vivo V30 Pro: Розкриваємо потужність чотирьох 50-мегапіксельних камер

Через чотири тижні після запуску V30 компанія vivo офіційно представила V30 Pro, більш преміальну версію з акцентом на продуктивність і фотографування. Цей глобальний телефон може похвалитися системою з чотирма камерами, потужним процесором та витонченим дизайном.

vivo V30 Pro представлено з потужним процесором та системою з чотирма камерами

V30 Pro розділяє дисплей, акумулятор і можливості зарядки з моделлю V30. А також з ексклюзивними для Китаю моделями S18 і S18 Pro. Цей 6,78-дюймовий AMOLED-дисплей забезпечує яскраві 10-розрядні кольори, роздільну здатність 1260p і плавну частоту оновлення 120 Гц. Крім того, пікова яскравість дисплея становить 2800 ніт, що покращує видимість на вулиці.

Однак V30 Pro робить значний стрибок у продуктивності порівняно зі своїм братом. У ньому встановлений чипсет MediaTek Dimensity 8200, потужна 4-нм платформа, яка забезпечує значно покращені обчислювальні можливості порівняно з Snapdragon 7 Gen 3 у стандартному V30. Користувачі можуть вибирати між двома конфігураціями. 8 ГБ оперативної пам’яті з накопичувачем на 256 ГБ або 12 ГБ оперативної пам’яті з накопичувачем на 512 ГБ.

Система камер, розроблена спільно з Zeiss, є головною родзинкою V30 Pro. Вона складається з чотирьох камер: основної на 50 Мп Sony IMX920, надширококутної на 50 Мп Samsung JN1 та портретного телеоб’єктива на 50 Мп Sony IMX816. Цей вражаючий набір доповнюється досвідом компанії Zeiss, що включає такі функції, як “Природний колір”, “Водяний знак по краю” та “Портрет у стилі Zeiss” для покращення якості фото- та відеознімання. Крім того, телефон оснащений унікальним прямокутним підсвічуванням Aura Light, яке забезпечує м’яке та рівномірне освітлення для знімання портретів в умовах недостатнього освітлення.

vivo V30 Pro

Попри велику батарею на 5 000 мАг, V30 Pro зберігає тонкий профіль. Це робить його найтоншим vivo-смартфоном, який наразі доступний на міжнародних ринках. Він працює на Android 14 з фірмовим інтерфейсом Funtouch 14.

V30 Pro доступний у чотирьох приголомшливих колірних варіантах: Bloom White, Waving Aqua, Lush Green та Noble Black, кожен з яких пропонує унікальну естетику дизайну. Хоча телефон підтверджено для запуску в Індії, Індонезії, Таїланді, Малайзії, Філіппінах та Тайвані, ціни та конкретні деталі доступності для кожного ринку ще не розкриті vivo.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
5
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

vivo V30 Pro: Раскрываем мощность четырех 50-мегапиксельных камер

Через четыре недели после запуска V30 компания vivo официально представила V30 Pro, более премиальную версию с акцентом на производительность и фотографирование. Этот глобальный телефон может похвастаться системой с четырьмя камерами, мощным процессором и изящным дизайном.

vivo V30 Pro представлен с мощным процессором и системой с четырьмя камерами

V30 Pro разделяет дисплей, аккумулятор и возможности зарядки с моделью V30. А также с эксклюзивными для Китая моделями S18 и S18 Pro. Этот 6,78-дюймовый AMOLED-дисплей обеспечивает яркие 10-разрядные цвета, разрешение 1260p и плавную частоту обновления 120 Гц. Кроме того, пиковая яркость дисплея составляет 2800 нит, что улучшает видимость на улице.

Однако V30 Pro делает значительный скачок в производительности по сравнению со своим братом. В нем установлен чипсет MediaTek Dimensity 8200, мощная 4-нм платформа, которая обеспечивает значительно улучшенные вычислительные возможности по сравнению с Snapdragon 7 Gen 3 в стандартном V30. Пользователи могут выбирать между двумя конфигурациями. 8 ГБ оперативной памяти с накопителем на 256 ГБ или 12 ГБ оперативной памяти с накопителем на 512 ГБ.

Система камер, разработанная совместно с Zeiss, является главной изюминкой V30 Pro. Она состоит из четырех камер: основной на 50 Мп Sony IMX920, сверхширокоугольной на 50 Мп Samsung JN1 и портретного телеобъектива на 50 Мп Sony IMX816. Этот впечатляющий набор дополняется опытом компании Zeiss, включающий такие функции, как “Естественный цвет”, “Водяной знак по краю” и “Портрет в стиле Zeiss” для улучшения качества фото- и видеосъемки. Кроме того, телефон оснащен уникальной прямоугольной подсветкой Aura Light, которая обеспечивает мягкое и равномерное освещение для съемки портретов в условиях недостаточного освещения.

vivo V30 Pro

Несмотря на большую батарею на 5 000 мАч, V30 Pro сохраняет тонкий профиль. Это делает его самым тонким vivo-смартфоном, который сейчас доступен на международных рынках. Он работает на Android 14 с фирменным интерфейсом Funtouch 14.

V30 Pro доступен в четырех потрясающих цветовых вариантах: Bloom White, Waving Aqua, Lush Green и Noble Black, каждый из которых предлагает уникальную эстетику дизайна. Хотя телефон подтвержден для запуска в Индии, Индонезии, Таиланде, Малайзии, Филиппинах и Тайване, цены и конкретные детали доступности для каждого рынка еще не раскрыты vivo.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: