволяет захватывать тончайшие детали света и тени, обеспечивая пользователям профессиональный уровень съемки.

Значительным достижением сотрудничества между Xiaomi и Leica является то, что Xiaomi 14 оснащен оптическими объективами Leica Summilux с увеличенной диафрагмой ƒ/1.6 на основной камере, которые работают вместе с сенсором Light Fusion для достижения светопоглощения на 180% выше, чем у Xiaomi 13. ¹ В дополнение, разрешение сверхширокоугольной камеры было увеличено до 50 Мп, а также предлагается высоко оцененный 75-мм плавающий телеобъектив Leica с поддержкой фокусного расстояния от 10 см до бесконечности.

Xiaomi 14 работает на первой в мире мобильной платформе Snapdragon® 8 Gen 3, обеспечивающей превосходную производительность и высокую энергоэффективность благодаря самым современным технологиям обработки данных. Между тем стабильная и комфортная работа пользователя повышается благодаря технологии Xiaomi Loop LiquidCool, даже при интенсивных операциях, таких как игры, потоковое видео высокого разрешения или запуск сложных приложений.

С точки зрения аудио, Xiaomi 14 оснащен 4 микрофонами, стереодинамиками с поддержкой Dolby Atmos® и портом USB 3.2 Gen1 5 Гбит/с, который может похвастаться скоростью передачи данных в 10 раз большей, чем у предыдущего поколения. Мы также принесли индивидуальный высоковибрационный линейный двигатель по оси X, чтобы обеспечить опыт, подобный Xiaomi 13 Ultra, в более компактном корпусе.

Кроме того, система управления аккумулятором Xiaomi 14 использует зарядный чипсет Xiaomi Surge P2 и чипсет управления аккумулятором Xiaomi Surge G1, что обеспечивает быструю зарядку и высокоэффективное управление аккумулятором. Благодаря проводному HyperCharge мощностью 90 Вт и беспроводному HyperCharge мощностью 50 Вт устройство можно быстро полностью зарядить, чтобы удовлетворить повседневные потребности пользователей. Он оснащен аккумулятором высокой плотности энергии емкостью 4610 мАч, что обеспечивает надежное время автономной работы.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: