Samsung Galaxy Ring офіційно представлено на виставці MWC 2024

На останньому заході Galaxy Unpacked компанія Samsung ненадовго потішила нас новим девайсом під назвою Samsung Galaxy Ring. Сьогодні, на MWC 2024, компанія офіційно анонсувала його. Але Samsung не розкрила багато подробиць про нього. Однак, це правда, що ми отримали більше, ніж перший раз, коли Samsung офіційно продемонструвала пристрій.

Наприклад, ми повинні як слід роздивитися Samsung Galaxy Ring і дізнатися, що він може запропонувати. Серед деталей, які ще не розкриті – ціна та доступність. Але вони, швидше за все, знизяться пізніше цього року.

Що ми дізналися з презентації Samsung Galaxy Ring на MWC 2024

Для початку Samsung підтвердила, що Galaxy Ring буде доступний у широкому діапазоні розмірів. Якщо бути точним, то в США кільце буде випускатися в розмірах від 5 до 13. Ці розміри будуть позначені від S до XL всередині каблучки. Що стосується самого дизайну, то пристрій має увігнуту форму, яка звужується посередині.

Samsung Galaxy Ring launch

Для порівняння, Oura Ring, який є одним з нинішніх конкурентів Samsung, має опуклу форму. Говорячи про перспективи, пристрій буде доступний у трьох різних кольорах: платиновому сріблястому, керамічному чорному та золотому.

Щодо функціональності, то Galaxy Ring має на меті запропонувати всі функції відстеження фітнесу та здоров’я, які є у смартгодинниках Galaxy Watch. Це означає, що ви можете відстежувати свій пульс, сон, частоту дихання та нічні рухи з його допомогою. Перстень також здатен виявляти ранні ознаки апное уві сні, за що Samsung нещодавно отримав схвалення FDA.

Samsung Galaxy Ring teaser

Щодо Galaxy Watch, Samsung заявляє, що перстень буде правильним компаньйоном для смартгодинника. У парі ви можете отримати кращу якість відстеження здоров’я та фітнесу.

Samsung заявляє, що Galaxy Ring буде доступний виключно для смартфонів Samsung Galaxy на момент запуску. Однак компанія планує розширити сумісність пізніше.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Samsung Galaxy Ring официально представлено на выставке MWC 2024

На последнем мероприятии Galaxy Unpacked компания Samsung ненадолго порадовала нас новым девайсом под названием Samsung Galaxy Ring. Сегодня, на MWC 2024, компания официально анонсировала его. Но Samsung не раскрыла много подробностей о нем. Однако, это правда, что мы получили больше, чем первый раз, когда Samsung официально продемонстрировала устройство.

Например, мы должны как следует рассмотреть Samsung Galaxy Ring и узнать, что он может предложить. Среди деталей, которые еще не раскрыты – цена и доступность. Но они, скорее всего, снизятся позже в этом году.

Что мы узнали из презентации Samsung Galaxy Ring на MWC 2024

Для начала Samsung подтвердила, что Galaxy Ring будет доступен в широком диапазоне размеров. Если быть точным, то в США кольцо будет выпускаться в размерах от 5 до 13. Эти размеры будут обозначены от S до XL внутри кольца. Что касается самого дизайна, то устройство имеет вогнутую форму, которая сужается посередине.

Samsung Galaxy Ring launch

Для сравнения, Oura Ring, который является одним из нынешних конкурентов Samsung, имеет выпуклую форму. Говоря о перспективах, устройство будет доступно в трех различных цветах: платиновом серебристом, керамическом черном и золотом.

Что касается функциональности, то Galaxy Ring имеет целью предложить все функции отслеживания фитнеса и здоровья, которые есть в смарт-часах Galaxy Watch. Это означает, что вы можете отслеживать свой пульс, сон, частоту дыхания и ночные движения с его помощью. Кольцо также способно выявлять ранние признаки апноэ во сне, за что Samsung недавно получил одобрение FDA.

Samsung Galaxy Ring teaser

Относительно Galaxy Watch, Samsung заявляет, что кольцо будет правильным компаньоном для смарт-часов. В паре вы можете получить лучшее качество отслеживания здоровья и фитнеса.

Samsung заявляет, что Galaxy Ring будет доступен исключительно для смартфонов Samsung Galaxy на момент запуска. Однако компания планирует расширить совместимость позже.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: