MWC 2024: Honor завоювала 45 медійних нагород

На виставці MWC 2024 у Барселоні, Іспанія компанія Honor представила свою нову стратегію для всіх сценаріїв із підтримкою штучного інтелекту. На заході компанія виставила два топових пристрої. Це Honor Magic6 Pro та ШІ-комп’ютер Honor MagicBook Pro 16. Компанія також представила пристойні AI-функції, такі як MagicRing і Magic Portal. Однак основна увага до Honor була прикута через численні нагороди, які вона отримала від ЗМІ. На MWC 2024 Honor отримав загалом 45 нагород від різних світових ЗМІ.

Honor Magic6 Pro fast-paced photography

Honor Media Awards

Honor Magic6 Pro

Ось деякі з нагород, які Honor отримав на виставці MWC 2024.

Android Headlines нагородив Honor Magic6 Pro званням “Кращий на MWC 2024”. Видання зазначає, що:

“Honor Magic6 Pro – це крок вперед у порівнянні зі своїм попередником, і він не тільки пропонує чудові камери, але й блищить у різних інших аспектах”.

У своїй нагороді для Honor, Android Police зазначила:

“З Magic 6 Pro компанія Honor значно посилює свої позиції на ринку апаратного забезпечення, випереджаючи конкурентів у деяких ключових сферах”.

Технологічне видання CNET, говорячи про можливості Magic 6 Pro, зазначило:

“Magic 6 Pro є одним з найбільш привабливих флагманів Android, доступних цього року”.

Що стосується GQ Spain, то він був особливо вражений продуктивністю Magic 6 Pro. Медіабудинок сказав:

“Серія Honor’s Magic Pro – найпрестижніша серія Honor, в якій зібрано найкраще обладнання та програмне забезпечення”.

Honor MagicBook Pro 16

Honor MagicBook Pro 16

Honor MagicBook Pro 16 – це перший в історії Honor комп’ютер зі штучним інтелектом. Це також перший випадок, коли компанія демонструє пристрій на міжнародному рівні, і він отримав багато схвальних відгуків від ЗМІ

За версією Mashable, Honor MagicBook Pro 16 є одним з “Найкращих ноутбуків MWC 2024”.

Android Authority нагородив ноутбук HONOR MagicBook Pro 16 званням “Найкращий на MWC 2024”. Про це йдеться у повідомленні:

“Honor MagicBook 16 Pro – це потужний ноутбук, створений для епохи штучного інтелекту”.

Крім того, Trusted Reviews присудив Honor MagicBook Pro 16 нагороду “Кращий на виставці”, сказавши:

“Такі функції, як інтелектуальний пошук зображень, інтелектуальний підсумок документа, розуміння тексту, субтитри зі штучним інтелектом і магічний текст, натякають на продуктивне майбутнє, в якому ШІ допоможе зняти частину навантаження з повсякденних завдань”.

Висновок

На завершення, компанія Honor справила значний вплив на виставку MWC 2024 у Барселоні завдяки своїй новій всеохоплюючій стратегії зі штучним інтелектом, представивши Honor Magic6 Pro та ПК зі штучним інтелектом Honor MagicBook Pro 16. Сфокусованість компанії була ще більше підкреслена вражаючою кількістю нагород, які вона отримала від світових ЗМІ, загалом 45 відзнак. Honor Magic6 Pro отримав визнання за вдосконалення технології камери та загальну продуктивність пристрою, заслуживши похвалу від таких авторитетних видань, як Android Headlines, Android Police, CNET та GQ Spain. Аналогічно, Honor MagicBook Pro 16, перший комп’ютер компанії зі штучним інтелектом, отримав високу оцінку за свої інноваційні функції та потужну продуктивність від Mashable, Android Authority та Trusted Reviews. Ці нагороди підкреслюють прагнення компанії Honor впроваджувати передові технології та інновації, орієнтовані на користувача, в усіх своїх продуктах, позиціонуючи її як лідера в конкурентному технологічному ландшафті.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

MWC 2024: Honor завоевала 45 медийных наград

На выставке MWC 2024 в Барселоне, Испания компания Honor представила свою новую стратегию для всех сценариев с поддержкой искусственного интеллекта. На мероприятии компания выставила два топовых устройства. Это Honor Magic6 Pro и ИИ-компьютер Honor MagicBook Pro 16. Компания также представила приличные AI-функции, такие как MagicRing и Magic Portal. Однако основное внимание к Honor было приковано из-за многочисленных наград, которые она получила от СМИ. На MWC 2024 Honor получил в общей сложности 45 наград от различных мировых СМИ.

Honor Magic6 Pro fast-paced photography

Honor Media Awards

Honor Magic6 Pro

Вот некоторые из наград, которые Honor получил на выставке MWC 2024.

Android Headlines наградило Honor Magic6 Pro званием “Лучший на MWC 2024”. Издание отмечает, что:

“Honor Magic6 Pro – это шаг вперед по сравнению со своим предшественником, и он не только предлагает отличные камеры, но и блестит в различных других аспектах”.

В своей наградеі для Honor, Android Police отметила:

“С Magic 6 Pro компания Honor значительно усиливает свои позиции на рынке аппаратного обеспечения, опережая конкурентов в некоторых ключевых сферах”.

Технологическое издание CNET, говоря о возможностях Magic 6 Pro, отметило:

“Magic 6 Pro является одним из самых привлекательных флагманов Android, доступных в этом году”.

Что касается GQ Spain, то он был особенно впечатлен производительностью Magic 6 Pro. Медиа-дом сказал:

“Серия Honor’s Magic Pro – самая престижная серия Honor, в которой собрано лучшее оборудование и программное обеспечение”.

Honor MagicBook Pro 16

Honor MagicBook Pro 16

Honor MagicBook Pro 16 – это первый в истории Honor компьютер с искусственным интеллектом. Это также первый случай, когда компания демонстрирует устройство на международном уровне, и оно получило много положительных отзывов от СМИ

По версии Mashable, Honor MagicBook Pro 16 является одним из “Лучших ноутбуков MWC 2024”.

Android Authority наградил ноутбук HONOR MagicBook Pro 16 званием “Лучший на MWC 2024”. Об этом говорится в сообщении:

“Honor MagicBook 16 Pro – это мощный ноутбук, созданный для эпохи искусственного интеллекта”.

Кроме того, Trusted Reviews присудил Honor MagicBook Pro 16 награду “Лучший на выставке”, сказав:

“Такие функции, как интеллектуальный поиск изображений, интеллектуальный итог документа, понимание текста, субтитры с искусственным интеллектом и магический текст, намекают на продуктивное будущее, в котором ИИ поможет снять часть нагрузки с повседневных задач”.

Вывод

В завершение, компания Honor оказала значительное влияние на выставку MWC 2024 в Барселоне благодаря своей новой всеобъемлющей стратегии с искусственным интеллектом, представив Honor Magic6 Pro и ПК с искусственным интеллектом Honor MagicBook Pro 16. Сфокусированность компании была еще больше подчеркнута впечатляющим количеством наград, которые она получила от мировых СМИ, всего 45 наград. Honor Magic6 Pro получил признание за совершенствование технологии камеры и общую производительность устройства, заслужив похвалу от таких авторитетных изданий, как Android Headlines, Android Police, CNET и GQ Spain. Аналогично, Honor MagicBook Pro 16, первый компьютер компании с искусственным интеллектом, получил высокую оценку за свои инновационные функции и мощную производительность от Mashable, Android Authority и Trusted Reviews. Эти награды подчеркивают стремление компании Honor внедрять передовые технологии и инновации, ориентированные на пользователя, во всех своих продуктах, позиционируя ее как лидера в конкурентном технологическом ландшафте.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: