Zepp OS 3.5 з Zepp Flow на базі Generative AI представлена на виставці MWC 2024

Zepp – знайоме ім’я для тих, хто працює на ринку пристроїв, що носяться. Компанія, що стоїть за Amazfit, має одні з найцікавіших смартгодинників на ринку. Оскільки багато брендів розумних годинників використовують WearOS, Zepp є однією з небагатьох компаній, що пропонують дійсну власну альтернативу. Під час цьогорічної виставки MWC компанія представила Zepp OS 3.5 та Zepp Flow. Обидва є значним кроком вперед у розвитку технологій, що носяться.

Zepp OS 3.5 з’являється разом із Zepp Flow в центрі уваги

Zepp OS 3.5 – це останнє оновлення власної екосистеми компанії, а Zepp Flow – одна з ключових функцій в рамках оновлення ОС. Вона революціонізує користувацький досвід, забезпечуючи безперешкодну взаємодію без попередньо визначених команд. За словами Zepp, ця функція натхненна балансом і гармонією. Zepp Flow сприяє інтуїтивному спілкуванню, подібному до плавного руху води. Функція розуміє природну мову, дозволяючи користувачам вільно висловлювати свої думки. Незалежно від того, чи ініціюєте ви тренування, чи керуєте завданнями, Zepp Flow інтерпретує запити без особливих зусиль.

Zepp Flow – ключові особливості

  • Природна розмова: Користувачі можуть вільно висловлюватися без спеціальних командних фраз.
  • Ефективне розпізнавання: Zepp Flow швидко розпізнає мову користувача.
  • Точне розуміння: Користувачі описують свої потреби, а Zepp Flow надає точні відповіді.

За словами Zepp, поява нових функцій важлива для майбутнього додатку Zepp Health. Він має на меті змінити сферу здоров’я та добробуту за допомогою інновацій. Ми давно чекали на появу потужного штучного інтелекту в смартгодинниках, і Zepp впевнений, що стане першопрохідцем у цій технології. Ось цитата компанії про нову технологію:

“Завдяки Zepp Flow, Zepp Health продовжує бути першопрохідцем в області технологій, що носяться, дозволяючи користувачам без особливих зусиль інтегрувати смартпристрої в свої повсякденні справи. Zepp Flow знаменує собою значний прогрес в області натільного інтелекту, демонструючи безперешкодну інтеграцію ШІ в повсякденне життя.

Завдяки спеціалізованим командам дослідників і розробників у Північній Америці, Європі та Азії ми прагнемо впроваджувати інновації та надавати винятковий користувацький досвід, надаючи людям можливість ефективно управляти своїм добробутом. Zepp Flow є прикладом нашої прихильності до уніфікованого підключення та інтелектуальної функціональності в нашій екосистемі.

Розширюючи свої можливості від Zepp OS на смартгодинниках до Zepp App на смартфонах та інтегруючи обробку природної мови, Zepp Flow стає всюдисущим штучним інтелектом у нашій системі. Незалежно від того, чи це на вашому смартгодиннику, навушниках, нашому додатку на телефоні або в хмарі, Zepp Flow забезпечує безперебійну та інтуїтивно зрозумілу роботу на всіх платформах”.

Доступність і терміни розгортання

Ось детальна інформація про появу Zepp OS 3.5 та Zepp Flow для відповідних смартгодинників. Оновлення почалося 26 лютого для користувачів Amazfit Balance у США, Канаді, Великобританії та Республіці Ірландія. З 1 травня оновлення отримають користувачі Amazfit Balance у деяких європейських країнах, таких як Франція, Італія, Німеччина, Іспанія, Ліхтенштейн, Люксембург, Монако, Швейцарія, Андорра, Бельгія та Сан-Марино. З 28 травня по 20 червня оновлення будуть доступні для різних моделей Amazfit. Пристрої, що відповідають вимогам, включають серії Cheetah, Falcon, T-Rex Ultra та Active.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Zepp OS 3.5 с Zepp Flow на базе Generative AI представлена на выставке MWC 2024

Zepp – знакомое имя для тех, кто работает на рынке носимых устройств. Компания, стоящая за Amazfit, имеет одни из самых интересных смарт-часов на рынке. Поскольку многие бренды умных часов используют WearOS, Zepp является одной из немногих компаний, предлагающих действительную собственную альтернативу. Во время нынешней выставки MWC компания представила Zepp OS 3.5 и Zepp Flow. Оба являются значительным шагом вперед в развитии носимых технологий.

Zepp OS 3.5 появляется вместе с Zepp Flow в центре внимания

Zepp OS 3.5 – это последнее обновление собственной экосистемы компании, а Zepp Flow – одна из ключевых функций в рамках обновления ОС. Она революционизирует пользовательский опыт, обеспечивая беспрепятственное взаимодействие без предварительно определенных команд. По словам Zepp, эта функция вдохновлена балансом и гармонией. Zepp Flow способствует интуитивному общению, подобному плавному движению воды. Функция понимает естественную речь, позволяя пользователям свободно выражать свои мысли. Независимо от того, инициируете ли вы тренировку или управляете задачами, Zepp Flow интерпретирует запросы без особых усилий.

Zepp Flow – ключевые особенности

  • Естественный разговор: Пользователи могут свободно высказываться без специальных командных фраз.
  • Эффективное распознавание: Zepp Flow быстро распознает речь пользователя.
  • Точное понимание: Пользователи описывают свои потребности, а Zepp Flow предоставляет точные ответы.

По словам Zepp, появление новых функций важно для будущего приложения Zepp Health. Его цель – изменить сферу здоровья и благополучия с помощью инноваций. Мы давно ждали появления мощного искусственного интеллекта в смарт-часах, и Zepp уверен, что станет первопроходцем в этой технологии. Вот цитата компании о новой технологии:

“Благодаря Zepp Flow, Zepp Health продолжает быть первопроходцем в области носимых технологий, позволяя пользователям без особых усилий интегрировать смарт-устройства в свои повседневные дела. Zepp Flow знаменует собой значительный прогресс в области носимого интеллекта, демонстрируя беспрепятственную интеграцию ИИ в повседневную жизнь.

Благодаря специализированным командам исследователей и разработчиков в Северной Америке, Европе и Азии мы стремимся внедрять инновации и предоставлять исключительный пользовательский опыт, предоставляя людям возможность эффективно управлять своим благосостоянием. Zepp Flow является примером нашей приверженности к унифицированному подключению и интеллектуальной функциональности в нашей экосистеме.

Расширяя свои возможности от Zepp OS на смарт-часах до Zepp App на смартфонах и интегрируя обработку естественного языка, Zepp Flow становится вездесущим искусственным интеллектом в нашей системе. Независимо от того, на ваших смарт-часах, наушниках, нашем приложении на телефоне или в облаке, Zepp Flow обеспечивает бесперебойную и интуитивно понятную работу на всех платформах”

Доступность и сроки развертывания

Вот подробная информация о появлении Zepp OS 3.5 и Zepp Flow для соответствующих смарт-часов. Обновление началось 26 февраля для пользователей Amazfit Balance в США, Канаде, Великобритании и Республике Ирландия. С 1 мая обновление получат пользователи Amazfit Balance в некоторых европейских странах, таких как Франция, Италия, Германия, Испания, Лихтенштейн, Люксембург, Монако, Швейцария, Андорра, Бельгия и Сан-Марино. С 28 мая по 20 июня обновления будут доступны для различных моделей Amazfit. Устройства, соответствующие требованиям, включают серии Cheetah, Falcon, T-Rex Ultra и Active.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: