Попрощайтеся з проблемами зарядки: Samsung Galaxy Ring обіцяє 9 днів автономної роботи!

Захопливі новини для тих, хто стежить за майбутнім Samsung Galaxy Ring! Нещодавно компанія Samsung пролила світло на два ключові аспекти майбутнього пристрою: час автономної роботи та дату виходу.

Час автономної роботи Samsung Galaxy Ring Samsung Galaxy Ring

По-перше, Samsung офіційно підтвердила FNNews, що Galaxy Ring може працювати від п’яти до дев’яти днів на одному заряді акумулятора. Це особливо гарна новина, оскільки вона потенційно перевищує час автономної роботи, пропонований такими конкурентами, як UltraHuman (4-6 днів) і RingConn (аналогічно 4-6 днів). Не дотягуючи до тижневої позначки кільця Oura, Galaxy Ring все ще тримається на висоті в плані часу автономної роботи.

Такий тривалий час автономної роботи, схоже, відповідає баченню Samsung щодо Galaxy Ring. Схоже, вони прагнуть створити непомітний і простий в обслуговуванні трекер здоров’я, щоб користувачам не потрібно було турбуватися про постійну підзарядку. Носіння кільця протягом декількох днів поспіль дозволяє безперервно збирати дані про стан здоров’я, забезпечуючи більш плавний і зручний користувацький досвід.

Дата виходу Samsung Galaxy Ring Samsung Galaxy Ring

Крім того, Samsung підтвердила виданню The Elec, що випуск Galaxy Ring все ще планується на другу половину 2024 року. Це збігається з попередніми повідомленнями про запуск у липні, пропонуючи більш конкретні часові рамки для нетерплячих клієнтів.

Ця новина з’явилася одразу після того, як з’явилася можливість вперше побачити Galaxy Ring на виставці MWC 2024. Samsung вирішила представити майбутній фітнес-трекер на виставці MWC 2024. Широка громадськість змогла побачити деталі розумного кільця. Такі деталі, як спосіб заряджання, доступні кольори та різні розміри. Чим більше інформації стає доступною, тим чіткішою стає картина Galaxy Ring. Це дає нам краще уявлення про те, чого очікувати від цього інноваційного пристрою.

Як бачимо, Galaxy Ring буде представлений у трьох різних колірних варіантах. Користувачі матимуть можливість обрати свій улюблений колір у золотому, керамічному чорному та платиновому сріблястому кольорах.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
4
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 7 оцінок, середнє 2.86 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: