Honor MagicBook Pro 16 з 3K-екраном 165 Гц та Core Ultra 7 вийде на ринок у 2 кварталі 2024 року

Під час виставки Mobile World Congress 2024 компанія Honor представила на світових ринках Honor Magic6 Pro, Honor Magic V2 RSR Porsche Design та Honor Pad 9. Компанія також потішила майбутніми новинками Honor Magic6 Pro RSR та Honor MagicBook Pro 16. Останній, новий ноутбук з чудовим дисплеєм і процесором Core Ultra 7, вийде на світові ринки в другій половині 2024 року. У цій статті ми розповімо про всі подробиці та специфікації, представлені компанією Honor на виставці MWC.

Перші подробиці про Honor MagicBook Pro 16

Honor позиціює свою новинку як перший ноутбук зі штучним інтелектом. Honor MagicBook Pro 16 оснащений процесором Intel Core Ultra 7 і забезпечує співпрацю між ОС на рівні платформи з підтримкою ШІ, інтелектуальну взаємодію та продуктивність на рівні платформи. Окрім потужного процесора, пристрій також оснащений разючим дисплеєм.

Honor MagicBook Pro 16

Він має комфортний для очей РК-екран 3K з роздільною здатністю 3,072 x 1,920. Він охоплює 100% широку колірну гаму DCI-P3, має виняткову частоту оновлення 165 Гц та апаратний фільтр для захисту від синього світла. Компанія також підкреслює можливість просторового звуку ноутбука. За словами Honor, це перший у світі комп’ютер на базі Windows з такою функцією.

Також має бути можливість вибору одного з варіантів Honor MagicBook 16 Pro з графічним процесором для ноутбуків серії NVIDIA GeForce RTX 40, поряд з процесором Core Ultra 7. Honor також реалізувала турбофункцію ОС на базі ШІ. Вона забезпечує на 58% більше часу автономної роботи. В цілому, він забезпечує до 12 годин автономної роботи в порівнянні з іншими ігровими ноутбуками серії RTX 40.

Honor ще не надала більше деталей про планшет з погляду вводу/виводу, місткості акумулятора тощо. Наразі компанія вирішила подражнити продуктивність, дисплей та переваги штучного інтелекту в цьому планшеті. Наприклад, він забезпечить кросплатформну підтримку сповіщень та файлів. Компанія дозволить обмінюватися матеріалами та синхронізувати їх з MagicRing.

Honor MagicBook Pro 16 доступний у білому та чорному кольорах. Він буде доступний, починаючи з 2 кварталу 2024 року, у всьому світі, після чого відбудеться запуск у Китаї. Honor надасть більш детальну інформацію про технічні характеристики та ціну під час запуску.

What’s your Reaction?
Cool
4
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Honor MagicBook Pro 16 с 3K-экраном 165 Гц и Core Ultra 7 выйдет на рынок во 2 квартале 2024 года

Во время выставки Mobile World Congress 2024 компания Honor представила на мировых рынках Honor Magic6 Pro, Honor Magic V2 RSR Porsche Design и Honor Pad 9. Компания также порадовала будущими новинками Honor Magic6 Pro RSR и Honor MagicBook Pro 16. Последний, новый ноутбук с великолепным дисплеем и процессором Core Ultra 7, выйдет на мировые рынки во второй половине 2024 года. В этой статье мы расскажем обо всех подробностях и спецификациях, представленных компанией Honor на выставке MWC.

Первые подробности о Honor MagicBook Pro 16

Honor позиционирует свою новинку как первый ноутбук с искусственным интеллектом. Honor MagicBook Pro 16 оснащен процессором Intel Core Ultra 7 и обеспечивает сотрудничество между ОС на уровне платформы с поддержкой ИИ, интеллектуальное взаимодействие и производительность на уровне платформы. Кроме мощного процессора, устройство также оснащено впечатляющим дисплеем.

Honor MagicBook Pro 16

Он имеет комфортный для глаз ЖК-экран 3K с разрешением 3,072 x 1,920. Он охватывает 100% широкую цветовую гамму DCI-P3, имеет исключительную частоту обновления 165 Гц и аппаратный фильтр для защиты от синего света. Компания также подчеркивает возможность пространственного звука ноутбука. По словам Honor, это первый в мире компьютер на базе Windows с такой функцией.

Также должна быть возможность выбора одного из вариантов Honor MagicBook 16 Pro с графическим процессором для ноутбуков серии NVIDIA GeForce RTX 40, наряду с процессором Core Ultra 7. Honor также реализовала турбофункцию ОС на базе ИИ. Она обеспечивает на 58% больше времени автономной работы. В целом, он обеспечивает до 12 часов автономной работы по сравнению с другими игровыми ноутбуками серии RTX 40.

Honor еще не предоставила больше деталей о планшете с точки зрения ввода/вывода, емкости аккумулятора и тому подобное. Сейчас компания решила показать производительность, дисплей и преимущества искусственного интеллекта в этом планшете. Например, он обеспечит кроссплатформенную поддержку уведомлений и файлов. Компания позволит обмениваться материалами и синхронизировать их с MagicRing.

Honor MagicBook Pro 16 доступен в белом и черном цветах. Он будет доступен, начиная со 2 квартала 2024 года, во всем мире, после чего состоится запуск в Китае. Honor предоставит более подробную информацию о технических характеристиках и цене во время запуска.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua