Samsung Galaxy AI тепер доступний у додатку Try Galaxy для всіх користувачів Android та iOS

Щороку Samsung випускає щось привабливе або інноваційне, що стає головною відмінною рисою своїх останніх флагманських телефонів. Минулого року це була абсолютно нова 200-мегапіксельна основна камера і чипсет Snapdragon для Galaxy. Цього року це Samsung Galaxy AI, який пропонує безліч функцій зі штучним інтелектом для покращення користувацького досвіду.

Але який сенс мати видатну функцію, якщо люди не можуть випробувати її до покупки смартфона? Що ж, у Samsung подумали про це. Щоб інші користувачі Android та iPhone могли відчути переваги нових смартфонів, Samsung оновила вебдодаток Try Galaxy. Тепер він має функції штучного інтелекту Galaxy.

Про Samsung Galaxy AI у додатку Try Galaxy

Річ у тім, що з функціями Galaxy AI найкраще знайомитися на власному досвіді. Ці функції зі штучним інтелектом не можна оцінити, просто глянувши на технічні характеристики. Але будь-яка компанія може пообіцяти розпливчасті маркетингові терміни та змусити користувачів перейти на свої нові продукти.

Samsung Try Galaxy One UI 5.1.1

Samsung хоче, щоб люди отримали уявлення про те, що може запропонувати ШІ Galaxy, перш ніж вони зроблять перехід. Саме тому вона оновила додаток Try Galaxy, додавши до нього кілька нових функцій. Користувачі інших телефонів на Android та iOS можуть протестувати їх самостійно, щоб зрозуміти, чи варті нові смартфони того.

Звісно, варто зазначити, що Samsung запустила Try Galaxy, орієнтуючись на користувачів iOS. Південнокорейська компанія хотіла переманити на свій бік користувачів Apple. Але тепер додаток доступний для всіх Android-пристроїв. Отже, можна сказати, що Samsung тепер намагається завоювати й клієнтів інших компаній.

Як вам новий вебдодаток?

Щоб випробувати новий вебдодаток Try Galaxy, вам просто потрібно зайти на сайт www.trygalaxy.com з веббраузера. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, і все буде готово. Звичайно, для користувачів Android найкраще завантажити офіційний додаток Try Galaxy, оскільки він забезпечує більш плавну роботу. Функції штучного інтелекту Galaxy також працюватимуть краще в мобільному додатку.

One UI 5.1.1 features on Try Galaxy

Що стосується досвіду, то він дуже схожий на роботу з One UI 6.1 на вашому телефоні. Але оскільки він призначений лише для ознайомлення, ви отримуєте лише демоверсії функцій. Тобто Try Galaxy не дає вам повного уявлення про те, що пропонує Samsung. Натомість вона дає вам уявлення про те, що можуть запропонувати найновіші телефони.

Гарна новина полягає в тому, що програма Try Galaxy з функціями Samsung Galaxy AI тепер доступна на 20 різних мовах. Тож вам не потрібно турбуватися про мовні бар’єри, якщо ви вирішили спробувати його.

Про функції штучного інтелекту Galaxy

Хоча додаток Try Galaxy дає змогу відчути смак роботи зі штучним інтелектом Galaxy, заглибмося в те, що ж насправді являють собою ці функції:

Асистент дзвінків

Однією зі зручних функцій Galaxy AI є асистент дзвінків. Вона використовує переклад у реальному часі під час голосових дзвінків. Завдяки цьому нові смартфони руйнують мовні бар’єри та роблять спілкування безперешкодним. Уявіть, що ви можете легко спілкуватися з будь-ким по всьому світу, незалежно від того, якою мовою він розмовляє.
Samsung Galaxy AI Launch

Чат-асистент

ШІ Galaxy також враховує ваш досвід спілкування в чаті. Завдяки функції Chat Assist нові телефони покращують ваш досвід обміну повідомленнями. Він може запропонувати відповідні відповіді та граматичні виправлення і навіть перекладати цілі повідомлення на льоту.

Асистент нотаток

Штучний інтелект Samsung Galaxy AI – це не лише телефонні дзвінки та чати. Він також має на меті зробити вас більш продуктивними. Однією з таких функцій є Асистент нотаток. З нею ви можете робити розумніші нотатки за допомогою ШІ. Ця функція допомагає автоматично підсумовувати ключові моменти, створювати шаблони для різних типів нотаток і навіть переводити рукописні нотатки в цифровий текст.

Galaxy AI

Асистент для редагування фотографій від Galaxy AI

Вам складно отримати правильний вигляд ваших знімків? Ви можете отримати поради від ШІ щодо редагування фотографій на рівні експертів. Він аналізує ваші фотографії та пропонує покращення. Ці покращення варіюються від видалення об’єктів до заміни фону і навіть автоматичної корекції кольору.

Обведіть, щоб шукати

Samsung співпрацює з Google над цією функцією Galaxy AI. Вона дозволяє шукати інформацію, намалювавши коло навколо будь-якого об’єкта або тексту. Що ще цікавіше, ви можете намалювати коло всередині зображення або вебсторінки. Більше ніякого нудного набору тексту або навігації по меню.

Google Circle to Search

Допомога в роботі з вебсторінками від Galaxy AI

За допомогою Browsing Assist ви можете спростити процес читання в Інтернеті. Вона надає вам резюме довгих вебсторінок на основі штучного інтелекту. Завдяки виділенню ключових моментів ви заощадите багато часу.

Galaxy S24 Ultra

Це лише кілька прикладів багатьох функцій зі штучним інтелектом, доступних у новітніх смартфонах Samsung Galaxy. Це ще не все, що можна відкрити для себе в новітніх смартфонах Galaxy. Створюючи Samsung Galaxy AI, компанія прагне не лише надати потужне апаратне забезпечення, а й інтелектуальну та зручну для користувача систему, яка легко інтегрується у ваше повсякденне життя.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Samsung Galaxy AI теперь доступен в приложении Try Galaxy для всех пользователей Android и iOS

Каждый год Samsung выпускает что-то привлекательное или инновационное, что становится главной отличительной чертой своих последних флагманских телефонов. В прошлом году это была совершенно новая 200-мегапиксельная основная камера и чипсет Snapdragon для Galaxy. В этом году это Samsung Galaxy AI, который предлагает множество функций с искусственным интеллектом для улучшения пользовательского опыта.

Но какой смысл иметь выдающуюся функцию, если люди не могут испытать ее до покупки смартфона? Что ж, в Samsung подумали об этом. Чтобы другие пользователи Android и iPhone могли почувствовать преимущества новых смартфонов, Samsung обновила веб-приложение Try Galaxy. Теперь оно имеет функции искусственного интеллекта Galaxy.

О Samsung Galaxy AI в приложении Try Galaxy

Дело в том, что с функциями Galaxy AI лучше всего знакомиться на собственном опыте. Эти функции с искусственным интеллектом нельзя оценить, просто взглянув на технические характеристики. Но любая компания может пообещать расплывчатые маркетинговые сроки и заставить пользователей перейти на свои новые продукты.

Samsung Try Galaxy One UI 5.1.1

Samsung хочет, чтобы люди получили представление о том, что может предложить ИИ Galaxy, прежде чем они сделают переход. Именно поэтому она обновила приложение Try Galaxy, добавив в него несколько новых функций. Пользователи других телефонов на Android и iOS могут протестировать их самостоятельно, чтобы понять, стоят ли новые смартфоны того.

Конечно, стоит отметить, что Samsung запустила Try Galaxy, ориентируясь на пользователей iOS. Южнокорейская компания хотела переманить на свою сторону пользователей Apple. Но теперь приложение доступно для всех Android-устройств. Так что можно сказать, что Samsung теперь пытается завоевать и клиентов других компаний.

Как вам новое веб-приложение?

Чтобы опробовать новое веб-приложение Try Galaxy, вам просто нужно зайти на сайт www.trygalaxy.com из веб-браузера. Следуйте инструкциям на экране, и все будет готово. Конечно, для пользователей Android лучше всего загрузить официальное приложение Try Galaxy, поскольку оно обеспечивает более плавную работу. Функции искусственного интеллекта Galaxy также будут работать лучше в мобильном приложении.

One UI 5.1.1 features on Try Galaxy

Что касается опыта, то он очень похож на работу с One UI 6.1 на вашем телефоне. Но поскольку он предназначен только для ознакомления, вы получаете только демоверсии функций. То есть Try Galaxy не дает вам полного представления о том, что предлагает Samsung. Вместо этого он дает вам представление о том, что могут предложить новейшие телефоны.

Хорошая новость заключается в том, что приложение Try Galaxy с функциями Samsung Galaxy AI теперь доступно на 20 разных языках. Так что вам не нужно беспокоиться о языковых барьерах, если вы решили попробовать его.

О функциях искусственного интеллекта Galaxy

Хотя приложение Try Galaxy позволяет почувствовать вкус работы с искусственным интеллектом Galaxy, давайте углубимся в то, что же на самом деле представляют собой эти функции:

Ассистент звонков

Одной из удобных функций Galaxy AI является ассистент звонков. Она использует перевод в реальном времени во время голосовых звонков. Благодаря этому новые смартфоны разрушают языковые барьеры и делают общение беспрепятственным. Представьте, что вы можете легко общаться с кем-либо по всему миру, независимо от того, на каком языке он говорит.

Samsung Galaxy AI Launch

Чат-ассистент

ИИ Galaxy также учитывает ваш опыт общения в чате. Благодаря функции Chat Assist новые телефоны улучшают ваш опыт обмена сообщениями. Он может предложить соответствующие ответы и грамматические исправления и даже переводить целые сообщения на лету.

Ассистент заметок

Искусственный интеллект Samsung Galaxy AI – это не только телефонные звонки и чаты. Он также имеет целью сделать вас более продуктивными. Одной из таких функций является Ассистент заметок. С ней вы можете делать более умные заметки с помощью ИИ. Эта функция помогает автоматически суммировать ключевые моменты, создавать шаблоны для различных типов заметок и даже переводить рукописные заметки в цифровой текст.

Galaxy AI

Ассистент для редактирования фотографий от Galaxy AI

Вам сложно получить правильный вид ваших снимков? Вы можете получить советы от ИИ по редактированию фотографий на уровне экспертов. Он анализирует ваши фотографии и предлагает улучшения. Эти улучшения варьируются от удаления объектов до замены фона и даже автоматической коррекции цвета.

Обведите, чтобы искать

Samsung сотрудничает с Google над этой функцией Galaxy AI. Она позволяет искать информацию, нарисовав круг вокруг любого объекта или текста. Что еще интереснее, вы можете нарисовать круг внутри изображения или веб-страницы. Больше никакого скучного набора текста или навигации по меню.

Google Circle to Search

Помощь в работе с веб-страницами от Galaxy AI

С помощью Browsing Assist вы можете упростить процесс чтения в Интернете. Она предоставляет вам резюме длинных веб-страниц на основе искусственного интеллекта. Благодаря выделению ключевых моментов вы сэкономите много времени.

Galaxy S24 Ultra

Это лишь несколько примеров многих функций с искусственным интеллектом, доступных в новейших смартфонах Samsung Galaxy. Это еще не все, что можно открыть для себя в новейших смартфонах Galaxy. Создавая Samsung Galaxy AI, компания стремится не только предоставить мощное аппаратное обеспечение, но и интеллектуальную и удобную для пользователя систему, которая легко интегрируется в вашу повседневную жизнь.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: