Як вибрати потрібну модель пилотяга

порохотяг

Чистий дім і гарна обстава викликають почуття задоволеності. Налагоджене оточення є запорукою ясних думок, чудового настрою та самоорганізованості. Часто в шаленому ритмі життя сучасній людині важко знайти дорогоцінний час на повноцінне генеральне прибирання. Та з передовою технікою в арсеналі ця проблема цілком вирішувана.

Основні види прибирання

Головним ворогом бруду в житлі є пилотяг. Від різноманіття його моделей на ринку розбігаються очі. Розглядаючи варіанти для придбання помічника, ви насамперед можете орієнтуватися на те, скільки коштує пилосос. Далі варто визначитися, якому способу очищення віддати перевагу, розрізняють:

  1. Сухе. Здебільшого очисні пристрої призначені саме для звичайного всмоктування пилу — у спеціальні мішки, резервуари, контейнери.
  2. Вологе. Мається на увазі чищення з розпиленням та втягуванням рідини. Для цього зазвичай застосовують спеціальні насадки та ємності для води. І лише деякі з моделей роботів-пилососів можуть розбризкувати воду поперед себе, а потім затирати її губкою з мікрофібри.

Будь-який домашній пилосмок для вологого прибирання по суті одночасно може працювати й у сухому режимі.

Визначаємося з типом конструкції

Велика кількість доступних конструктивних рішень дає змогу підібрати механізм залежно від виду приміщення, де він функціонуватиме. У зв’язку із цим виділяють такі типи пилососів:

  1. Стандартні — підійдуть для повноцінного клінінгу. Ємність для пилу має об’єм в середньому від 1 до 6 л. Мають високу потужність всмоктування й працюють лише від мережі.
  2. Вертикальні — доречні для нескладної роботи. Відсік для сміття в них менший – від 0,35 до 2 л. Компактні й часто автономні, середньої потужності.
  3. Ручні — упораються лише з локальними забрудненнями (меблями, вузькими щілинами). Портативні, живляться від акумулятора.
  4. Роботи — підтримують постійну чистоту вдома. Мають мінімальну потужність поглинання, невеликі розміри. Зручно налаштовуються через застосунок або пульт.
  5. 2 в 1 — гібридні пристрої. Після від’єднання труби стають ручними пилозбірниками. Універсальні, проте заслабкі для повноцінного наведення ладу.

До списку важливих показників, на які також варто звернути увагу, входять: фільтри (з різним ступенем очищення), рівень шуму (допустимим вважається діапазон від 70 до 80 дБ), наявність додаткових насадок або турбощіток (для килима, ламінату, кахлю).

Пристрої для різних сценаріїв життя

Модернізований пилосос звільнить час на інші корисні справи. Та тільки в тому разі, коли він правильно вибраний. Тож, якщо ви живете в малогабаритній квартирі, навряд чи знадобиться великий агрегат. Коли ж навпаки — у майбутнього пилотяга має бути місткий резервуар. Головна вимога до пристрою в будинку, де є тварини, — гарна потужність, з якою він швидко поглине шерсть, наповнювач. У місці, де зростають діти, не завадять регулярні суха й волога чистка одночасно.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: